Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kodus alasti
 
issand 28. aprill 2010, kl 15.43
neglizee võta kohe ära
 
Peeter 28. aprill 2010, kl 18.35
Mu esimene ämm oli alatasa alasti kui sinna juhtusime, elas maal, oma maja ja teistest eemal ka. Ka saunas käisime koos, tema, minu naine ehk siis tema tütar ja mina. Väga vaba olemisega inimene oli. Aga sellest kõigest on juba aastaid tagasi.
 
naaber 28. aprill 2010, kl 19.31
Peeter, su ämma nimi oli siis Linda?
 
ka naine 29. aprill 2010, kl 08.31
Elame sõbrannaga üürikas, pole lesbid kuid alasti meeldib olla mõlemil. Koos üürime korterit juba paar aastat. Meelib selline vaba ja lahe kodune olemine. Ma enne ka maal oma kodus olin ja olen võimalusel ikka paljalt. Karastab ja annab hea enesetunde ka. Sõbranna on sama meelt.
 
suvitajad 30. aprill 2010, kl 07.58
Meie suvila on teistest veidi eemal. Aias paljad ja randa saab ka paljalt, mereni pole palju maad. On ka juhuseid olnud, et keegi juhtub peale meile. Vahel randa minnes ei võta midagi kaasa ja siis pole ka varjata millegagi!
 
Aili 30. aprill 2010, kl 18.25
no näiteks mina olen praegu ka alasti, oma kodus ja alasti, tütar ka kodus, oma toas
 
Rutt 01. mai 2010, kl 07.16
ei tea mis selles halba,kuid sina mässi endale kott ümber kui vanni lähed muidu võid oma keha nähes surnuks ehmatada.
 
Ülle 01. mai 2010, kl 13.18
Parim olemine on siis kui saan kodus üksi ja paljalt olla. Kahjuks seda igapäev ei ole aga need hetked ma alati ja kohe ära kasutanud. Elan teismeliste poistega ja nende ees ju alasti olla pole sünnis. Naudin seda olemist.
 
tüdrukud 01. mai 2010, kl 16.12
Meil ka kõik alasti.. ja vinguvad, et pole selga midagi panna--
 
Mann 01. mai 2010, kl 17.28
Tahaks kohe täitsa teada, et kas mõned inimesed ka saunas riietega?! Me oleme oma perega alati kõik koos saunas käinud, ruumi on, mugavust on ja miks siis mitte. Olen ka kusagilt lugenud, et mehed eraldi ja naised eraldi, imelik, isegi omad käivad eraldi?! Häbenevad üksteist või milles asi?! Meie küll kõik ikka võimalusel koos, ema, isa, vennad ja mina koos õega. Vendadel vahel naised ja meil ka mehed kaasas, lapsed ka.
 
toritäkk 01. mai 2010, kl 18.57
See mida "daamid" kirjutavad on suur "menustratsioon". Olen oma prouaga praegu teki all alasti(seadus) ja avaldan arvamust, et Te krõhvad ajate lihtsalt mögga suust välja. Soovitus: hoidke mehe riista/oma mehe/ suus ja suurem n..unälg peaks uunema.
 
Maie 02. mai 2010, kl 10.57
Vahel ikka alasti aga mitte nüüd koguaeg.
 
Tiina 06. mai 2010, kl 08.32
Huvitav teema siin! Olen võimalusel alati seda olemist nautinud.
 
Lilli 07. mai 2010, kl 19.00
Nautlejale:

Kutsun külalisi, aga harva, sest ma pole eriti kodulembeline inimene. Eelistan ise valida, kuhu ja kellega minna. Kutsutud külalisi oodates tuleka selleks ka korralikult ettevalmistada, lihtsam on poest läbi astuda ja jalad võõra laua
alla mahutada, sest minu jaoks on päevad lühikesed.
 
