Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kodus alasti
 
Liisa 11. juuni 2010, kl 08.46
Võimalusel alati!
 
Liina 11. juuni 2010, kl 20.30
Sattusin kunagi sünnipäevale kus kõik olid alasti ja kes ei saanud siis püksikud jäid jalga.
 
n 14. juuni 2010, kl 16.42
me ka nooruses tegime kord sellise olemise, et kõik oled alasti, pidi selline ühes suvilas ja meid oli siis üle 20-ne, naised mehed läbisegi
 
Juku Vinniline 14. juuni 2010, kl 17.10
Ah, et veel seltkonda ka paljalt, ma ei usu, et kellelegi pakuks huvi teie laiad rasvased ahtrid.
 
m 14. juuni 2010, kl 20.46
seline sõbranna kuluks ära:)
 
N 15. juuni 2010, kl 07.31
Me oleme kodus ja vahel ka aias paljad, naudime seda vabadust.
 
+ 29. detsember 2016, kl 06.18
 
uu 29. detsember 2016, kl 12.09
mulle meeldib jätkuvalt riides olla. ja vähe sellest: ka niisugust ambitsiooni pole, et talvisel ajal peab saama toas paljajalu käia. milleks need villased sokid siis kingiti:)
on ka selgunud, et kuumast saunast külma minna võib ainult n.ö omal vastutusel e riskiga saada närvipõletik!
 
rauI 28. juuli 2022, kl 16.14
ikka kodus paljalt ja kui arvutis striimi teen siis panen särgi peale ainult.
 
fuihh 04. august 2022, kl 02.32
raul, arvestades foorumi vanust, siis oled rippuvate tuharate ja mille rippuvaga veel, ei taha isegi mainida. lontis musklid ja hall karv üle kere. Kes kurat tahab sinusugust üldse vahtida? Särgi asemel tõmba parem telk peale.
 
rivorivo 10. august 2022, kl 15.06
joon kodus palja peega õlut
 
to rivorivo 11. august 2022, kl 03.19
no sa jood omas kodus, aga kuidas paljas pee hiljem õllese peaga kodu üles leiab?
 
Oioi 12. august 2022, kl 00.32
Kes joob õlut sõbraga, kes palja peega. Eks igal omad harjumused. Keegi olevat loomaaias jääkarule õlut pakkunud, jääkaru võttis pool peed lisaks.
Teagi, mis sest poolepeesest nüüdseks saanud on?
 
siin 16. august 2022, kl 04.30
50+ ja selline ekshibitsionism. hoiatus normaalsetele inimestele - kusagil kakerdavad ringi paljad vanad kered, kel iga kehaosa ripub ja mis ei ripu, see kaetud hallide hõredate karvadega. nägu meenutab midagi buldogi ja mopsi vahepealset, tagumik lotendab põlvede lähedal. ja seda kõike tahavad nad teile vägisi demonstreerida. loodame, et nende pervarite lapselapsed pole ennast veel kokutama ehmatanud.
 
to fuih 17. september 2022, kl 11.05
oled sa teadlik ,et see kellele vastasid ei ole mina . kõik mida sa räägid on vale ja ma ei ole striimind miljon aastat aga go off bro.
 
ise ikka loete, mida kirjutate 18. september 2022, kl 01.03
miljon aastat? reaalselt on tegu muumiaga. ilmselt mingi nišinurk väga-väga vanadele pervaritele
 
miks sa oled 18. september 2022, kl 11.38
siis siin. tõmba nahhuj mida sa vingud siin siis
 
kas 19. september 2022, kl 00.52
siin ikka jätkuvalt 50+? kas see, kes kirjutas tõmba ******, mida vingud, on ka samas eas? ilmselt mõistus jäi kusagil 13 aastaselt toppama ja nüüd ei leia end enam ei siin ei seal.
lollidel on vist tõesti raske elu, olenemata east.
 
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 20. september 2022, kl 11.32
ma olen 32 mitte 50 plus. ma ei saa aru millest või kellest sa üldse räägid. kui sa ei tea sa mõttetu reetur ,et puudega inimese vaimne tase on sageli lapse tasemel. sina seda ei teadnud kuna sa oled sitane reeeeeeeeetur . kas sa selle kommentaari lõpus räägid iseendast. ma olen oma koha leidnud sina aga ei ole kuna teeskled teisi inimesi ja väljamõeldud tegelasi ja teeskled ka mind ja ma olen päris inimene . ma eksisteerin.
 
lp vaimse puudega ahhhh 27. september 2022, kl 01.18
kui sul on piisav arengutase, et internetis kolada, siis see tase laseb ehk ka aru saada, et oled nurgakeses 50+.
 
saad aru mind ei huvita mis nurgakeses ma olen 27. september 2022, kl 08.01
seal kus minust sitta räägitakse olen ma ka seal enda au kaitsamas. olgu või 50 pluss või 100 plus nurgake. kas sa tahad ka tutoorialit. mitte seda anaal tutoorialit või dushiotsiku oma mida pole ega saaga olema vaid seda teist head tutoorialit mis aitab kui oled vaimupuudega värdjas ega saa aru millestki ja kui sa projekteerid oma probleeme teiste peale nagu sa siin teed praegu. keegi teeskles siin mind seega mul on õigus end siin kaitste kusik. järgmiseks kolan lehel nimega suema sai musta meest punkt ee. vot seee oihhhh vot see on üks õige leht. soovitan soojalt.
 
kittelkleidis 25. november 2022, kl 16.35
Mulle meeldib ka alasti mööda maja ringi käia, ma isegi praegu istun pea alasti
 
;) 27. november 2022, kl 11.59
Praeguste külmade ilmade, küttepuude ja elektri hindade juures, on kõige õigem aeg alasti ringi kooserdada. Inimene on kohanemisvõimeline, kasvatab karvakatte selga.
 
mnjah 29. november 2022, kl 01.37
Kujutage nüüd ette, et mingi elatanud tädi või onu, kes alastikultuuri viljeles ja tänu klimaatilistele tingimustele karva kasvas, läheb oma loomulikus olekus talvel prügiämbrit välja viima. Kõik naabrid pildistavad üürates - lumeinimene! Teadus eitas, aga näete, täiesti olemas!
 
kopraonu Luidar 13. detsember 2022, kl 16.23
aa ma käin vannis ujukatega !
 
kunagi enne ka siin olnud 13. detsember 2022, kl 16.42
kuidagi vaimuvaeseks on jäänud siinsed naljad.
oh, olid ajad ....
 
nats huumorit 15. detsember 2022, kl 13.48
Blondiin külastab brünetti. Viimane lamab ihualasti elutoas, jalad kamina poole laiali. Blondiin pärima, mis sõbrannal teoksil.
"Ah, mis ma siin ikka nii väga teen - majaperemees käis üüriraha korjamas, kuivatan praegu kviitungit," vastab sõbrants.
 
mis pagana nali 27. detsember 2022, kl 01.59
alasti penskar on õudukas, mitte nali
 
Nudist 31. detsember 2022, kl 19.54
Ma olen praegu ka alasti, btw head selle aasta viimast laupäeva XOXOXO
 
jajah 01. jaanuar 2023, kl 02.10
issand jeerum, mingi friik ilma sukapüksata!! aja veel pliita peal kohvit soojaks ja lurista häälekalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!