Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kummalised mehed
 
Milli 03. aprill 2009, kl 14.28
Eile olin töökaaslase sünnipäeval.
Seltskonda oli ka teise osakonna üks meesterahvas kaasa tulnud. Kui jutt oli sünnipäevast, siis võetakse lilleõis kaasa mitte ei tulda tühjade kätega. Kui mees nägi, kuipalju naisterahvaid lauas on, siis läks härga täis - ikkagi mees! Hakkas lolli juttu suust välja ajama, virutas lähedalistujale küünarnukiga ribidesse, et see tema nalja naeraks. Süüa oli hästi palju ja lõpuks kahmas kõik jäägid ja matsutas nagu oleks sellel nädalal esimest korda süüa saanud. Istusime pikkadel pinkidel ja äkki märkas mehe naaber, et pingile on kukkunud suhkrupakikesed (need olid kohvi juurde mõeldud, aga jäid vist järgi). Mees ähkima, et kes selle siia pani? Mina tegin sellise näo, et mul pole temasugusega isegi millestki rääkida isegi suhkruvargusest mitte. Keegi ei keela ju suhkrut võtta ja seda enamasti tehakse aga ei mängita siis lolli, et kes selle siia pani. Ju läks tal taskust kogemata mööda.
Ja kõik naised nägid erakordselt ilusad välja ma ei ole naistearmastaja aga imetlesin kõiki naisi, nii võluvad, targad ja sealjuures naiselikult peened ja see ei ole niisama öeldud. Aga mehike oli nii maitsetult riides, oli ikka täielik loodusõnnetus oma naljavaesuses ja seda ei varja mitte millegagi.
Päss, kes arvab, et kui kari naisi siis kukuvad kõik kiljuma: oehhhh meeeees? Temas oli nii vähe meest, et ma ei märganudki seda. Kui mehele meeldib naiste kulul elada, siis korra võime teda sööta, aga mitte rohkem. Me võime talle SUPIKÖÖGI aadressi anda.
Töökaaslasel oli meie ees piinlik, kellel ei oleks!
 
nnn 03. aprill 2009, kl 14.31
Mul on ka kummalised tunded teemaalgataja suhtes!
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 14.34
ääremaal kindlasti
 
Milli 03. aprill 2009, kl 14.36
Ei, pidu toimus Tallinnas
 
mari 03. aprill 2009, kl 14.37
ikkagi inimene.
 
Ruudik 03. aprill 2009, kl 14.39
Kole tuttav lugu tundub, olen seda vist varem kuulnud.
 
Täpik 03. aprill 2009, kl 14.42
eks neid kummalisi mehi jagub igasse linna ja maale.
 
Milli 03. aprill 2009, kl 14.42
Tegu on suure asutusega ja sugugi mitte kõik osakonnad ei käi koos. See mees oli kontvõõraks. Tahtis tulla peole, taipamata, et sünnipäevapidu on siiski kutsututele. Viisakad naised ei hakka kedagi välja viskama.
Kas te tahate öelda, et teil pole selliseid kogemusi elu jooksul, kus imestate silmad peast?
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 14.48
No see mees on naistetu ja prouad kohe triksis, jälgimas kehahoiakut kui mees sisenes. Eks tal suur nälg kah, viimase naise poolt alles eelmsiel ühtul sai süüa. Inimene ei tahtnud tulla peaole, inimene tahtis süüa. Ta teid ammu unustanud aga sina kannad teda ikka veel mõttes...
 
Ruudik 03. aprill 2009, kl 14.55
Kui köht jälle tühi, küll siis pidu meelde tuleb.
 
Ruudik 03. aprill 2009, kl 14.55
Kui köht jälle tühi, küll siis pidu meelde tuleb.
 
Milli 03. aprill 2009, kl 14.56
Ruudik, kas sulle võib ka Supiköögi aadressi kirjutada?
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.05
Ruudik, ütle jaaa! Ta paneb oma maili:)))
 
Ruudik 03. aprill 2009, kl 15.07
mis menüü on täna?
 
