Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Ülekaalulised naised?
 
virge 01. aprill 2009, kl 14.49
Kui paljudele meestele sobib kõvasti ülekaalus naine? Paksud on ju rõõmsameelsemad. Aga kas paks naine om seksikas?
 
virgo 01. aprill 2009, kl 14.57
ega naine ei koosne ainult kaalust, on 1000 muud asja, mis on olulised
 
heh! 01. aprill 2009, kl 14.59
mina pole küll oma elu jooksul näinud, et mõni priskem neiu oleks ainult sel põhjusel, et ta priske on, mehest ilma jäänud. Igaühe jaoks on kuskil keegi. Maitsed on erinevad, ka meeste omad. Paljude meeste jaoks on ka paksem naine seksikas, ebaseksikaks teevad naise vaid lohakus, mossis nägu, kriiskav kõnestiil, halb iseloom.
 
alar 01. aprill 2009, kl 15.12
tegelikult priskem naine on iga mehe unistus ,jube hea võtta ju kui on mida
 
jah, 01. aprill 2009, kl 15.26
minu elutark isa rääkis alati, et kui nad sanatooriumis või haiglas olles palatis meestega naistest rääkisid, siis ikka olevat olnud nii, et 6-st mehest 4-le meeldisid paksud naised ja 2-le kõhnad. Minu isa oli küll eluaeg saledate pooldaja. Mäletan, kui kusagil 20-aastasena mul ainevahetuses mingi aps oli ja ma 7 kilo juurde võtsin, oli isa väga pahane, tegi mulle märkuse, et kuidas sa ikka niiviisi...
 
elementaarne 01. aprill 2009, kl 15.30
tüse mees on naise uhkus--tüse naine mehe hobi:) ma oma 100-kilolist kullatükki mingi buchenwaldi vastu küll ei vahetaks!
 
mööduja 01. aprill 2009, kl 15.34
mina tean seda ütlust veidi teisiti: tüse mees on naise uhkus, tüse naine - mehe nuhtlus.
 
tervis 01. aprill 2009, kl 15.48
kõige tähtsam on terve olla, kui suudad seda ka trullakana, siis on ok
 
elementaarne! 01. aprill 2009, kl 15.52
mööduja-sind on valesti õpetatud:) tüse naine on topelt kasulik--talvel annab sooja ja suvel varju! hääst südamest ja rõõmsast meelest kõnelemata!
 
hehee! 01. aprill 2009, kl 15.59
küll te olete täna vahvad! - soe kevadpäike mõjub vist positiivselt.
 
meha 01. aprill 2009, kl 16.05
minu armuke kellega oleme elu läbinud on tõesiselt trulla me sobime ja elame mõlemad oma elu ,tema mees võimatult ülekaaluline .ei suuda keppida ,me teeme seda mis meil puudu on ,kas oleme pahad ? kõik hea ja kogu moos
 
to meha 01. aprill 2009, kl 16.19
miks pahad? nagu paned tähele, pole siin täna ühtegi tülinorijat...või nad alles delffi tulemata täna...;D. kui kenake siia ilmub, siis me alles saame teada, kuidas peab elama ja olema ja palju kaaluma.
 
kui 01. aprill 2009, kl 16.30
naine on si.tt siis olgu teda vähe, kui naine on kuld, siis olgu teda palju.
 
mina 01. aprill 2009, kl 16.55
paks naine mehe laiskus ja paks mees naise uhkus. Kunagi kooliajal arutasime klaasis, et milline peaks olema välimuselt naine kellega abielluda. Poisid leidsid siis, et kõhn ja kondine sobib flirtimiseks- jalutamiseks, enese ja neiu teistele näitamiseks. Aga kaissu-naiseks võtta tahtsid enamus ikka kobedama ja pehme
 
XXX 01. aprill 2009, kl 17.03
Mulle aga meeldivad suuremad naised... Seksida eriti tore kui naisel on suur tagumik ja tissid. :)
Tutvuda soovijad andke märku.
 
n 01. aprill 2009, kl 18.28
issand, mina ka ei julge sellepärast seksida, et 80kg
 
?? 01. aprill 2009, kl 18.44
kena kuulata teie juttu. aga kus on kenakene? polegi veel platsi sisse võtnud?
 
armas ümarik 01. aprill 2009, kl 19.02
to-XXX tore,et üks mees tahab suuremat tüdrukut.Aga ise oled pisike või ainult tähed suured?
 
