Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kummalised mehed
 
valulla 03. aprill 2009, kl 17.38
õunasüda
ei mina neid tarkpäid tooda, mina lihtsalt kasutan tootja materjali :)
 
Chika 03. aprill 2009, kl 17.39
Teemaalgatajale: ------Õigus kaitsta ennast labasuse eest, on õigus olla mina ise.-------Selgita palun kuidas saab labasust labasusega kaitsta? Minule ema kunagi seletas, et intelligentne inimene ei vahi s.....t koera ja veel enam ei jutusta sellest teistele.
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 17.46
pingsalt süüvida kaaskodanike veidrustesse...aitab mitte märgata enda veidrusi...ja see on meile väga mugav .
 
õunasüda 03. aprill 2009, kl 17.49
valulla
õmblejale antakse ka tükk riiet kätte, ühe toodang kõlbab mannekeeni selga poodiumile , teise hilp lapiteki tooraineks...
 
valulla 03. aprill 2009, kl 17.50
kraaks
aga nii see ju ongi, miks tähelepanu enesele tõmmata, kui on võimalik võtta keegi sihtmärgiks...samas, kaaskodanike veidrustesse süüvimine...see on vesi meie veskile: saame lõpuks ka ise aru, kes oleme, kust tuleme ja mis meile kaasa on antud, aga enamasti varjame seda kiivalt :)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 17.56
valulla
ei usu mina...et aru saadakse. kui see nii oleks...ei oleks seda igapäevast Waterlood, mis siingi toimub. meil puudub oskus...endasse vaadata :)
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 17.59
Pole sa mingi lihtsalt maria , mingi ebaküla avarustel oled, oled ja tümikas ning tahumatu skeletiga, aju nagu pole antud, ei tea, kuidas sa inimeste sekka oled pääsenud, imelik endal ei hakka või. Lihtsalt maria, istub valves kusagil perifeeria autobaasis kuna koolis õppida ei viitsinud. Viis aastat otsib meest Tutvustes aga ei leia, paljud on teda ta töö juures vaatamas käinud aga tema kohutavalt pika kasvu tõttu mehed loobuvad. lihtsalt maria on noor tüdruk, no alla 26-e kindlasti, kas ema võttis su siia töllerdama kaasa või? Üksi ei julge sind koju jätta?
 
Wellington 03. aprill 2009, kl 18.01
Tarkuse vaim on siit foorumist plehku pannud, juba mitu päeva on enamik probleeme ja kommentaare tobedad.
 
oomaigaadenmarmelaaaden 03. aprill 2009, kl 18.03
pühhhamüristus:=)))))))))))))))))))))9
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.03
Ega kõigest ei saagi rääkida aga kui inimene on internetis elav, siis toob ta oma elu keerdkäigud kõik siia kaasa. Ei saa iseseisvalt enam ei istutud ega astutud, veel vähem elatud ja söödud. Ikka peab teemat tegema ja teiste käest uurima, mdia süüa, mida juua, kuidas olla või kuidas tulla...Kui sa aga sellest ei taha temaga arutada, tema tuhmi virtuaalelu elada, siis hakkab ta nöökima ja nõmetsema. Istub sulle saba peale ja kükitab seal nägu õnnis ja silmis sära nagu sa oleksid talle võlgu, et enne ei lähe lendu kui maksad talle...Vastik.

Muide paljudes töökohtades ongi nii, et tõmbad ninaga, kustpoolt tuleb koogilõhna ja padavai torti sööma. Inf levib kiiresti, et seals aab kohvi, seal saab salatit ja seal saab torti.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.04
kraaks
ära süüdista end selle eest, et ei oska endasse vaadata, usun küll, et oskad...aga lahingud kuuluvad selle juurde, et end hästi tunda või selle juurde, et end avastada või selle juurde, et ei teagi, mille juurde.
Muide, minagi olen ikka tihti väga ogar, just hetkel tegin liigutuse, mis mind võib põrmustada või tõsta, nagu ikka juhtub :)
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.05
uhhh, ma ka minestan:)))
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.07
Mis liigutus see selline siis on, et võib tõusta? Ja langeda?
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 18.08
valulla
Tõuse, ikka tõuse! Kuigi ma ei tea, kui suurt kõrgust su pea kannatab...:)))
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.10
kena proua 52
see oli lihtsalt minu väljendus :) ja tegelikult ei kuulu see minupoolne tegutsemine siia, foorumisse. Tegin, mis ma tegin, kuid...tegelikult olen põnevil :)))
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 18.10
valulla
ma praegu, sind lugedes...tunnen end sõjajumal Marsina :))
mis liigutus see oli...millest oleneb sinu saatus ja tulevik. ma põlen uudishimust :DD
 