Ly-Ene 07. mai 2010, kl 20.31
Kunagi küsis üks mu tuttav ka, et kas sa kodus siis pesu ei kannagi?! Tõstsin seeliku kõrgemale ja vastasin, et vaata ei kanna jah! Tema kohkus väga ära! Milleks mul kodus peab nii palju seljas olema kui pole vajadust?!!! Ka väljas liikudes ma ei kanna võimalusel. Ja huvitav, et miks ta siis kohkus kui vaatas ja küsis?!!!
 
Ja 08. mai 2010, kl 20.21
Loomulikult olen väga palava ilmaga kodus alasti, kui kellelegi ette jääb, siis tõstku binokkel silme eest ära ja mingu kööki õlut jooma.
 
noor poiss 11. mai 2010, kl 18.08
emad kui te kodus alasti olete ,siis võiksite oma teismelist poega ka voodis rahuldada ,või vähemalt lahti imeda .kummiga võiks ju teha küll .
 
jah 11. mai 2010, kl 22.26
ma oleks küll kodus alasti, aga natuke nadi aknaid pesta ,võib tuul läbi tõmmata või köögis süüja tehes kintsud ära põletada.Niisama vedeleda on aega ainult öösel ja siis olen alasti.
 
m ja alasti 17. mai 2010, kl 00.49
kord suvel läksime minu vanemate talu juurest naisega järve äärde ujuma. sinna paar km ja kõrvaline koht, alati paljalt ujutud. kui kohale jõudsime oli järve äärede ujuma tulnud kohalik kirikuõpetaja koos pühapäevakooli lastega. need olid teisme ea vanused. alguses pidasime vähe aru oma vahel, kas sellise tähtsa kamba ees ikka kõlbab paljalt ujuma minna. kuna aga oli päris kuum päev ja tagasi minek ei tulnud kõne alla, siis koorisime end lahti. vetteminekuks on ehitatud kitsas ja pikk purre, mille ümber see kamp sulistas. me siis jalutasime nisega alasti, nagu aegade alguses, üle purde ja vette. üldiselt mind üllatas, et kiriku kõrge moraaliga inimesed võtsid meid nii loomulikult nagu me oleks seal kogu aeg olnud. suuremat tähelepanu pööramata.
need kes alasti inimese peale kisa tõstavad, on lihtsalt teatud hälvetega ja oma perverses maailma vaates kinni.
see hälve pole seotud ei nõuka ajaga ega kirikuga, see on inimese keskne.
 
m 17. mai 2010, kl 09.36
eelmine väga hea kom ja ka väga tubli naine sul, ei piparda
Mulle meeldib ujuda alasti aga muidu tahaks, et midagi oleks ümber, muidu istudes naksub ja vatepilt teistele pole ka just silmale ilu pakkuv.
See sotlaste seeliku komme on suvel väga mõnus, ei tilbenda aga mõnus tuulutab
Hästi sobivad selleks seelikuks naiste venivad õla paeltega topid, ootan selle moodi minekut.
 
Le 17. mai 2010, kl 10.43
m-le
Just, nüüd soojemal ajal tulebki see päevakorda, kas "vaatepilt teistele pole ka just silmale ilu pakkuv"... Viimastel päevadel on toimunud totaalne rasvade paraad! Kõik paksud (peenikestest ei hakka rääkimagi), mehed ja naised on selga tõmmanud viimseni liibuvad napid hilbukesed. Meeleheitel hilbukesed! Avaramad rõivad on tegelikult mugavamad. Mis ja kuidas kodus, on igaühe oma asi.
Naabrimehe "võluva säärejooksuga" hakkan tegelikult juba ära harjuma. Nagu ta maipühade ajal lühikesed püksid jalga paneb, nii ta neid häirimatult oktoobripühadeni kannab.
 
n 17. mai 2010, kl 11.29
Kodus käigu igaüks kuidas meeldib, aga kui vaatepilt ei ole meeldiv või suisa ebameeldiv, olgu ta paks või peenike, aga riivab silma, siis sellised inimesed on teiste suhtes lihtsalt väljakannatamatult ebaviisakad.
Teistega mitte arvestavad.
Ujuda on väga hea alasti, ainult neid kohti on väga vähe, kus seda teha. Ma siiski ei pea ennast nii ülbeks, et teistega ei arvesta.
 
