Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kõike ei pea kohe saama
 
mariliis 11. veebruar 2010, kl 22.27
lp.kena proua 52-kui sügeleb,siis süga,aga vahel võiks pesta ka ennast.kuigi oled nii raske juhus,et ei aita ussi- ega püssirohi.ära kunagi võta sõna teemadel,mida sa ei valda!
 
sa püha müristus 11. veebruar 2010, kl 22.31
No sellist sappi annab ikka endas seedida, mis siin välja pritsitakse. Andke minna jah. Olitegi siin liiga kaua põlu all ja aruasite oma vanainimese teemasid.
Nüüd on kõik suured laste hästi kasvatajad eesotsas 52 aastase kp idioodiga. Kuule kp 52, sul on aeg kabeli poole juba pea pöörata, muidu lähed keema siin. Sa oled ju lausa hull ja see plära, mis sa siin välja ajad on täielik vanamuti õelus. Teisiti ei oska kohe öeldagi.

Kulla naine, see tütar ei ole võib-olla mitte teie pere rikutud, vaid mehe poolne teene. Kuidas keegi kaasa läheb. Minu väimees on arukas rahapada ja tänu sellele, et tütar harjunud normaalselt elama ka rahaga pole asi veel hulluks lä'inud 8 aastaga :)Aga ei me ette tea. Meie ei käenda iial kedagi. Lapsed on kasvatatud suureks ja nüüd on nende asi edasi kasvada ja õppida. Tundub julm, aga leiame , et õiglane.
Noored üürigu omale korter ja kogu lugu, miks vanemad peavad nende ülisid pealt kuulama ja kaasa elama. Oma kodus olete ära teeninud rahu ja seda peaks ka nautima. Lapsed on rõõmuks ja kui ei ole, siis on igal ühel õigus oma rahulikule nurgale ja see , kes rahu rikub, see ka üle läve väljapoole astub.
 
samuti 11. veebruar 2010, kl 22.32
nous viimase, 22.03 kommijaga.

kusjuures lisaks veel, et peale punkti väikese algustähega kirjutab enamus inimesi, kes arvutit pidevalt kasutab. ainult töömeile saates peab jälgima, et seal koik oige ja korrektne on :)

p.s. pole ka veel vanuses, mis eeldaks siin sona sekka ytlemist, seega kasutan seda voimalust yliharva.
aga vanaproua 52-e tahaks aeg-ajalt lihtsalt tutistada...
 
kriuks 11. veebruar 2010, kl 22.36
kas pardinina möllamas?
 
naiste mõttemaailm 12. veebruar 2010, kl 08.32
--no mis sa pläplärtsud, kenapee
--kp52 igal pool sul tagymikku torgib, siis see on sinu probleem, pardinina, mitte minu probleem...ja oma tütrega oled puusse pannud.
--kell 20.40 jamast ei saanud sitttagi aru. mida sa nüüd juba juua oled jõudnud? kahtlustan, et absinti. see haiseb samamoodi...
--Kp52 pole enam meeste huviobjekt. Keda huvitab vana, loll ja seniilne naine?
--lp.kena proua 52-kui sügeleb,siis süga,aga vahel võiks pesta ka ennast
--Kuule kp 52, sul on aeg kabeli poole juba pea pöörata
--Minu väimees on arukas rahapada
 
mina 12. veebruar 2010, kl 08.49
mind hämmastab ka selle kana pee sapp ja kurjus. kuuldatavasti on ta oma pojaga juba laksu saanud, mis pole sellise kurjuse puhul ka ime. rohkem tolerantsust kulla kana pee :) lõpus oli veel miski number ka 82 - vist.
 
k 12. veebruar 2010, kl 12.34
kas poleks aeg imekenal proual oma vanusenumbrit muuta? 7a. sama jama?
 
kena proua 52 12. veebruar 2010, kl 15.03
pardinina on rääkinud:DDDD

utor: naiste mõttemaailm
Aeg: 02-12-10 08:32

--no mis sa pläplärtsud, kenapee
--kp52 igal pool sul tagymikku torgib, siis see on sinu probleem, pardinina, mitte minu probleem...ja oma tütrega oled puusse pannud.
--kell 20.40 jamast ei saanud sitttagi aru. mida sa nüüd juba juua oled jõudnud? kahtlustan, et absinti. see haiseb samamoodi...
--Kp52 pole enam meeste huviobjekt. Keda huvitab vana, loll ja seniilne naine?
--lp.kena proua 52-kui sügeleb,siis süga,aga vahel võiks pesta ka ennast
--Kuule kp 52, sul on aeg kabeli poole juba pea pöörata
--Minu väimees on arukas rahapada
 
kena proua 52 12. veebruar 2010, kl 15.07
Ma ju rääkisin, et on ise oma kasvatusega tütre puhul puusse pannud, vaat, mida kirjutab:

Autor: Väsinud ema
Aeg: 02-12-10 00:02

Mulle ka see film meeldis, kuskilt poolt tuhkatriinu lugu, aga enam siiski eluline. Minu tütar on nagu see suuresilmaline sealt filmist, vist Ljuda oli ta nimi. Tahtis ka kohe kõike saada ja kohe, sai natukeseks ajaks, mitte terveks eluks nagu see lihtne sõbranna, kes ei tahtnud palju. Mul on meeles sellest filmist tsitaat " kui tahad olla kindraliproua, siis pead abielluma leitnandiga"



....NOTA BENE!...Minu tütar on nagu see suuresilmaline sealt filmist, vist Ljuda oli ta nimi

Kiidab vaesunud ja võlgades tütart,aga teema tegi,millise sisuga...
 
sellel 12. veebruar 2010, kl 18.09
kenal provval on vist arusaamisega raskusi. sõnu oskab kokku lugeda, aga lause sisust aru ei saa.:DDDDDD
 
mariliis 12. veebruar 2010, kl 19.05
mina olen viisakas inimene ja aitaksin meeleldi vana ja seniilse inimese(kena proua)ohutult üle tee ja saadaksin turvaliselt sihtkohta,aga ei saa mitte aru,kuhu ta minna tahab.ja miks ta tahab?võiks ju vagusi kodus püsida.
 
