Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Teine reaalsus.
 
Viirus 25. august 2008, kl 19.58
hüvasti 50+ - id jälle mõneks ajaks. Pikk teekond ees ja seekord lahkun siit kerge südamega. Loodan tagasi tulla koos uue konkubiiniga. Loodetavasti on foorum selleks ajaks "akadeemiliseks" muutunud uute tuulte pöörises. P:))
 
jts. 25. august 2008, kl 20.00
Kuhu sa vana konkubiini panid, et juba uusi siia tassid?
 
lihasööja lilleke 25. august 2008, kl 20.02
Jaa, jaa, nagu ütles üks vahva ja tark naine:
polügaamia tähendab seda, et üks mees on ülearu, aga monogaamia tähendab sisuliselt sedasama.

Vot nii erinevad on mehed ja naised.
 
Tüdruk 25. august 2008, kl 20.08
Oot-oot, Viirus, ja selleks panid kohe uue teema püsti, et meile teatada: sa lahkud? Kui kurb... :-(( Ja meile annad käsu kätte, et foorum akadeemiliseks muuta? Hmm... Aga siis, kui sa pikalt teekonnalt tagasi oled, oleme meie, targad, kolinud ära Horisondi jututuppa (veel pole, aga me loome sellise!)... ja sinul siin ees ootamas jälle tühjus ja vaimuvaesus...
 
Viirus 25. august 2008, kl 20.27
...et "ees ootamas jälle tühjus ja vaimuvaesus..." - no eks seda ole karta jah.

jts - vana konkubiin muutus tüütuks, kippus esimeseks naiseks.
 
jts. 25. august 2008, kl 20.48
Uus elab sisse ja astub ka eelkäija rada.
Kuskil peab siis olema konkubiinide romula.
 
keegi arvab 25. august 2008, kl 20.50
Mhm, on see kah mingi mees, kes siin naiste jututoas kolab??? Küllap siis mehed ei pea teda vääriliseks oma seltskonnas.
 
Viirus 25. august 2008, kl 20.52
to jts. -
Kui uus konkubiin ka nõudlikuks muutub, siis on tal sõit sees jah. aga see romula on ju siin kogu aeg. Ja hea, et mina seda nime ei pannud, muidu oleks moorid mul jälle turjas kinni.
 
jts. 25. august 2008, kl 20.57
Kaugelt toodud, las ta siis olla natuke aega see esimene naine, romulasse jõuab teise ju hiljem ka kärutada.
 
mii 25. august 2008, kl 21.02
Ka mind huvitab see väga, miks üks endast nii lugupidav mees käib naistefoorumis ja moorideIntu sõna mehe poolt) jutte lugemas ja veel hullem kaasa rääkimas?
Mis selle mõte ikkagi on? Kas midagi asjalikumat või mehelikumat teha ei olegi?
 
püsikas 25. august 2008, kl 21.02
Me siin omasuguste hulgas tunneme end väga mõnusalt ja absoluutselt ei huvita, mida mingine ebaviisakas ja ülbe Viirus asjast arvab aga on targemad, kes ütlevad, et nii hea, kui ka halb tuleb meile tagasi, nii sõnas kui ka teos aga kõige algus on halvas mõttes.
 
N43 25. august 2008, kl 21.08
Kas Viirus on ülbe? Sel juhul vestleksin ma hea meelega temaga. Väljakutsed on lahedad.
Muuseas, konkubiin on nii lame ja vanaaegne sõna. Viirus, kas oled Pätsu-aegne?
 
naine 25. august 2008, kl 21.09
Ei saa probleemist aru. See on ju 50/ste foorum... siin sobib vestelda nii meestel kui naistel ju!
 
N43 25. august 2008, kl 21.11
naine
Ma olen alla 50 ja loen ka vahel harva, mida kirjutatakse. Ma ei saa ka aru nendest, kes inimesed vanadeks-noorteks ja naisteks-meesteks avalikus foorumis lahterdavad.
 
mii 25. august 2008, kl 21.14
Inimesi saab veel väga palju lahterada mitte vanadeks- noorteks ja meesteks-naisteks ainult.
Olgu siis vabandan, aga ma sain siis valesti aru, et kui naistelehel ja 50+ siis siia tulevad naised kel aastais üle 50.
Kui te seda võrdõigulskikkust taga ajate, siis taandun.

Viirus ei oska küsimustele kunagi vastata, mäletan vanast ajast seda juba.
 
jts. 25. august 2008, kl 21.16
Mul siis vedas, sain täiesti adekvaatse vastuse - äraaetud hobused lastakse ju maha.
 
Viirus 25. august 2008, kl 21.16
N43 - miks konkubiin lame sõna on? ei saa aru. Ei ole ma pätsuaegne, kas siis olid konkubiinid ve?
 
N43 25. august 2008, kl 21.17
Kahju küll, kui ainult naistevaheline lobajutt sulle, mii, meeldib.
 
Viirus 25. august 2008, kl 21.18
sa mii mõjud veidi rohkem kibestununa kui vanasti, mis juhtunud on, kas õnnetu armastus ve?
 
mii 25. august 2008, kl 21.20
Ära arvasid.
 
N43 25. august 2008, kl 21.21
Seda sõna just päris palju ei kasutata, ehkki see tähistab ju ka vabaabielus elavat naist. Huvitav, miks meeste jaoks sellist sõna välja mõeldud pole või on?
 
Viirus 25. august 2008, kl 21.24
to N43 -
meeste jaoks ei ole sellist sõna sellepärast, et vabaabielu iseenesest on naiste väljamõeldis.

to mii - irw.
 
mii 25. august 2008, kl 21.27
no Viirus, et sa ikka jaksad?! teise inimese õnnetuse üle irwitada
 
Viirus 25. august 2008, kl 21.31
mii - mis krdi õnnetus see ka on? kõik on enda teha. vaata nüüd ennast - oled üksi, aga mind puksid foorumist välja et ma ei saaks kedagi õnnelikuks teha. oled parem ve?
 
ei ütle 25. august 2008, kl 21.40
Selliseid teemasid algatavad need, kes täpselt teavad, et püsinimelised 24 h arvutis on. Nagu nad ise ei oleks:P
 
mii 25. august 2008, kl 21.41
Kuule sa võiks siit kohe hulga imeilusaid õnnelikuks teha, ega mina nüüd sellepärast veel üksi ei ole.
Aga vahel võetakse meilt üksindus, pakkumata seltsi.

Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.

Kes meist siis ikka ideaalne on? parem halvem?!?!?!
 
ei ütle 25. august 2008, kl 21.41
Valesse nurka läks:P
 
N43 25. august 2008, kl 21.42
Viirus, väga hea vastus. Aga miks siinsed naised su peale pahased on?
 
Viirus 25. august 2008, kl 21.49
Nii, et sa - mii - oled leppinud hapude viinamarjadega? Ja milles sa mind siis võhikuks pead?

N43 -siinsed naised ei salli kui ma nende targutusi segan, aga see lõbu mul on .
 
mii 25. august 2008, kl 21.52
Eks seda tead sina ise milles sina võhik oled. Kuidas ma saan sulle hinnagut anda, kui ma sind ei tunnegi?
Huumorisoon ei ole sinust kadunud.

Parem hapud viinamarjad, kui üldse mitte midagi.

Hapudest viinamarjadest tehakse veini ja vein on seda parem, mida vanem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!