Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Koos vananemine?
 
Jürka 27. oktoober 2008, kl 18.19
Otsin kaaslast, kellega koos vananeda.
Naistel on see sõnaühend sageli kasutusel. Kas tegelikult ollakse selleks valmis?
 
J 27. oktoober 2008, kl 18.31
aga ma ei mõtlegi vananeda..
 
vanna 27. oktoober 2008, kl 18.33
Kas tahad või ei taha, vananema peab niikuinii.
 
iiris 27. oktoober 2008, kl 18.39
Milleks veel vanas eas jageleda mingi vanamehenässiga?
 
sipelgas 27. oktoober 2008, kl 18.42
Olen valmis koos vananema.
Koos on parem. Nüüd lõpuks saab iseendale mõelda, mida tahan ja kuidas tahan.
 
Tüdruk 27. oktoober 2008, kl 18.59
Peale selle, kui üks mees, mu elukaaslane (muide, tore armas sõber) , kes lubas ülepäeviti, et me elame koos 100-aastaseks, äkitselt suri... ei usu ma enam ühtegi meest, st ei luba kellelegi, et tule siia, vananeme koos...
 
sirel 27. oktoober 2008, kl 19.00
Ei taha veel teist kõbi enda kõrvale. Näen ühte vananevat paari vahete-vahel, noh kuus paar korda, see kuidas nemad juba 50 aastat koos vananevad, ei tahaks verivaenlaselegi. Mammi näägutab kogu aeg papi kallal,vahel lausa sõimab, mõnitab, armukadetseb vanade asjade peale jne. jne. Vananen üksi ja rõõmuga.
 
sipelgas 27. oktoober 2008, kl 19.04
Ei näe põhjust pidevaks näägutamiseks, lti saab rahulikult asjad selgeks rääkida. Oleme juba selles vanuses, et emotsioonid pole laes:)
 
valulla 27. oktoober 2008, kl 19.09
Vananemine on kunst, ei tea, kuidas kunagi sellega hakkama saan, ilmselt saan nii, nagu kõigega hakkama olen saanud, kuid tahan öelda uuesti seda mõtet, mida kuskil teemas juba ütlesin, et kahe pensi eest on tunduvalt lihtsam elada ja tore, kui taat toob hommikul rohukapist südametilku :) See on see igapäevane pool, aga tore oleks istuda ka verandal, kiigel, mitte midagi rääkides, taustaks vaid rohutirtsude sirin ja hingemattev päikeseloojangu värvidemäng. Nii tahaks mina kunagi teispoolsusesse minna, just selle tunde ja efektiga. Liiga romantiline, uskumatu... ? Kuid mitte teostamatu :)
 
Stanley Kowalski 27. oktoober 2008, kl 19.13
iirisele: Kui kahe nässi suhtlemine piirdub ainult üksteise persekortsude lugemisega, siis on üksi parem, aga on ka teistsuguseid kooselamisi!
 
aqua 27. oktoober 2008, kl 19.22
ei ole eesmärk omaette vananemine vaid rõõmus elunautimine, eks aastad lähe omasoodu, vähemasti pauku peab saama ja nalja tahan ma! aga mitu pensionit on ikka mitu pensionit
 
haldjas 27. oktoober 2008, kl 19.43
to valulla
Ilusad mõtted ja mitte teostamatud.
 
IRW 27. oktoober 2008, kl 19.49
tegelikult vananeme me kõik juba ammu.
vananemine hakkab hetkest mis inimene täsikasvanuks saab.

aga valulla (jah,jälle sina), lugesin su kommi ja su romantikasoovi........aga see on mu igapäevaelu. :) muidugi rohutirtsud on juba vakka jäänud, aga muu looduseilu alles.
 
valulla irwile 27. oktoober 2008, kl 20.01
Siis ma pole hetkel enam väärikas ja ütlen täie siirusega, et kadestan sind :)
 
IRW valullale 27. oktoober 2008, kl 20.20
kle, me ca ühevanused, tule ka siia vananema. :)))))
lahe täiega! romantikat jagub kõigile ja looduseilugi. :D
 
valulla irwile 27. oktoober 2008, kl 20.27
Muhh, kuhu ma peaksin vananema tulema, kas elad vanadekodus või :)
 
IRW 27. oktoober 2008, kl 20.34
valulla! (hahahaaa)

nu jah, kui meievanused vanakesed puntras, siis ongi vandekodu! muhahaaa!!

just-just! siiani on ju teised siin nooremad. appi kui naljakas. vanadekodu. ihhahaaa.... :))) aga tule ikka, eksju?
 
valulla irwile 27. oktoober 2008, kl 20.40
Näita siis vähemasti suund kätte, kuhu tulla, ma ei ole selgeltnägemises eriti tugev :)
 
IRW 27. oktoober 2008, kl 20.42
saada mulle priva, siis räägime, eks. :D

ootan (ilma naljata) :))
 
valulla 27. oktoober 2008, kl 20.45
IRW
mis see nüüd oli, käsk või... Käskudele ma ei allu ja muudes asjades pean kah pikalt iseendaga nõu pidama...
 
IRW 27. oktoober 2008, kl 20.47
mis käsk?

tegelikult pistaks su msn, meil oleks lõbus. :)

ei mingit kurja tagamõtet.
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 21.20
Jüri on rohkem Mari sõnaseadmisega aga olgu, väljend on viide püsiva kooselu soovile.
 
eivici hädaldada 27. oktoober 2008, kl 21.30
kes liitub, sel saab hea olema
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 21.32
IRW sa oled loll nagu lauajalg, vananemine algab hetkest, mil inimene sünnib, mitte siis kui täiskasvanuks saab, kus koolis oled sina käinud või kah vallasema kasvatatud :))))
 
IRW to kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 21.48
jah, sul on õigus nagu alati. :D

saan aru, et räägid konkreetselt enda vananemisest. .)) hahaa

aga jah, pole ma koolis käinud ja mis emast sa veel räägid? kurg tõi ! :P
 
mari 27. oktoober 2008, kl 21.52
kes on jürile kõige sobivam vananemiskaaslane - eks ikka mari!
Ja mina vananemist ei karda, sest hingelt ei vanane ma kunagi, kibestunud torisevat vanamutti minust ei saagi..
aga tahaks jürilt endalt teada, kuidas täpselt see kogu protsess hakkab välja nägema?
 
arvan 27. oktoober 2008, kl 22.30
Ja Jüri kadunud. Polnudki teda, ainult kellegi õel nali:)))
 
kena proua 52 27. oktoober 2008, kl 22.35
IRW no sul lapsejutt, kas tõesti pole sa mitte kunagi elus kusagilt lugenud vananemisest, millal mis eluperiood algab jne...Mine siis ja arene see vaheetapp läbi liiga noor, et küpsete inimeste hulgas pläägutada.uuri internetist.
 
Jürka 27. oktoober 2008, kl 23.02
On naised siin alles. Ega ma siin valves pole. Otseselt ei otsi kedagi. Suhted vanemas eas pole mingi nali.
 
tärnike 27. oktoober 2008, kl 23.04
irw, ega sa ometi arva, et võid omaenese kogemusest otsustada vananemise üle, sellest peab ju lugema internetist, no tõesti, mine arene.

* küll ma olen ikka õel
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!