Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kristlik vestlusring?
 
Aga 11. oktoober 2010, kl 18.00
Mina arvasin, et kristlased ei ropenda ja ei situ ka
 
noasss 11. oktoober 2010, kl 18.05
Keskendu jah sellele, mismoodi tõde on esitatud. Ära ürita ridadesse süveneda. Nii jõuad kindlasti oma otsingutes kaugele.
 
tiigrisilm 12. oktoober 2010, kl 10.46
mis tähendab latikalle nt.
see segasepeks siis ka...
kui ei mõista - järelikult pole vajagi

mõnel pole halleluujatamist vajagi
olles lihtsalt lillelapseks kasvanud
ja elutõdesid lahtiste silmadega
endajaoks avastanud - seepärast
pole ma ju segasem kui sina
jumal on kõigile üks ja kuidas ma
sellesse suhtun on nii isiklik
mitte teatraalne halleluuja
vaid väga intiimne
 
lakikas 12. oktoober 2010, kl 16.38
noo selge, see, et see on intiimne, jah tõesti, sellega ma olen päri. aga no ükski inimene ei räägi vabavärsi vormis.
 
lakikas 12. oktoober 2010, kl 16.39
aga lakikas ja latikas on kats eri asja, sa ei oska lugeda
 
Eha 05. september 2013, kl 12.16
Väsisin kristlike foorumite silmakirjalikkustest, seepärast lõin enda foorumi. Mind EI rahulda Piibli tundmine ja kirikus käimine AINULT. Ma tahan kõike seda, mida Piiblis kirjutatakse, ka oma elus kogeda. Pärast 28 aastat usuelu olen väga palju Piiblist läbi elanud. Ennetades kiuslikke küsimusi - vee peal pole käinud, sest pole vaja olnud. Kuid paljutki apostlitega juhtunut ning Jeesuse poolt tehtud imesid olen isiklikult läbi elanud. Piibel on tõde, seal kirjeldatud lubadused ja tõed töötavad ja pole muutunud. Otsin kristlasi, kes janunevad kogeda sama, või kes on juba kogenud, et üksteist toetada, jagada oma kogemusi ja uurida Piibli peidetud tõdesid.
Kirjutage - hely2 ät ya.ru
Ilm 22:10 Tema ütles mulle: "Ära pane pitseriga kinni selle raamatu ennustuse sõnu, sest aeg on lähedal!
 
Mõtleja. 18. jaanuar 2014, kl 16.20
Täitsa naljakas on lugeda teie naljakaid postitusi ja natuke kahju ka teist, et oma usu-värgis nii kinni olete. Igasugune religioon on sõnaotseses mõttes maailma suurim ja laiaulatuslikuim pettus aga leidub kahjuks inimesi, kes pole oma lapsepõlvest välja saanud, kus usuti jaldjaid, päkapikke ja võlumaailma vms, rääkimata nähtamatust habemega mehest, kes valitseb maailma, on headuse kehastus kuid ometi on maailmas rohkem kurjust kui headust.
Võtke oma pea religiooni tagumikust välja ja hakake ometi elu elama, nautima ja lõbutsema. Jumal ei hoia su tervist, ei too sulle leiba lauale ja ei karista sind vaid õige vastus on see, et sa ise oled ise enda peremees ja sa ise teed kõike, mis mõjutab otseselt sinu elu.
 
u 19. jaanuar 2014, kl 13.32
sa tead õiget vastust? vabalt võid siis end juba nimetada S u u r Mõtleja:))
 
kimmik 30. jaanuar 2017, kl 23.33
Suhtlesin siis just niiöelda jumalaga ja ta on lihtsalt üks vaim universumis,kellel hakkas igav ja hakkas just sellele planeedile elu looma ja ahvid arenesid tema kaasabiga liiga kaugele ja ta ei oska ise ka nüüd inimestega midagi peale hakata
 
hea lugeda 31. jaanuar 2017, kl 12.50
50 plussis on olnud paremaid aegu ja targemat rahvast. Rahvas diskuteeris maailma asjade üle, vaidles ja arutles.
Praegune 50 pluss on nagu lasteaed.
 
uu 31. jaanuar 2017, kl 18.56
seitsme aastaga on siin ilmas ka üht-teist muutunud...
 
arvan 01. veebruar 2017, kl 10.15
Seitse aastat arengut on ok. Seitse aastat taandarengut on kole nutune seis.
 
möhjah 01. veebruar 2017, kl 11.45
need teie targad laused ei aita kuidagi foorumi arenemisel targemuse poole.
arendage teemasid, oma mõttemallide järgi, kasvõi sedasama edasi.
siiani ainult targutamine.
 
uu 07. veebruar 2017, kl 15.15
sa, möhjah, nõuad arenemist targemuse poole? eks seda ole igavesest ajast igavesti püüeldud ja tulemuseks ikka sama tõdemus: "tühi töö ja vaimu närimine". aga mõni üksik tõesti areneb, saab südamelt targemaks. kusjuures iga tarkuse algus olla jumalakartus...
 
Usujünger 22. november 2021, kl 16.59
Nüüd on siis selge miks Vene kirikutes nii hoogsalt laubaga vastu maad pekstakse nemad teavad et Jumal asub maa all punkris. Peab seltsimeestele ateistidele kah ütlema et nood otsivad mingit pikkade juuste ja habemega taati pilve piirilt täiesti asjatult õige koht Jumalat otsida on Moskva lähedal punkris maa all ja Jumal hoopis Jumala kiilakas ilma habemeta ja botoxit silmini täis Tõsi taolised otsingud võivad olla tervisele ütlemata kahjulikud arvestades Vene eriväelaste kombeid Peeter oli Jeesuse jünger Jüri ainult mingi kahtlane katoliku ortodoksi pühak. Muidugi peaks Peetrit eelistama. Nagu pühakiri ütleb, sina Peeter oled kalju ja sellele kaljule tahan ma ehitada riigigümnaasiumi.
 
PATUPUTS 22. november 2021, kl 17.01
Meil siin Vaeste Patuste Alevis palvepaiku piisavalt. Kaks kirikut luteri kants ja vene kerik üks palvela ja va taarausuliste kuivand tüükast kuretootemitaputeivas ka. Pühasi paiku summ ei sääl pole patule paika. Ja aastaid tagasi käis seal altari ees üks süvausklik palverändur kes ka usinasti taarakogumisega tegeles ja palvejorin muutkui ikka mare ja mare. Aga mare on ladina keeli meri ja kui võtta laulust kui see meri oleks õlu siis loksub kõik paika muidugi mitte õlu vesi pigemini. Sest kui palved päris palavaks paisusivad sääl pühakojas ja tekkis tuleoht valgele vabamule siis ühendati voolik kiiresti veevärgiga ja anti patustand palvetajale jahutust ja meelele lohutust
 
Selgitus 22. november 2021, kl 17.05
Vaat mispärast kristlus on kõige levinum. Jeesusel olid paranormaalsed võimed mida Muhamedil ei olnud.
 
Härra saatan 21. jaanuar 2022, kl 12.18
Kristuse anaal tunnelisse võid otsima minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!