Mes 01. aprill 2009, kl 19.11
Ei taha paksu, ei saa aru, kus tiss, kus kannikas
 
tähelepanija 01. aprill 2009, kl 22.05
ümmargustel naistel on nahk trimmim ja siledam ning näevad nooremad välja igalt poolt, kõhnal mutil lotendab siit ja sealt, ka näo pealt ja näeb vanem välja.
 
elu annab, elu võtab 02. aprill 2009, kl 09.01
Rasvarull ei taha keegi olla.
Talvel koguneb polstrikest, sügiseks on kõik kadunud. Tuleb mure - söö palju tahad, ikka kondine. Kõhn inimene näeb vanem välja kui sama vana veidi kobedam.

Naine ei koosne ainult välimusest. Kui tervis korras, on kõik OK..
 
-! 02. aprill 2009, kl 11.07
Kui 1995-1996 oli 25% patsientidest rasvunud ja 17,4%-l oli diabeet, siis aastaks 2007 olid need arvud 38% ja 28%.
 
luu 02. aprill 2009, kl 11.33
Mina eluaeg ühesugune -söön mida tahan ja millal tahan.Tagant gümnaasium,eest muuseum.Aga kalpsan rõemsasti siin elus ikka edasi.kuhu ma need kortsud siis topin.Olen küll püüdnud neid kellelegi maha parseldada,aga võta näpust ,keegi ei taha.
 
kont 02. aprill 2009, kl 11.38
mul oli lapsena kaks vanaema, mõlemad olid tublid tööinimesed, kodu korras, ette heita polnud nagu kummalegi midagi... aga meie, lapsed, armastasime rohkem seda ümmargust vanaema, tema süles oli nii soe ja pehma olla, ta oskas nutu ruttu ära võtta, oma sooja ja punapõsise naeratusega... teine vanaema oli kondine ja näis alati selline range... ta küsis meilt küll kooli, õppimise, sõprade ja kõige kohta ja me vastasime viisakalt, aga sellist lähedust nagu "tündervanaga" meil ei tekkinud.
 
kaanekaunitar 02. aprill 2009, kl 22.34
Olen peaaegu alakaaluline, mehed vaatavad minust mööda, siin tekkis Mihkliga lootus aga kadus seegi, varsti olengi vanatüdruk, ega ma kaanelt kaugel pole käinudki.
 
kena proua 52 02. aprill 2009, kl 23.25
Ülekaalulisus toob endaga kaasa palju terviseprobleeme ja seda võite ise lugeda Terviselehtedestst. Ma ei tea, millega nad eputavad peale rasva, mida nad endaga aastaid kaasas kannavad...Nutma peaksite .
 
kaunishing 03. aprill 2009, kl 00.58
Epidemioloogilised uuringud on näidanud, et kaalu ülemiseöl piiril või kerges ülekaalus inimesed elavad kauem.
 
kah keegi 03. aprill 2009, kl 01.11
Mulle õpetati juba algkoolis, et inimese välimust ja riideid ei sobi arvustada ja VÄHEGI VIISAKAL inimesel on ALATI millestki muust rääkida, kui teiste välimuse kallal ilkuda, aga see ju kasvatuse ja intelligentsi küsimus - puhtalt!
 
just 03. aprill 2009, kl 01.34

Kenake püüab häbenemata igas teemas teisi naisi alandades enda enesetunnet parandada.
Las jääda sellele madalale inimesele ta lõbu.
 
Marite 03. aprill 2009, kl 21.36
Mulle jälle meeldivad volüümikamad mehed,neil on huumorisoont,nad ei ole kitsid ega virilad ja üldse on toredad kaaslased,semud.
Kust ma küll sellise leiaks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!