Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
naljad elust enesest
 
;) 06. detsember 2021, kl 11.31
 
Töeste 18. aprill 2022, kl 20.12
Meesterahvas viis autoga lapsi lasteaiast koju ja peatus trammi tõttu teel nägi et ühel emmel raske lapsevankriga trammi peale minna hüppast autost välja ja läks appi no kui vanker trammi peale sai hüppas ise ka kiiruga trammi ja aidaaa

Nägin samuti et üks üritab vankriga bussist välja ukerdada. Ma ootasin sama ukse kõrval sisenemise võimalust mille lapsevanker nüüd ummistanud oli. Haarasin siis vankri teisest otsast et õblukest emmet pisut aidata ja asjade kulgu kiirendada. Sain vihase pilgu osaliseks millega kaasnes käratus: "Käed eemale mu lapsest pervert!"

Kui ma veel taksot sõitsin viisin ühe emme ome titega lennujaama. Tõstsin ta kohvrid välja ja emme pistis nendega kohe terminali poole uhama. Ma siis hõikasin järgi et kas laps jääb seniks mulle hoida?
 
Töeste 18. aprill 2022, kl 20.13
Meesterahvas viis autoga lapsi lasteaiast koju ja peatus trammi tõttu teel nägi et ühel emmel raske lapsevankriga trammi peale minna hüppast autost välja ja läks appi no kui vanker trammi peale sai hüppas ise ka kiiruga trammi ja aidaaa

Nägin samuti et üks üritab vankriga bussist välja ukerdada. Ma ootasin sama ukse kõrval sisenemise võimalust mille lapsevanker nüüd ummistanud oli. Haarasin siis vankri teisest otsast et õblukest emmet pisut aidata ja asjade kulgu kiirendada. Sain vihase pilgu osaliseks millega kaasnes käratus: "Käed eemale mu lapsest pervert!"

Kui ma veel taksot sõitsin viisin ühe emme ome titega lennujaama. Tõstsin ta kohvrid välja ja emme pistis nendega kohe terminali poole uhama. Ma siis hõikasin järgi et kas laps jääb seniks mulle hoida?
 
Tõsielust 23. jaanuar 2023, kl 17.30
Töötukassasse tuli mees et tema hakkab seal nüüd karjääri tegema. Et kõigepealt on töötu siis töötute direktor ja siis töökassa direktor
 
kuidas keeta suppi, kui naist ei ole kodus 24. jaanuar 2023, kl 16.33
Võta kastrul, täida see 3 liitri veega.
Pese ära kilo kartuleid, tõmba välja kastrulist 3aastase poja sussid, süüta pliidi alla tuli, riidle pojaga.
Kuivata põrand ja täida pott uuesti veega, pane see tulele.
Tõmba pojal suust ära pooleldi pesemata kartul, puhasta poisi pluusi ja kartuleid.
Korja põnnil käest ära tikud ja kustuta oma püksid.
Leia kusagilt 300 g liha, viska potti kartulid.
Püüa kinni kass ja võta talt liha ära, anna kassile laks kulbiga.
Ava pakend millele on kirjutatud: “Nuudlisupp lihaga, lahustuv.”
Pane kartulitele soola, pühi taldrikule pakendi sisu, anna pojale võmm kuklasse.
Lepi pojaga ära, soola veelkord kartuleid, toibuta liha allakugistanud kassi.
Lisa potti soola, kalla sinna taldriku sisu, sega kulbiga.
Maitse ja püüa vabaneda liigsest soolast.
Hoia põletanud kätt külma vee all, sule kuuma- ja ava külmaveekraan, kirudes torulukkseppa.
Puista potti suhkurt, otsi õuest üles oma järeltulija, anna talle paar võmmu, leppige ära.
Torma kööki, lülita välja gaas, ava aken, aja käterätiga välja tahm, rahusta naabreid ja tuletõrjet,
Sulge külmaveekraan, pühi kuivaks enda põrand ja alumiste naabrite toalagi.
Maitse suppi, sülita, paku suppi kassile.
Puhasta kastrul nõrest, avastades selle põhjast põlenud augu ja oma uue käekella.
Klohmi poega, vala paar mehelikku pisarat, tagasta pott naabrinaisele, anna kassile lisa.
Triigi püksid, toibuta kassi, lepi kassiga ära ja suundu koos tema ja pojaga
sööklasse.
Poolel teel sööklasse torma koju, et triikraud vooluvõrgust välja võtta.
 
;) 26. jaanuar 2023, kl 12.36
Kolm Kihnu kalameest - Jõnn, Tõnn ja Volli - on talvel paadiga kalal.

Ilm külm ja ka viina juba päris kõvasti joodud.

Järsku kukub Volli üle ääre külma vette. Pistab pea veest välja ja karjub appi.

Paadis Tõnn Jõnnile: "Näe, hüljes, viruta aeruga!"

Volli veest: "Oh, sõbrad, mis te nüüd pullite, see ju mina, Volli!!!"

Tõnn ajab silmad punni, vaatab pingsalt vees hulpivat sõpra ja pöördub siis Jõnni poole: "Ära usu hülge juttu, viruta aga viruta!!!"
 
jummel 27. jaanuar 2023, kl 01.17
ütle nüüd neid kihnu mehi. niigi neid vähe ja klopitakse hülge pähe veel aeruga...
teinekord vaja kihnu naine paati kaasa panna, ehk teeb hülgel ja naabrimehel vahet.
 
Tõsineyutt 28. jaanuar 2023, kl 19.41
Mingid Eesti energia tüübid panid kuulutuse et vajatakse kõrge pingetaluvusega elektrikku
 
Pealtnägija 18. veebruar 2023, kl 22.50
Käisin päälinnas seal ühistrantspordis kätepesujaamad koll tuli pani käed alla ja lakkus kui koer käppasi.ning situvad ka süüdimatult kopsurohtu ihurammuna
 
Sauna Mari 06. aprill 2023, kl 13.50
Tuli korra soome mees soomemaal pizzarestorani sööma. Kohalik mustanahaline kelner tormab vihasena kööki ja kukub juhatajale kaebama et mina küsin sellelt tüübilt et millise kattega pitsat ta tahab, ja tema küsib neegripitsat! Et olla "mutakuonu pitsat" küsinud. (Ilmselt tõlget ei ole vajagi mutakuonu on mustanahalise sõimunimi.) Juhataja ka häiritud need soomlased ju väga eurokorrektseks mandunud, läheb siis mehelt küsima et see ju ebaviisakas et mustanahalist nii narrida aga klient ei saa algul midagi aru siis aga taipab küsisin ju et "onko teilla müös muuta kun pitsaa?" et on teil muud peale pitsa kah? Mis keeleprobleemidega immigrandi kõrvus võttis sellise kõla mida ta ilmselt enne kuulma oli harjunud

Eestlane soovib soliidsele soome härrasmehele juubeliks õnne. Selle asemel, et öelda “Onnea ja menestystä vuodesta vuoteen” (Edu ja õnne aastast aastasse!) soovib hoopis “Onnea ja menestystä vuoteesta vuoteeseen" (voodist voodisse)
Eestlane seletab soomlasele mida tähendab eesti keeles “tapamaja” Se on semmoinen paikka jossa teurastetaan eläkeläisiä (veristatakse pensionäre). Tahtis muidugi öelda eläimiä (loomi).
Üks giid tahtis jälle turistidele seletada et vanasti linnamüüri väravad (portit) suljettiin joka ilta kello yhdeksältä. Porttide asemel ütles kogemata portot (bordellid). Seepeale üks turist imestand kas tõesti nii vara
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!