Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
naljad elust enesest
 
naljanina 18. oktoober 2009, kl 10.36
Selle loo rääkis mulle kunagi ammu üks kolleeg.Tõestisündinud lugu.
Vanasti olid moes sellised läki-läki moodi karvamütsid ja nagu vene ajal ikka polnud ju midagi saada. Siis sai tema sõbranna endale kusagilt althõlma karvamütsi ja oli väga õnnelik. Ühel hommikul kui oli väga kiire ja libe jooksis see naine elektrirongi peale, aga kuna oli teisigi hilinejaid siis jooksjaid oli mitu. naine siis vaatas, et tema järgi jooksen üks mees ja temal kohe hirm , et mingi pätt jookseb talle järele ja kindlasti tahab tema karvamütsi endale. Naine lisas sammu ja mees samuti. Kuna oli libe siis naine kukkus ja mees talle otsa. Naine rabas kohe oma karvamütsi ja pani pähe ja kiiruga edasi, ise veel nägi kuidas mees teda sajatas ja sõimas. naine mõtles, et nüüd on vihane, et tema karvamütsi kätte ei saanud. Jõudis siis rongile ja nägi kuidas mees talle veel rusikat näitas. Naine oli muidugi õnnelik , et karvamüts alles jäi. Läks siis tööle ja hakkas peegli ees pealisriideid ära võtma kui märkas, et tema karvamüts oli tal paelapidi kaelas ja mehe karvamüts peas. Nii et kukkudes oli ta kahmanud mehe karvamütsi ja nüüd sai küll aru miks mees rusikat näitas.
 
head valimistepäeva 18. oktoober 2009, kl 10.38


http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E
 
nalja nabani 18. oktoober 2009, kl 10.42
üks mu tuttav läks EKG-d tegema, kästi siis nagu arstide juures ikka riidest lahti võtta, vaeseke kooris end ihualasti ja heitis kušetile, kui medõde kardiogrammi tuli tegema, siis teatas, et oleks võinud ainult ülakeha paljaks võtta...
 
varblane 18. oktoober 2009, kl 10.44
Soomlane ja rootslane hakkasid vaidlema selle üle, et kumma emakeel on
ilusam. Kuna nad ei suutnud kuidagi kokkuleppele saada, siis nad küsisid
abi inglise filoloogilt. Filoloog palus mõlemal tõlkida oma emakeelde
Percey Shelley luuletuse:

"Island, island,
Grassy island,
Grassy island's Bride."

Soomlane tõlkis esimesena ning soome keeles näeb see luuletus välja nii:

"Saari, saari,
Heinäsaari,
Heinäsaaren Morsian."

Nüüd oli rootslase kord ja tulemus on siin:

"Ö, ö,
Hö ö,
Hö öns Mö."
 
elust enesest 18. oktoober 2009, kl 10.48
Abiellumistseremoonia. Jube pidulik, paaripanija õnnitleb peigmeest, surub kätt ja ütleb: "Palju õnne!" . Peigmees vastu. "Teile ka!"
 
hihii 18. oktoober 2009, kl 10.54
Londonis vahakujude muuseumis läksin kempsu.Mees jäi ukse taha ootama.Seisis vaikselt ja ootas.Pärast rääkis,et inimesed vaatasid teda mõtlikult ja katsusid ka näpuga nagu vahakuju.
 
hehee! 18. oktoober 2009, kl 11.02
Rahvas meil suvilas saunas. Mehed saunas, naised sauna kõrval ümber laua juttu ajamas, nii et riietusruumi kõik kosta. Selsamal mehel tuli tahtmine sõna sekka öelda, astub ihualasti saunast välja ja kirglikult vestlusest osa võtma. Naised veits kohmetud, aga keegi ei ütle ka midagi. Oma naine istus seljaga sauna ukse poole, kui ta siis ükskord ringi keeras...
 
näägu 18. oktoober 2009, kl 11.20
naljanina, seda juttu kuulsin mina kunagi ammu keskööprogrammist vikerraadios, aga asi polnud juhtund mitte hommikul, vaid õhtul koju minnes...tore muidugi et sellised naljad ikka meeles
 
Viive 18. oktoober 2009, kl 11.34
Eelmisel aastal oli samasugune teema üleval. Sealt jäi meelde kellegi lugu, kuidas ta autoga jäi trammipeatuses trammi taha seisma. Trammi üritas siseneda noor ema lapsevankriga. Abivalmis kaaskodanik tormas talle siis appi oma auto roolist. Lapsukese trammi aidanud, ronis ise ka trammi peale. Sõidab siis ja mõlgutab omi mõtteid, kui järsku tuleb meelde, et kus auto on. Järgmises peatuses õnneks kargas maha, jooksuga tagasi ja leidiski oma auto töötava mootoriga keset teed!
 