Mes 12. veebruar 2010, kl 19.17
Nendel, kes teist vägisi teist üle tee tahavad vedada ei lähe vahel hästi
 
ei saa aru 12. veebruar 2010, kl 19.18
kas keegi libab seda prouat või on ta nüüd päris sassi läinud?
 
Mhh 12. veebruar 2010, kl 19.23
Hoog tuli peale, varsti läheb üle.
 
mis 12. veebruar 2010, kl 19.29
muud kui raha otsas, ei saa rohtu osta. siis lähevad haigused tõsiseksm prouast räägin
 
mariliis 12. veebruar 2010, kl 20.37
lp.Mes! ei ole mina tahtnud kedagi vägisi,ütlesin ju ,et meeleldi aitaksin.siin on ikka suur vahe sees.kui nii lihtsast asjast aru ei saa,siis võin veel kord selges emakeeles ja aeglaselt ning rahulikult üle seletada.
 
Kassiliisu 12. veebruar 2010, kl 21.11
Kuule Mariliis,kui su emakeel nii vigane on, siis mina vist eelistaks pudikeeles selgitamist.
 
oot 12. veebruar 2010, kl 21.23
Kas kanapeel on poeg ka või? Kiitleb meil klubis kui hästi kasvatatud, rikas ja ilus tütar tal on.Ankeedis on üks laps märgitud. Miks poeg maha salati? Oi - oi, piinlik lugu nii eeskujuliku esileedyga, oi , oi.
 
kessi see 12. veebruar 2010, kl 21.27
pardinina om?
 
kessi, 12. veebruar 2010, kl 21.31
kessi, ikka kp on pardinina, vaata pilti siis näed
 
ja 12. veebruar 2010, kl 21.34
kust saab näha?
 
mine 12. veebruar 2010, kl 21.35
vaata OK portaalis esne
 
kessi see 12. veebruar 2010, kl 21.44
mis OK-i?
 
Pliiditagune 12. veebruar 2010, kl 22.04
Teema nagunii vetsupotist veega alla lastud ja seda ei teinud mitte kena proua vaid need verejanulised, kes teda jälitavad.
Kena proua avaldas oma arvamust ja teemaalgataja ei laskunud temaga vaidlema. Miks tegite seda teie tobeda urgitsemisega?
Kas teil on pardinina, ninasarviku nina, ei olegi nina?
Kas teil on pesemata korbatanud kannad?
Kas teil on rindadeni rippuv kalkunilott?
Kas teie tagument on nagu postament?
Kas teie rasvavoltide vahel on peidus sentimeetrine mustusekord.
Kas teil puudub raha rasvaimuks
Kas teil on paksud raske postamenttagumiku kandmisest kõveraks kooldunud jalad? Kui midagi neist kas,dest ei ole, siis ei oleks nagu põhjust ajujahiks.
 
n 12. veebruar 2010, kl 22.04
pardinina on kp52 sõbranne, nimega nii ja naa
 
mida vaielda? 12. veebruar 2010, kl 22.14
Vaene teemaalgataja, kes suudaks vastu vaielda nii profile lapsekasvatajale kui kp?
 
eks 13. veebruar 2010, kl 07.06
Kena proua on aja jooksul nii palju kokku valetanud, et asjad hakkavad segi minema - kui palju lapsi, mis rahvusest ta on jms.
 
peaaegu poole noorem 13. veebruar 2010, kl 08.08
Ma pistaks sellele sõimlemisele vahele, et vaevalt, et teemaalgataja tütre hea elujärje vastu oli. Probleem on vast selles, et nüüd on noored "vanade" juurde kolinud ja teevad "vanadade" rahuliku elu kibedaks oma vingumisega, et kõik teised on nende hädades süüdi.
 
Ei tea 20. veebruar 2010, kl 17.05
kas on kuskil internetis foorumit, kus normaalselt ilma viha ja räuskamiseta saaks elu ja probleeme lahata.Olgu need siis kellegi arvates nii nõmedad, kui tahes.
 
mina ka väsind ema 20. veebruar 2010, kl 18.47
Ka minu noorem tütar oma elukaaslasega samasuguse ellusuhtumisega nagu teie laps. Olen selle üle mõelnud , miks ta niisugune on. Paljuski süüdistan ennast.Liiga lihtsalt sai ta minult raha. Tema küsis-mina andsin. Enda arust tahtsin talle head. Tegelikult oli vastupidi. Talle jäi mulje, et raha tulebki nii kergelt. Ja süües kasvas isu. Järjest suuremaid summasid hakati küsima. Ja paljuski sõltub ka sellest inimesest,kellega minu laps koos elab. Selge see,et nad jagavad samu väärtushinnanguid.Ja kui sealtpoolt tuleb surve teiste kulul elada, siis tihtipeale meie lapsed muutuvad nende sarnaseks. Teil on õnneks kõik hästi. Toetav mees kõrval, oma kodu alles. Aga noored peavad ikkagi hakkama mõtlema sellele, kuidas ise hakkama saada. Mina suutsin end sellest andmise ahelast vabastada, sest muidu oleksin ise hätta jäänud. Loomulikult olen lapsele öelnud,et kui ta peaks süüa tahtma , siis seda ta saab. Aga ma ei jaksa teda üleval pidada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!