Rozza 03. aprill 2009, kl 18.12
Oh, valulla, sa oskad ka ikka asju põnevaks ajada....)))
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.14
Rozza
pea kannatab mul kõike, kuid foobia, mis on seotud kõrgustega, ei kannata kõike :)
Ja kõik inimesed, kellel miskid foobiad, vaadake siit ja te saate vastuse. Ma ju see naine, kellel google käe all, teistel ju tavaline Internet :)

http://www.hot.ee/didibau/101.htm
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.18
Vaadake, igal teosel on ekspositsioon, sõlmitus, arendus, kulminatsioon, pinge langus ja lõpplahendus :)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 18.28
valulla
ma leidsin endal ainult ühe foobia olevat...see on brontofoobia, ehk...hirm müristamise ja äikese ees. tegelikult...brontofoobia...kõlab nii armsalt...sauruslikult :))
 
to kena proua 03. aprill 2009, kl 18.33
kullake, sa pidid vist välja värske õhu kätte minema??.....seda et....ehk läheksid ja tuulutaksid pisut oma sassis peakest??
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.39
Midagi ta nüüd tegi ja kui sind pole järgmised viis päeva siin, siis tuleb teatada valulla kadumisest.

Viimasele ega sa ei ole see noorhärra juhuslikult, kes ütles täna, et palun-teie kord!:))
 
õunasüda 03. aprill 2009, kl 18.40
valulla
antrofoobia on mul igatahes, see selleks, aga vaat mida mul ei ole - kas felinofoobiat, eulofoobiat või galeofoobiat...mõni variant võib ju veel olla...juba nende kolme hulgast ei oska õiget valida:)
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.40
JUmal küll, see on nagu korraliku abielu kirjeldus:

Autor: valulla
Aeg: 04-03-09 18:18

Vaadake, igal teosel on ekspositsioon, sõlmitus, arendus, kulminatsioon, pinge langus ja lõpplahendus :)
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 18.46
õunasüda
ma ka mures...sooviksin endale...lahhanofoobiat...kuidas hankida, ei tea :)))
 
keegi 03. aprill 2009, kl 18.48
pole küll õige koht, kus sellest kirjutada, aga ÄRGE MITTE IIALGI NAERGE KELLEGI FOOBIA ÜLE! Foobia (ehk sundhirm) on tahtest sõltumata tugev hirm mingi asja või situatsiooni ees, mõistusega saab inimene aru, et ta hirm on asjatu, kuid jagu saada on sellest väga raske.

see pole naljateema, mille üle lõmpsida. kraaks kui meedik peaks seda teadma.
 
valulla 03. aprill 2009, kl 18.50
kena proua 52
Kõigepealt, kuhu ma peaksin siis kaduma enamaks kui 5 päevaks :) Ja keegi ei teinud minuga midagi, mina tegin kellegagi ;))))

Novelli ülesehitus on kuldreegel, mis sobib igaks ülesehituseks :)

Kaon nüüd veidikeseks :)))
 
kena proua 52 03. aprill 2009, kl 18.51
keegi, sa oled nii armas , suuri tähti meisterdad kah ja üldse: elu on ilus...Mati Nuude laulab seda kaunist laulu.


meedik-on ainult arst

teised on med töötajad
 
kraaks 03. aprill 2009, kl 18.53
keegi
ma ei lõmpsi. ma tõesti kardan paaniliselt äikest ja müristamist. elasin korra üle ühe väga koleda elamuse seoses äikesega. olen muidu vägagi kaine mõtlemisega ja ei lähe ühegi olukorra puhul endast välja, peale äikese. siis võitlen endaga...see on nii.
 
Madu 03. aprill 2009, kl 18.55
Mul on keegifoobia, kuna see pole haigus, siis luban endale sellega nalja teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!