ka hea nali 18. oktoober 2009, kl 11.38
Hommikul uniselt korteris ringi tuiates ikka vahel avastad, et peaks kiiremas korras aknapealseid lilli kastma, närtsivad teised juba. Kastad, vaatad oma teise korruse aknast välja, inimesed kõnnivad tänaval. Ja siis tuleb järjekordselt meelde, et porgandpaljas oled...
 
oligi nii 18. oktoober 2009, kl 11.46
Olin lasteaias suvekuul kasvataja abi. Lapsed söövad ja üks laps on väga palju pudistanud toitu lauale. Ütlesin, et sa sööd nagu viieaastane, millepeale laps vastas, et ta on NELJA aastane.
Nii et, kas ma siis ütlesin komplimendi vöi siiski natuke noomisin?
 
minu nali 18. oktoober 2009, kl 11.58
Kunagi töötasin tulika taksos dipetsherina. Öösel jäin tukkuma ja telefoni helina peale haarasin telefoni toru asemel laualt kohvitassi ja hõikasin sinna sisse tulika takso.
 
kontorirott 18. oktoober 2009, kl 12.00
Ma ei tea miks vastasin direktori puhkuse ajal ühele kõnele:"Direktor on momendil hõivatud." Natukese aja pärast helistab inimene uuesti ja mina vastan:"Direktor läks puhkusele." Mulle vastati:"Kiire mees teil seal siis." Ja toru pandi ära...
Oli väga vaikne päev kontoris ja lugesin ajakirja. See jäi ühe poolpalja modelli koha pealt lahti. Siis tulid majja külalised ja pidin minema neid nõupidamisruumi juhatama. Haarasin laua pealt neile mõeldud materjalid ning koos nendega ka ajakirja. Juhatasin inimesed saali ja igaühe ette panin pataka pabereid. Neid oli tulnud aga 2 rohkem. Ühele panin ette ajakirja(modelli kohalt lahti) ja teisele jooksin lisakoopiat tegema. Tagasi jõudes küsib ajakirja saanud mees:"Kui võimalik siis sooviksin ka materjale, selle pildiga ma juba tutvusin põhjalikult."
 
süldikogu 18. oktoober 2009, kl 12.01
kas teate kuidas üldse sündis soome rahvus? ah et ei tea .no siis oligi nii olnud et vanal hallil ajal pandi kõik lollid eestlased praami peale ja lükati ulgumerele,nüüd nad seal teisel pool lahte mugisevad valet eesti keelt nii et vähe pole.
 
müüja 18. oktoober 2009, kl 12.13
Mina töötan voodipesu poes müüjana. Üks ostja küsis padjapüüri suurusega 70 korda 70 ja ava pidi olema kindlasti külje peal, mitte all.
Siis on minu pakutud padjapüüride 50 korda 60 asemel nõutud padjapüüre 60 korda 50.
 
süldikogu 18. oktoober 2009, kl 12.22
to müüja ,palju ma peaks maksma et sind ära osta ?:))))))))))))
 
sirel 18. oktoober 2009, kl 13.26
Läheb minu minia arsti juurde ja veab pikad püksid koos püksikutega jalast, astub sirmi tagant välja, arst vaatab teda pika pilguga ja kostab, et süda peaks ikka nagu ülalpool naba asuma. Mu minia ainult günekoloogi juures käinud.
 
tibi 18. oktoober 2009, kl 15.40
mul on sõbranna,kes enne tööle tulekut käis hambaarstil.Hambaga oli lood nii kehvad,et see tal välja tõmmati.Tööl kabinetis tal peeglit ei olnud ja nii ta siis läks tualetti uurima,et kas ikka naeratada saab ja et kas lõualuusse ka koletu auk jäi.Paar korda käidi ust lõksutamas kuni ta tualetist välja tuli.Nähes meeskolleegi ukse taga närviliselt kõndimas otsustas ta viisakusest vabandada,et miks nii kaua läks ja nii ta siis mõtlematult ütleski:uurisin oma auku......
 