N 18. mai 2010, kl 08.29
Nüüd siis see aeg käes! Nii toas kui ka aias võimalusel paljalt ja nii juba aastaid. Õnneks maja teistest eemal, täielik vabadus.
 
kui 18. mai 2010, kl 09.56
sa sünnid siis oled ju alasti
 
jepas 18. mai 2010, kl 10.19
olen alati alasti ja naine ka ja eriti hea on siis kui hommikultõusen ja naine mu suurt riista näeb ja suhu võtab
 
vm 18. mai 2010, kl 10.31
N, palun kutsu külla, ma kreemitan su selga ja naudin su tegemisi ja valvan su rahu.
 
k m 18. mai 2010, kl 23.16
Nii soe, et läheks mõnda vaikset järvekest vaatama, ehk saab jahutust.
Kas keegi teab mõnda mõnusat vaikset järvekset nii 50 km kaugusel Tallinnast
Läheks vaataks üle, kas ikka vett ka on.
 
mees metsast 19. mai 2010, kl 04.11
KUI OLEME MAAILMA SÜNDINUD PALJANA JA NÜÜD KEEGI NINATARK SÕIMAB NUDISTIDEKS ,, VÕI PERVERTIDEKS NEID KÕIKI PALJAID INIMESI KA KODUDES ,,SIIS ON TEMAL ENDAL KRUVI PAIGAST ÄRA JA HIGISTAGU JA HAUTAGU OMA MUNE VÕI NAISED TUTTI , OMA KODU ON KINDLUS JA SOOVITAN SOOJALT PALJANA PÄIKEST VÕTTA,, INIMENE PEAB SELLISES EESTIMAA KLIIMAS OMA KEHALE ÕHKU VÕIMALUSEL ANDMA..... ÜKS NÄIDE EESTIMAA RAVIASUTUSES,,,,TARTU TERVISE TAASTUSRAVI OSAKONNAST,,, LÄKSIN VEEPROTSEDUURE HÜDROVANNI VÕTMA JA RONISIN PALJALT PÜKSATA SISSE ,, SEE KLIENDITEENENDAJA ISE NAISTERAHVAS KIITIS , ET PEAKS UJUMISPÜKSTEGA VANNI MEES MINEMA,, KURAT KAS TEMA KÄIB RIIETEGA VANNIS VÕI SAUNAS , VÕI PÜKSID SOKID JALAS,,, SEE ON RAVIASUTUS JA ÜHISES BASSEINIS PEAB UJULAS PÜKSE KANDMA,, ET MINU MUNE KEEGI EI PIILUKS JA NOKU KIKKI EI KIPUKS..VOT NII EESTI RAVIASUTUSTE NAISED...
 
n 19. mai 2010, kl 09.18
mees metsast, kell 4,11, kommentaarid liigsed.
aga bassus pead loomulikult pükse kandma, kui just bassein kilomeetri pikkune ei ole.
Ei taja mina sinu munaleotises supelda.
 
mii 19. mai 2010, kl 09.47
Pikk teema, ei viitsi lugeda, aga mees metsast.

Loomulikult sünnivad inimesed paljalt, aga sellesk nad inimesed ongi, et ennast selles maailmas õpivad kohanema ja toime tulema. Teistega arvestamise oskus on ka õpitav.
Mis puutub ühisesse Tervise Taastusraviasutusse, siis üksi kodus ole vannis tunkedes või paljalt, aga teistega koos oled sotsiaalne olend ja pead jälgima hea tava ja kombe reegleid.
Muidugi ma saan aru, et sina mees metsast ei saa sellest aru, aga sa jäägi sinna oma metsa ja ole oma tiigis kindlasti paljalt. Miks sa kipud inimeste hulka kui oled metsaelanik?
Tea, et inimeste hulgas kehtivad inimeste kombe, metsas omad kombed ja see ei ole üks ja seesama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!