Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
täitsa tõsine teema
 
kraaks 20. november 2008, kl 15.31
ma palun teilt abi ja nõu...mida pean tegema oma naabrimehega. kaks aasta on ta minul kosjas käinud...see toimub jõulude ajal. tuleb, käes kimp krüsanteeme, karp kookide ja kalli veiniga. esiteks, mulle ei meeldi krüsanteemid...armastan maikellukesi, teiseks ta ei meeldi mulle. esimesel aastal ütlesin talle otse/ sa ei meeldi mulle/. eelmisel aastal põhjendasin oma äraütlemist põhjusega, et ta puhub oma puhuriga lehed minu krundile. terve selle aasta on ta minu teed sodist ja lehtedest puhastanud. jälle on jõulud tulemas...ja naaber indu täis...varsti kosjatee jalge all. ta on eriti viisakaks ja agaraks muutunud. täna hommikul... kui hakkasin autoga hoovist välja sõitma...oli naaber valves...tegi värava lahti ja saatis mulle mususi järgi. ma pidin unise peaga ja suurest ehmatusest aeda sisse põrutama. ma palun täitsa tõsiselt nõu...millise põhjusega ma tänavu ära saaks vingerdada.
 
täitsa tõsiselt 20. november 2008, kl 15.36
suuna naabrimees sujuvalt mõne teise naabrinaise värava taha, kel suur valu mehele minna.
 
Viirus 20. november 2008, kl 15.36
Oi kraaks, sina ka lolliks läinud, no andke abi, aga mitte sulle, sest see ei ole võimalik, samas ei saa sind huumorimeele puudumises ka süüdistada.
 
ka tõsiselt 20. november 2008, kl 15.37
mis sa vingerdad, lenda üle
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.02
täitsa tõsiselt

ma olen teda igale poole suunadud...miskit ei aita...muudkui korrutab...armastan ja armastan. ma arvan, ta on indiaanijuttudest kosutust saanud...tead küll seda kivi ja veetilga stoorit.

Viirus

ma tulen sulle kolm aastat järjest kõssja...ma vaatan...kas naerad siis veel.
 
Viirus 20. november 2008, kl 16.04
to kraaks - oh ära näe vaeva, ma võin sellel teemal naljanurga avada.
 
Viirus 20. november 2008, kl 16.08
to kraaks - olen kuulnud, et vägistaja eemalepeletamiseks pidavat aitama kui ütled, et tal on halb hingeõhk. See on sulle nõuandeks kui asi peaks tõsisema pöörde võtma.
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.09
Viirus
ei mingit nalja...see on tõsine teema.
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.11
Viirus
ma tean veel üht nõksu...marati püksi...need nõukaaegsed :))
 
aqua 20. november 2008, kl 16.11
aga äkki võtad sel aastal kosjad vastu, vaata, mis siis saama hakkab
 
Viiu 20. november 2008, kl 16.12
Paku talle (kui heale kojamehele) väärilist palka.
 
Viirus 20. november 2008, kl 16.13
kraaks - saan aru, 50+ eas on see tõesti "tõsine" teema ja sul pole niipalju intelligentsi, et seda lahendada? Irw.
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.16
aqua

teeksin sinuga lepingu...ma teen pulmad...söön torti...joon veini...nuusutan lilli...siis kärutan naabrimehe sinu manu. nii mulle passib :))


Viiu
palka ta ju nõubki oma usina töö eest :)
 
elementaarne! 20. november 2008, kl 16.17
võta kosjad vastu ja sööda ta surnuks--pärandusetomp vormista enne ära:) parem naaber voodis kui kraaks katusel!
 
valulla 20. november 2008, kl 16.19
kraaks
/täitsa tõsiselt/
Jumal küll, kas sa tõesti arvad, et keegi on su kosilasest huvitatud. Kõigil niigi palju oma muresid, et võõraid ei hakka ükski tõsiselt võtma ;)
 
Viirus 20. november 2008, kl 16.20
kraaks - näed nüüd, koomikud ei saa traagilisi rolle mängida, ikka ajab nerma.
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.21
Viirus

intelligentsiga lõid sa mulle nagu vaia draakula südamesse :))


elementaarne!

sinu nõu kõlbab juhul...kui leian sponsori...mõne koka näol :))
 
Viiu 20. november 2008, kl 16.22
Paku ikka raha.
Lihakehadega tasumine ei ole nagunii lubatud.
Kui veab, siis ta solvub, kui ei vea, siis pead edasi nuputama.
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.22
Viirus

intelligentsiga lõid sa mulle vaia südamesse :))


elementaarne!

sinu nõu kõlbab juhul...kui leian sponsori...mõne koka näol :))
 
Rozza 20. november 2008, kl 16.23
Jah, kraaks, ilmselt päästab sind vaid kolimine...:)
 
Viirus 20. november 2008, kl 16.27
Stopp, nägite, kui õelks muutus meie mesi-valulla?
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.29
ma vabndan pisut...minu jutu peale läks arvuti lolliks...hakkas teksti mitmel erineval moel ja kordusega serveerima :)
 
valulla 20. november 2008, kl 16.29
Viirus
miks sa nii naljavastane oled ? Elus on piisavalt palju tõsiseid, kurbi, mõtlemapanevaid asju, mis tavaliselt reaalelus meid saadavad, miks peaks siis siin kõik teemad nii surmtõsised ja asjalikud olema...
 
õunasüda 20. november 2008, kl 16.30
kraaks - hakka talle ise külge lööma, ikka nii, et kondid ragisevad;) St. peksa vaenlast tema oma relvaga...:)
 
valulla 20. november 2008, kl 16.31
Viirus
ole kena ja tee õelusel ja iroonial ikka vahet ja mesine pole ma kunagi olnud :)
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.32
valulla on kade...vaadake ise...ta on näost täitsa roheline :))
mina oleksin samuti...kui valullal nii jubedamal kombel näkkaka :D
 
Viiu 20. november 2008, kl 16.33
Ma nüüd ütleks veel vahemärkusena, et kuna sa, kraaks, ei kirjutanud, mida tegid koogi ja veiniga, siis ilmselt panid pintslisse. Naabrimees aga tõlgendas seda kui osalist kosjade vastuvõtmist järelemõtlemisajaga ehk "võib-olla kunagi siiski".
 
kraaks 20. november 2008, kl 16.34
õunasüda
esimene tõsiselt võetav soovitus...siin ennegi üks kena daam soovitas mulle armumist :))
 
valulla 20. november 2008, kl 16.35
kraaks
Loomulikult olen õel ja kade ja veel tuhat muud tunnet sinna otsa, see ju nii naiselik ja normaalne :)
 
mii 20. november 2008, kl 16.38
Kraaks.
Sa too nüüd ruttu mõni teine vanamees majja ja teata et sul mees majas... no näiteks Viirus, hea tasu eest tuleb meest mängima. Siis läheb Viirus varsti ära(omal soovil muiduig mis eelnevalt kokkuleppes kirjas) ja kui naabrimees jälle üritab kosja tulla, siis võid vabalt öelda et kõiki mehi tabab üks ja sama saatus.... aga milline, see jäta oma teada....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!