Milli 03. aprill 2009, kl 15.10
Kas sa kp paned oma aadressi selleks siia, et pakud kõigile suppi, ehk keppi ka?
Ruudikule - mina ei tööta supiköögis ja söödan oma kodus omad mehed, siiani veel pole neil supikööki tarvis.
Aga kui vaja, siis otsin netist aadress, kui sa ise ei oska.
kp aadress oli vist ailelii@hot.ee
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.13
Milli, sina ju küsisid, kas panna Supiköögi aadress? Ma lihtsalt aitasin Ruudikul olla julgem.

Kui mina tahan, panen mina oma aadressi.Mitte ei maini seda supiköögi omaks:))
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 15.13
ja selle... ühe mehe näitel...nimetad sa mehi kummalisteks. tõesti kummaline :)
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.14
Järjekordne abielus naine Milli,kes kannab mõttes ühte näljas meest kolleegi sünnipäevalt.:))
 
Milli 03. aprill 2009, kl 15.19
Kas teis ongi nii vähe huumorimeelt, või olete oma mehevalus kõik mehed unustanud?
Ma kirjutasin ühe naljaka näite, ja te arvate, et mina arvan, et kõik mehed on sellised?
Kullakesed, ma ei ole supiköögist.
Aga teie tutvuge julgesti. Küll iga ruut oma täpi leiab.
 
Ruudik 03. aprill 2009, kl 15.21
mulle meeldib hiina, india vöi tai köök ja söök
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 15.23
Milli
sa oled prohvet... kummaline...kuidas sa teadsid. sinu eest ei varja ka midagi...isegi oma mehevalu :PPPPP
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.24
Sapine oled aga mitte huumoriga, no tuli ja sõi, krt, aks kahju oli või, no võttis teie mooride suhkrupakid, kodus pole raha, kas kahju või? matsimooridega on ikka raske küll, äkki tahtsid koju oma meesperele neid jäänuseid viia? Mis sa siis korrutasid seda väidet, supiköögist ja supiköögist, isegi Ruudikule.Supiküügi paksud moorid tahtsid ülejäägid omale tassida aga näe, võõras mees tuli ja sõi ära ja olitegi seekord kuival.Tutvumegi, mis sa siis torgid, sul ju meespere kodus.
 
Milli 03. aprill 2009, kl 15.27
Kraaks
Naised oskavad rohkem rääkida kui öelda. Hiina, india ja tai köögid on head vürtsikad, nagu elugi.
Ruudik,
ma arvan et sul on hea maitse, ja mitte ainult söögi suhtes.
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.29
Milliga nõus, et Ruudikul on hea maitse ja seepärast ma ka soovitasin tal minna vaatama Delfi Datesse naisi.:)
 
elementaarne 03. aprill 2009, kl 15.29
et süüa oli hästi palju...ja mees sõi jäägid ära--kuidagi vene sõjaväeanekdoodi moodi:süüa jätkub? jätkub,jääb ülegi...mis ülejäägist saab? sööme ära,tuleb puudugi!
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.31
Jah, süüa on-on, teeme juurde- teeme juurde. Ah, pole viga, tuli nagu tuli- küll kõik ära süüakse.
 
lihtsalt maria 03. aprill 2009, kl 15.32
kena proua 52, sa oled idioot ja sellena sa ka sured!
 
Milli 03. aprill 2009, kl 15.34
elementaarne
Asi ei olnud söögis, vaid suhtumises. Kui me alati õigustame labasust ja teeme näo, et las olla, las sööb, siis milliseid mehi me ikkagi enda kõrval talume?
Kas me ei peaks endast lugu pidama ja mitte halva mängu juures head nägu tegema?
Kui me lubame endaga käituda ebaviisakat üks kord, tehakse seda kindlasti ka järgmine kord ja veel palju kordi.
Õigus kaitsta ennast labasuse eest, on õigus olla mina ise.
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.41
Sa lihtsalt maria oled alles titt ja tittedel need kes istuvad ja valvuritena töötavad kusagil perifeerias, pole siin 50+-s mdiagi teha, Mine ja arene lihtsalt maria.


Ei ole labasus kui asutuses tehakse pidu, siis see on valik üritus, kui aga omavahel, siis kusagil , kuhu on üritus tellitud ja ongi korras.
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 15.45
lihtsalt maria

ootan vabandust, noo noor laps peaks nüüd vabandama, avalikult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!