Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
solk
 
mees 52,tallinnast 02. november 2008, kl 14.35
jube,mis solki ikka naised on võimelised üksteisele kaela valama
 
valulla 02. november 2008, kl 14.39
Seda solki oli tõesti nii palju, et pidid sellest 3-kordse teema tegema, aga sul õigus :)
 
katjake 02. november 2008, kl 14.56
kas tahad eraldi kirja ka meili aadressile
 
õunasüda 02. november 2008, kl 15.11
Solgisurma polevat veel keegi surnud, ja kui on, pole õige solk olnud, rahvas nii räägib...
 
valulla 02. november 2008, kl 15.13
Ega selle solgi surma sure jah, õigust räägid, kuid solgi hais jääb kauaks külge, kui sellega ülevalatud saad :)
 
papahhh 02. november 2008, kl 15.15
see nn mees on ju kanaperse ise,kes jälle teid lollitab,et te talle kirjutaksite ning tema saaks pärast siin teie üle avalikult irvitada,mõelge kah natike,tuleb väägade kasuks!
 
valulla 02. november 2008, kl 15.26
papahhh
või kes sa iganes ei ole. Asi on selles, et kui teema püstitatakse, siis vastatakse sellele, kui soovi on. Nõmedaim ja ennekuulmatuim on käitumine, kus tehakse kirjaproove, võrreldakse komasid, tühikuid ja mida iganes. Kellele sellist ajujahti vaja on, keda huvitab, kes, mida kirjutas ja mis nime all esineb. See on iga inimese sisemine vabadus anonüümses foorumis olla see, kes ta hetkel tahab. Terve tänase päeva on siin olnud oi mis umbkaudseid nimesid, kes kõik justkui ilmselt ka mingit "püsinime" kannavad, kuid kui ärapanemiseks läheb, leiavad kohe uue. Kellele, milleks ? see on küsimus. Kas see teeb elu ja sinu päeva põnevamaks, hakka siis detektiivmänge oma sõpruskonnas mängima, muideks, väga loov ja huvitav tegevus :) Ja olgu see kp kes iganes ja tehku ja käitugu, kuidas tahab, tema mängib kah siin oma mänge, nagu enamik :)
 
IRW 02. november 2008, kl 15.30
itsitab

andke aga tuld - kel üle keeb!

/läheb teeb paar kiiremat ringi/
 
kraaks 02. november 2008, kl 15.32
valulla

su mustlase püss on täna täis püssirohtu...valu punanahkadele! :))
 
Naine 25 02. november 2008, kl 15.33
mees 52-le. Aga sulle ikka midagi siin meeldib,muidu sa ei oleks siia oma nina pistnud.jA KUI KUIDAGI EI SAA SIIS KUIDAGI IKKA SAAB OMA NINA SISSE PISTA..
 
valulla 02. november 2008, kl 15.37
kraaks
mul sai jah villand sest inisemisest ja halamisest. Kui kellelgi on midagi öelda, siis öelgu, mitte ärgu kõndigu mingeid hämaraid radu pidi, arvates, et keegi ei näe, keegi ei kuule :) Püss on igal juhul laetud ja punanahad saavad oma koosa :)
 
mees 52,tallinnast 02. november 2008, kl 15.41
kanaperse ma ikkagi pole,olen meesterahvas,aga paneb ka see kanaperse jutt imestama,irw
 
valulla 02. november 2008, kl 15.43
mees...
Eks sa siis uuri eelnevaid teemasid, saad kah targemaks, haritumaks ning teada, kuidas õiged mehed käituvad ja kuidas ei käitu :) Ampluaa neist teemadest on lai, ole ainult mees ja leia üles :)
 
kraaks 02. november 2008, kl 15.46
valulla
kas arvad, et suudad neid muuta. mida rohkem keegi neid keelab, seda suurema rõõmuga nad kusagil nurgas oma musti ja karvaseid käsi hõõruvad. rahu, ainult rahu...sa tead küll, kes nii ütles.
 
papahhh 02. november 2008, kl 15.51
tead valulla,mina ütlesin mis asjast arvasin,kui sulle seee ei meeldi,ärgu meeldigu,mul savi,a seda imestan küll,et sulle selline mees ja selline teema meeldib,et nõndaviisi seda kaitsma tormad,ja kanaperset kah,või siis ei imesta,kaitse kui nad sulle sümpaatsed on,mul jällegi savi!
 
valulla 02. november 2008, kl 15.56
Muhhahhaa :) Ahh, et mina tormasin meest kaitsma... Vaevalt küll, tegelikult tormasin sind kaitsma, sest sa ei tea, millest räägid ;) Mina ei kaitse kedagi, pigem rääkisin suhtlemiseetikast, kui see sõna sulle midagi ütleb, aga las ta olla, kui seda ei taipa.
 
J 02. november 2008, kl 16.04
Suhtlemiseetika ja võõrad anonüümsed inimesed? valulla, sa nõuad liiga palju:))
 
valulla 02. november 2008, kl 16.11
J
mis teha, vahel olen lihtsalt liiga nõudlik :)
 
õunasüda 02. november 2008, kl 16.33
Kusagil mingis foorumis, kus vahest lugemas käin, mindi kah vaidlema. Siis keegi mainis, et "kirjapaberit" peaks kõigile jaguma, minu arust jutt jummmala õige.
valulla - nõudlikuks mine siis, kui aur tahkeks kipub minema:)))
 
valulla 02. november 2008, kl 16.36
õunasüda
aga ma tunnengi, et aur juba tahke :)
 
õunasüda 02. november 2008, kl 16.39
Minu arust pole veel auramagi hakanud.
 
valulla 02. november 2008, kl 16.48
õunasüda
issver-sussver, siis ei saa ma maailmaasjadest üldse aru :)
 
õunasüda 02. november 2008, kl 16.50
Ega mina ka ei saa, teen enesekaitseks nägusid:)))
 
valulla 02. november 2008, kl 16.51
Ohh, tänan, lohutasid, muidu jäägi arvama, et oled ainuke loll ses lollide maailmas :)
 
õunasüda 02. november 2008, kl 16.55
Ainuke loll oleks superkuulus, kuna meie pole...:)))
 
eh 02. november 2008, kl 17.01
kummaline on see et kui keegi midagi arvab, siis on see kohe paarikolme tegelase arvates keegi, keda nad justkui juba teadlikult vihkavad ja ohh õnnetust kui ikkagi selgub et foorumit loeb-külastab hoopis rohkem inimesi,
PS komad teadlikult panemata jäetud
 
kraaks 02. november 2008, kl 17.01
aeg teha kõigil Tongi Ottidel suur energia ring, kallistada teineteist ja veskitiibu: )))
 
valulla 02. november 2008, kl 17.02
kurb kuulsus, kas pole...
 
õunasüda 02. november 2008, kl 17.14
Jõuad sa kõikide maailma asjade peale kurvastada...(((
 
valulla 02. november 2008, kl 17.18
õunasüda
loomulikult ei jõua kurvastada ja hea ongi, et ei jõua :)

kraaks
ei see energiaring aita, tean koolitustest seda, et pooled grupist ei lase endale ligi, ei lase puudutada, kallistamisest rääkimata ning neid energiaringe nad lausa vihkavad, sest seal peavad nad ka ise midagi tegema...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!