Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Lido nimeline söögikoht Solarises
 
paul 16. oktoober 2009, kl 13.30
Käidud siis sellises söögikohas kuna Lätis olles võtan seal pea alati mõnusa eine ja alati rahul.
Tallinnas oli Lidoga täiega @!#$ elamus,nn.kodune kotlett oli täiesti soolane,joguri kaste täiesti soolane,väheke salatit taldriku nugal maksab 25.-eek.Aru ma ei saa kuidas seal elu korraldajad ei mõista,et siin ei ole moskva,et iga päev voorib su putkast umbes 3 milj.inimest mööda kellele võid ükskõik mis paska sisse sööta.Ja tseki peal olev tel.nr 6654140 ka ei toimi.
Söögu ise oma sitta mina sinna enam jalga ei tõsta.
 
K 16. oktoober 2009, kl 16.11
Väga hea, et siia kirjutasid, aga tahaksin siiski ise seal ära käia.
Millised seal hinnad muidu on? Ja mida süüa pakutakse?
 
päästeametnik 16. oktoober 2009, kl 16.41
käisin ka yhel päeval, söögid olid väga vesised. kohe nii vesised, et põrandadki olid vett täis.
 
hmm 16. oktoober 2009, kl 17.48
mul jäi ka ebameeldiv mulje sellest kohast. ostsin kaasavõtmiseks ühe toidu ja panin salatilaua juurest tilgakese jogurtikastet ka sinna peale (no tõesti max supilusikatäis)
ja ülla-ülla - kassas tasudes tuli välja, et KARBI EEST ka vaja 5 eeku maksta + kaste 9 eeku
ja kuna olin oma teadmatuses ka kohvi kaasavõtmiseks topsi lasknud, siis veel ka selle eest 3 eeku - että näin! :P

ei kipu jah sellisesse kohta, kus niimoodi pappi rebitakse - kusjuures koha kontseptisoon peaks olema hoopis midagi muud, nagu kuulnud olen!
 
Jüri 16. oktoober 2009, kl 18.06
Mõttetu slaavi tarekese stiiliga 90'date igand - Tallinnas oli ka sarnane popp kirves buffet tüüpi kiirtoidu koht olemas pirital jõe ääres samades ruumides kus praegu mingi spordibaar oli, nimi ei tule praegu meelde.
 
john 18. oktoober 2009, kl 14.09
sai ka käidud,toidud väga maitsetud nagu nõuka aegses töölissööklas,hinnad aga nagu vanalinnas korralikus restoranis,trikk ju selles,et iga erineva suutäie eest maksad eraldi ja täiega,interjöör jama.
 
ali 18. oktoober 2009, kl 14.15
mulle ei meeldi ka see "tarekese" stiil, nõme...
 
k 19. oktoober 2009, kl 12.33
keegi imestas ja minestas teises samasuguses teemas, et inimesed SEISAVAD JÄRJEKORRAS, et sööma saada.
no mina töötasin about 10a. tagasi tsink panges ja seal oli see nii tavaline, et lõpuks ei imestanud ise ka enam. aga koduse kotleti taga ma tõesti ei ootaks...
 
mika 21. oktoober 2009, kl 15.35
miks pakutakse arvan,et väga kallil rendipinnal eriti maitsetut toitu,praetud kartul,liha juustuga,(kuiv ja maitsetu) + salat(25 eek.?????)ja väike mahl kokku läks 103-eek.,üle mõistuse sitta osatakse seal teha, oli viimane käik sinna.
 
po 21. oktoober 2009, kl 19.42
naljakas, mina käisin ja olin nii rahu, läheks küll tagasi. Ja isegi capuccino eest küsiti ainult 12.-; mahl 7.-. baklazaani vorm oli ülimaitsev.
 
appi! 22. oktoober 2009, kl 16.18
paistab, et meie inimeste maitse on juba nii viltu, et kui pole plastmass, klaas ja plekk sisekujunduseks siis on see põlastust väärt!
 
aiku 22. oktoober 2009, kl 16.21
Eesti talupojad ei ole kunagi rahul :)
Minu meelest olid seal väga maitsvad toidud ja suhteliselt mõistliku hinna eest.

Inimene kes siin kastmega tünga sai...ma ütlen et selles oled sa küll ise süüdi :) Või ei ole sa kunagi varem rootsilaua süsteemi näinud. Mis see sinu idee on..kuidas Lido peaks sulle selle lusikatäie kaste hinna välja arvutama?
Seal on nii, et kastme hind on XX aga paned niipalju kui tahad...Lihte. Kui sinu talupoja mõistus seda välja ei nuputanud siis süüdista iseennast :) ...ei maksa kohe tatti pritsima hakata.
 
Vaatleja 22. oktoober 2009, kl 16.39
Sai ka käidud, kahekesi kerge õhtune kõhutäis.
kokku 180.-
Midagi ei ole öelda, minuarust oli see kallis, mina ise võtsin ainult salati, juustu-singi tasku ning väikse magustoidu, naine võttis kartuli vormi, kana pihvi ning salati, samuti ka magusat.

Kõik muu veel, aga salat on seal väga väga kallis, 25EEK alla 100 g on ikka liig mis liig.