parim nali 18. oktoober 2009, kl 15.49
Olime eksmehega toa ümber tõstnud. Ennem pidid igal öösel üle tema ronima, et WC-sse minna, aga tõstsime voodi nii, et enam ei peaks.
Ärkan siis öösel üles ja lähen unise peaga vetsu. Potil istudes mõtlen, et huvitav kuhu mu mees kadunud on, ei pidanud ju ma üle tema öösel ronima. Lähen kööki, suurde tuppa. Meest pole. Viskan siis hommikumantli peale ja lähen õue. Mehe auto maja ees. Kuna elasime linnast väljas väikeses külas ei saanud ta ju kaugel olla. Teadsin, et kõrval trepikojas elab üks mees, kellega ta vahest viina võttis. Lähen sinna ukse taha ja kuulengi, et sees pannakse pidu, aga koputada ei julge, kuna ise ju ainult öösärgis :) Panin siis kõrva ukse vastu ja kuulatasin, ega minu mehe hääli sealt seest kosta. See oli minu jaoks nii arusaamatu, et mees keset ööd ära kaob. Tuiasin siis veel veidi maja ümber ja kuulsin, et sealt sõbra korterist tuleb keegi välja. Läksin siis selles öises riietuses vaatama, kes see on. Kaks veidi purjus noormeest. Mina siis kohe küsima, et ega minu meest seal polnud. Ei olnud. Aga nad teadsid, et paar kilomeetrit eemal peab ka keegi pidu ja järsku on ta seal. Läksin siis tuppa ja tõin auto võtmed. Sõitsime siis sinna teise peo panemis kohta. Mina muidugi ikka öösärgis. Polnud teda ka seal. Siis tuli mul mõte, et helistaks hoopis oma mehe mobiilile ja küsiks, kus ta on. Laenasin poistelt telefoni ja valisin numbri. Jube pikalt kutsus ja siis vastas väga unine mehehääl. Vihaselt küsisisin, et kuhu ta nüüd keset ööd läks ja kelle juures ta magab. Mees muidugi ei saanud millestki aru. Ja siis tuli mulle alles meelde, et me toa ümber tõstsime.
 
tore lugemine 18. oktoober 2009, kl 16.36
tibi ja parim nali, ma pole ammu nii naernud. aitäh!
 
iccc 18. oktoober 2009, kl 17.14
Näen ilusaid unenägusid. Äkki ärkan mingi kolina peale üles. Teen silmad lahti ja näen: keegi kõnnib mu magamistoas!!! Kuna elan üksi, sai see keegi olla ainult varas või ma ei tea mis hirmus inimene. Olin hirmust halvatud ja röögatasin mis kole. "Ma olen ema," ütleb see inimene. "Mis ema??" Karjatan mina vastu. Siis meenus mulle, et olin vanematele külla sõitnud...
 
uhuuu 18. oktoober 2009, kl 17.15
parim nali on see, et sa mehe järgi nuhid aga ilma jäid temast ikkagi
 
Kell-naine 18. oktoober 2009, kl 17.29
Läksin sõbrannadega pittu ja lubasin mehele, et olen täpselt kell 12 olen kodus kella kukkumise ajaks (meil käoga kell). Pidu venis kauemaks, kui kell kolm öösel koju tuigerdasin, tuli mul omast arust hiilgav idee meest petta. Keerasin kella seisma ja tegin mitu korda kukkuu. Hommikul mainisin mehele, et kellal on midagi viga, seisab teine. Mees vastas, et on jah midagi viga, öösel kukkus, siis hakkas tobedalt itsitama, siis peeretas ja astus kassile peale.
 
n 18. oktoober 2009, kl 19.24
Elan kodus üksi
Ekskursioonil käies pandi meid kahelistesse tubadesse magama. Öösel äkki kuulen ,et keegi kõnnib, mõtlen nüüd on vargad sisse tulnud. Teen hästi kurja hääle,et julge näida ja põrutan:"Kes siin kõnnib?". Toa naaber ütleb vaikselt:"Pissile lähen".
Siis meenus kus olen.
 
pahavaim 18. oktoober 2009, kl 19.50
juhtus minugagi hiljuti kahemõtteline nali.Muretsesin uue köögimööbli,see seisab veel õues,siis helistab tütar ja vahetame mõtteid mööbli paigutamise üle Siis katkes kõne millegipärast ära,aga kohe helises telefon uuesti ja ma jätkasin sõnapealt oma juttu."ma tahaks ikka sisse panna,aga mees puikleb vastu,et mis sa kogu aeg kiirustad,kannata natuke..."
Mulle vastab häbelik bass;no kui mees seal kõrval on,siis kannata veel natuke ja anna telefon tema kätte."Mehe ülemus oli...
 
koll-koll-koll 19. oktoober 2009, kl 02.56
ÄRATUS UNIKÜBARAD!!!!!!!!
 
kepivend55 19. oktoober 2009, kl 09.42
magasin kord hommikul pisut sisse ja pidin ahvikiirusel end tööleminekuks valmis seadma. tee peal jäin veel liiklusummikusse. mõtlesin, et helistan mobiililt tööle ja teatan, et jään pisut hiljaks, aga mobiili asemel olin kiiruga telekapuldi taskusse pistnud.
 
Tänud! 19. oktoober 2009, kl 10.04
Kõik lood nii naljakad,et sain südamest naerda:D:D:D
 
Kalev 19. oktoober 2009, kl 11.35
Ühes ujulas suht hilisel õhtutunnil, rahvast ka vähevõitu. Astub siis selline turskem vend ujulasse, sätib aga rahulolevalt oma prille peas ja vaatab uhkelt üle terve ujula, justkui valduseid üle vaadates.. ise täiesti ihualasti.
 
heh! 19. oktoober 2009, kl 11.54
Kalev; aga kus siin nali?? vb tüüp mõtles, et nii peabki! ( oli ehk harjund oma villa basseinis paljalt käima )
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!