Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kummalised mehed
 
kenamees52 03. aprill 2009, kl 22.48
Kenaproua 52. Teis on nii palju sappi, et oleks lausa huvitav Teiega kohtuda ja lähemalt tundma öppida. Ja usute või ei, aga soola,suhkrut jaksan ise osta ja vajadusel kenaprouadele ka klaasi veini välja teha, ilma, et hiljem ise käppa peaksin imema.
Ametialaselt pean pidevalt osalema isiksuse ja mõjutamispsühholoogia loengutel ning kursustel, ning seepärast oleks oma kogemuste rikastamiseks Teiega tutvumine igati teretulnud.
 
va...lull..aa 03. aprill 2009, kl 22.58
kenamees tundub ahvatlev, nagu mehed ikka... :) aga olgu, jäägu kenad ikka kenadele :)
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 11.59
Ohh, tavaliselt tahab mees tutvuda naisega kui see talle meeldib, mitte tutvuda oma tatipritsidest sõbrannade mahitusel, et pärast tekitada kuulujutte. Kenamees52 on nii vananaiseliku jutuga, ja see teietamine on ülepakutud. Psühholoog peaks ju ometi teadma, mida rääkida kui soovitakse inimesega reaalis suhelda. Mina näiteks tean seda aaga kenamees52 ei tea. Valetada pole ilus.:))))Kohtu aga endiselt oma sõbsidega, naisterahvas nagu sa oled.:)))))))

(Iga mees,kes on tahtnud mulle kirjutada, on seda ilma avalikult teavitamata juba ammu teinud, aadressi leiab mees alati üles, kui tahab naisega tutvuda).
 
ehh 04. aprill 2009, kl 12.17
........kas nad on tahtnud sulle siiski kirjutada......see teine teema......
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.26
ehh on üks kadedikest aga kes teid keelab, pange kah oma aadressid, olge julgemad...Milles on teie probleem!! See on ju nii lihtne-leida kontakte vastaspoolega, ei saa teist aru, mis teil viga on, kas tõepoolest inetu välimus või suured kompleksid.Ma ei saa teie probleemist aru.
 
sirel 04. aprill 2009, kl 12.28
kp 52
Ei ole olemas inetuid naisi, on hoolitsemata naised. Kõik ei soovi ennast reklaamida.
 
Milli 04. aprill 2009, kl 12.29
Kaunisproua, sa oled minu tehtud teemas -- kummalised mehed. Sellest võib aru saada, et kummalised mehed sind eriti erutavad. Kui see nii ei ole, siis mine õue, need jutud ei sobi ju sinu kaunile hingele.
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.37
Okey, sirel, kõik ei soovi ennast reklaamida, aga mis on nende probleem kui keegi tahab endale leida uut meest või sõpra või seltsilist, on neil alati midagi kobiseda!? Ärgu reklaamigu aga niipea kui kellegi kuulutus või kaaslase otsing ilmub, hakkab sadama nende poolt ilkusi, siis kellel on probleem,kas neil,kes ei saa enda promomisega hakkama(sa ütled ei soovi end reklaamida)või neil,kellel pole midagi karta, ei oma välimuse osas ega suhtlemise osas, samuti ei sega abielulisus ega muud , mille pärast ei saaks promotud:)))) Vat nii arvan mina. Seega, neil kes ei taha end reklaamida mingil põhjusel, neil pole õigust ka irvitada või mõnitada inimesi,kes suudavad endale otsida ja soovida kaaslast.
 
Milli 04. aprill 2009, kl 12.38
Tuletan veelkord meelde, see ei ole tutvumisteema sulle. Avalda oma seisukohti omas tutumisteemas, mitte minu niisama jutu-jätku-teemas.
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.39
SIna milli käid igas teemas kus sulle sobib ja seletad, see on aga tavaline avalik teema ja läheb nagu läheb, sest mehest,kes käis sinu toidujääke söömas on jutt ammu läbi. Anna selle mehe koordinaadid ja siinsed naised korjavad ta üles ning kodustavad kiiresti ära.:))
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.40
SIna milli käid igas teemas kus sulle sobib ja seletad, see on aga tavaline avalik teema ja läheb nagu läheb, sest mehest,kes käis sinu toidujääke söömas on jutt ammu läbi. Anna selle mehe koordinaadid ja siinsed naised korjavad ta üles ning kodustavad kiiresti ära.:))
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.40
2 korda läks, vabandan
 
Milli 04. aprill 2009, kl 12.44
Millises teemas olen sõna võtnud? Mul pole pereelu kõrvalt selleks aegagi. Olen siin juhulik lugeja-mööduja. Siinsed probleemid enamuses ei huvita mind.
See mees ei söönud minu toidujääke, loe ikka õigesti. Ah, ikkagi tahad seda meest. Ma küsin ta käest siis ta koordinaadid ja soovitan tal siit sind otsima tulla. Saab jälle vaene väeti kotile ja kepile.
 
nagu rusikas silmaauku 04. aprill 2009, kl 12.47
Autor: kraaks
Aeg: 04-03-09 17:46

pingsalt süüvida kaaskodanike veidrustesse...aitab mitte märgata enda veidrusi...ja see on meile väga mugav .
 
kena proua 52 04. aprill 2009, kl 12.48
mulle ka see meeldis:

Autor: kraaks
Aeg: 04-03-09 17:46

pingsalt süüvida kaaskodanike veidrustesse...aitab mitte märgata enda veidrusi...ja see on meile väga mugav .
 
Laine 04. aprill 2009, kl 14.05
kummastav on kummalises teemas oma kummalist kummastust kummastavalt ära tunda, lausa topelt.
 
milli haapsalust 04. aprill 2009, kl 15.06
Nii tuttav, nii tuttav
 
Milli 04. aprill 2009, kl 15.34
tere, teine milli! Mis sulle tuttav tundub?
 
Sally 04. aprill 2009, kl 18.17
Ei ütleks, et vaid teiste veidrusi märkan. Omal on kriitikameel täitsa olemas. Enesekriitikat mõtlen.
Mis puutub kummalistesse meestesse, siis neid on ikka väga palju, Kas neil puudub kodune kasvatus või on nad kasvatamatud, või nad lihtsalt ei hooli mitte kellestki.
Ja ega kummalise naisi vähem ole. Selles foorumiski neid.
 
teiseõhtumees 04. aprill 2009, kl 18.40
seda viimast lause mõtet minagi ju eile mainisin
 
Milli 04. aprill 2009, kl 18.51
aga sa teiseõhtumees võiksid siin vabalt ka oma kogemustest rääkida. Me kuulame.
 
Sally 04. aprill 2009, kl 19.34
Mis mees Sina oled? Teiseõhtu? kolmandaõhtu, mitu õhtut sul plaanis elada on?
 
kah mees 04. aprill 2009, kl 19.49
teeks paar õlut teiseõhtamees klapime
 
teiseõhtumees 04. aprill 2009, kl 20.03
Lähen naisega Sossi.
 
joobert 06. juuni 2022, kl 00.12
Tegu on lihtsalt tavalise Velloga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!