Ühesõnaga lähemas tulevikus sinna tagasi ei lähe, sest restos on samad või isegi paremad hinnad:)
 
to aiku 22. oktoober 2009, kl 21.02
sa ära erutu või oled millegipärast huvitatud, et sellest kohast positiivset mainet luua,siin avaldavad inimesed oma arvamust ja maitseelamusi uutest söögikohtadest,ka mina arvan,et toidud suht maitsetud, mõttetu sisekujundusega urgas.
 
ttt 22. oktoober 2009, kl 21.41
ei ole kunagi sellest lido-vaimustusest aru saanud. kitšilik sisustus ja sööklatoidud
 
CC 22. oktoober 2009, kl 21.57
Noo käisin ka lidos söömas mis ta oli praekartul rasvane ülepraetud
ja kõrbendu õli maitsetu, kuivanud kanafilee juutsuga. Mis kannatas süüa oli maitselt hea jahimehe šnitsel kuid nätske. Mahla tõsiselt vähe. Sellise toidu hävitamiseks võiks mahlagi rohkem olla:..
 
mina 22. oktoober 2009, kl 23.08
käisin ka seal söömas, ei kutsu enam tagasi sinna:S...võtsin koduse praekartuli (koostisosad:kartul, rasv, sool), mis oli väga väga soolane ja rasvane:S peale panin tillikastet, mis oli ka väga väga soolane:S mul läks süda pahaks lõpus ja kõht hakkas sees keerama, väga väga halb oli olla:S (midagi mäda pidi selles toidus olema, sest mul ei ole varem nii olnud), koju jõudes sai kohe espumisani sisse võetud ja peale seda sain jälle elada:)
 
täitsa 23. oktoober 2009, kl 11.00
normaalne söögikoht, vahelduseks mõnusad puumajakesed, salat on tõepoolest liiga kallis aga valikuvõimalused on ju olemas, kellele ei meeldi võib ka mujale minna :)
 
pole viga 23. oktoober 2009, kl 13.32

Käisin ka selles söögikohas ja olid eelarvamused koha suhtes kuna olin lugenud siinsetet negatiivseid elamustest seosessele kohaga. Kuid mulle eeldis see miljöö ja ka toit oli maitsev valisin ahjukartulid, kana sašlõki, salati,põneva tee, huvitava magustoidu ja maksin 100.- Olen rahul. Oleksin võinud jätta näiteks salati ja tee ära ja vähem maksta. see on ju inimese enda valik. Miks jälle nurseda.
 
kroox 24. oktoober 2009, kl 13.31
oli täitsa norm
 
Realist 25. oktoober 2009, kl 14.18
Õudne ja labane sisekujundus, halvad ja maitsetud toidud, mille hind ületab kavliteeti mitmekordselt. Selliste burgeri- ja friikartuliinimeste koht, kelle jaoks kogus on maitsest ja tervisest tähtsam.
 
zzz 26. oktoober 2009, kl 10.06
käisin pühapäeval, no minu jaoks see trügimine seal on üle mõistuse, söögid on sellised pisult ülehinnatud sööklatoidud, aga no see rahvamass seal ajab mind isiklikult täiesti endast välja, istuda pole kuskile, seisa erinevates sabades kuniks pool sööki jahtunud on, õudne. rohkem ei lähe.
 
Liisa 26. oktoober 2009, kl 18.02
Mulle jättis see toidukoht küll väga hea mulje. Rahvast oli küll palju, kuid näiteks kartulivorm, mille võtsin, oli maailma parim. Ma läheks kas või selle sama 18-kroonise kartulivormi pärast sinna tagasi!
Hinnad on enam-vähem normaalsed, kuigi salatilett jah pisut kallis. Interjöör meeldis mulle ka.
Igati tore koht! :)
 
kkk 27. oktoober 2009, kl 15.00
just sisustus on nõme, tare-tareke.........
 
Jälk 27. oktoober 2009, kl 19.43
Jube koht, ükskõik kui plaju kommentaare siia ka tasulised klaköörid ei kirjuta. Hale ühine stiil on kõikidel kiitvatel kommentaaridel.
 
tule taevas appi 27. oktoober 2009, kl 20.22
ebanormaalne on kõiki kiitvaid kommentaare tasulisteks pidada. see peab ikka tõsine paranoia ja kibestumus olema.
mulle endale jättis mööda minnes ka see koht hoopis muu mulje kui ette olin kujutanud. aga see ei tähenda, et mõnele see koht meeldida ei võiks.
 
sööja 27. oktoober 2009, kl 23.03
Jama koht jah ja kallis ka! On mitu korda Läti Lidos söödud ja kui ikka Lidosse isu sööma minna, siis Lätti.
 
Jooja 27. oktoober 2009, kl 23.39
No kui raha palju on siis palun väga- "Tuleb ÕIGE Lido iso, sõidan Lätti!"
 
Jüri 28. oktoober 2009, kl 12.56
Lätis on ju rohkem venelasi ja üldse neile meeldib ka selline slaavi stiil-mood rohkem. Sellepärast Lido seal nii popp ongi. 2009 aastal Tallinna kesklinna moodsasse kaubanduskeskusesse lüüa püsti selline vanakooli odavalt kokku klopsitud slaavi stiilis puidust aretis on ikka tobe küll. Kartulit ja kotletti söön vanaema juures või tööl kiire odava lõunasöögina sööklas. Kesklinna prime property peal 100 kulliga sellist toitu manustada on ikka patt küll. Võrdlusena Euroopast tulnud Vapiano - moodne, stiilne, värske, kiire, tavaköögist veidi erilisemad maitselamust pakkuvad toidud, effektne valmistus, hõrgud lõhnad otse toidu valmimise ajal ja suhtlus kokaga toidu valmimise ajal - ja hind kokku sisuliselt sama.

Riia Lidos on suvel tore - saab väljas päikese käes kenas aias istuda ja lastel palju võimalusi mängimiseks.

Igal söögiettevõttel on oma koht.
 
kell 28. oktoober 2009, kl 14.44
Mina sõin seal hautaud köögivilja kana-juusturulliga ja midagi ette heita küll ei ole, aga valik on võrreldes Riiaga küll väga väike, ei teakski mida järgmine kord võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!