Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Lido nimeline söögikoht Solarises
 
kulgeja 28. oktoober 2009, kl 16.45
Sattusin siis eile esimest korda Solarisse. Kurb, et linna parima asukoht on raisatud hiidsööklate kompleksile - nomaietea.
Ega see Vapianogi sööklast erine - kõle suur laut selleks, et pea pastakaussi pista. Ja siis veel need õudselt üleväetatud basiilikupotid ..... brrr!
 
söödik 28. oktoober 2009, kl 17.12
Vapianos ju vaid pitsa ja pasta. Kui ei ole italiano, ega seal midagi süüa ei olegi.
kas peab ikka neid toidulõhnu söögisaalis "nautima"
 
hmm 28. oktoober 2009, kl 21.14
Jüri kommentaar minuarust asjalik. mõned korrad lõunaks seal suppi olen söönud - bors kaunis ok ja meeldib see et saab lisandiks küüslauku-maitserohelist oma käega juurde panna. muus osas njaaah.. :P
 
liina 29. oktoober 2009, kl 15.40
mulle ka ei meeldinud. nad üritavad petekat teha. sildid suhteliselt segased, nt ühes väikses kausis salat oli 9 krooni, kõrvalt võtsin lusikatäie kurgiredise salatit (ainult riivitud kurk ja redis, isegi soola poldud pandud) maksis 25. üsna õhuke praad läks 65 krooni (lillkapsavorm+2 sorti salatit). sõber võttis mingi liha ja kartuli ja kastme ja joogi, läks mingi 80-90. uskumatu koht. enam tagasi ei lähe. toit oli ka liiga rasvane, hiljem pool päeva magu vaevas.
 
möödakäija 29. oktoober 2009, kl 23.29
jätab jah päris kesise mulje,keset linna tare-tarekese stiilis,riias kuidagi avaram ja sobib ka sinna kohta,toidud ka tundusid maitsvamad.
 
dem 30. oktoober 2009, kl 22.46
kallis, no sellise söögikoguse ja portsude kohta kallis. Toit üsna vilets, sellist saab odavast sööklalaadsest kohast mugavamalt ja odavalt kätte. Edaspidi lähen enne "hamburgi restorani" kui Lidosse.
 
mia 31. oktoober 2009, kl 18.35
mulle meeldis, Läti omaga küll ei anna võrrelda
 
k 31. oktoober 2009, kl 22.48
kui solarises sööma peab, käige parem vapianos või sushuhouse-is, konkreetne väljapeetud stiil ja maitsed.
 
sfd 01. november 2009, kl 18.23
Einetasin laupäeval Lidos.
Häiris meeletult soolane toit (minu valikuks oli seente ja ubadega risotto ning aedoad). Olen muuseas pigem soolasema toidu armastaja, aga see oli isegi mulle liig. Ilmselt tuleb sealse juhtkonnaga ühendust võtta.
 
mirko 02. november 2009, kl 13.48
hind ja kvaliteet on väga paigast ära. ei saa aru ka üldisest läti-lido vaimustusest, nagu näha siin veel hullem.
selle raha eest saab parema maitseelamuse ja teeninduse, no sibli oma kandikuka ringi kuni toidud jahtunud on, sööklavärk. samas ei ole normaalne ka iga toidukorda eraldi tuua--kogu see otsimise ja maksmise kadalipp...
 
madonna 03. november 2009, kl 09.41
toit maitsetu,hind ei vasta kvaliteedile ka nõukaaegses töölissööklas oli toit maitsvam,oli esimene ja viimane käik sinna.
 
f 03. november 2009, kl 14.29
Astusime ka läbi sealt, kuid pettusime. Kuna enne käisime just sushit söömas, siis mõtlesime, et kostitaks end magusaga. Laps võttis puuviljad vahukoorega, kiivi oli nii hapu ja kõva, et lusikaga oli seda võimatu süüa. Lootsin head kohvi saada, aga korralikku koort polnud(jälestan neid väikseid saksa topsikuid, mis võtavad kohvilt igasuguse maitse). Lätis külastame Lidot ilmselt edaspididgi, aga kohalik küll tagasi ei kutsu.
 
haista gäng 10. november 2009, kl 11.18
huvitav on see,et siin enamus kommentaarid negatiivse kogemusega selle söögikoha kohta aga seal toitlustamist korraldavatelt tegelastelt mitte piuksugi lubaduste poole,et inimesed sinna tagasi meelitada,neil tundub täiega suva vist.
 
? 10. november 2009, kl 13.00
ja sa arvad, et kõik inimesed käivad mingit delfi foorumit lugemas?
eriti lätlased?
 
haista gäng 10. november 2009, kl 14.30
vaevalt seal lätlased leeme kulpi liigutavad küllap on kohaliku ikka jamaga hakkama saanud.
 
LiisaR 10. november 2009, kl 15.13
Minu arust täiesti jama koht see Lido, meie Eesti ettevõtted palju paremad ja palju odavamad. Soovitan erinevaid grille, kus olen saanud käia näiteks Al Mare Grill jne, seal on väga suured ja maitsvad portsud.
 
a 12. november 2009, kl 16.50
Naljakas. Et toitu mida inimesed tavaliselt kodus söövad peab kuskil väljas sööma. Jutt siis mitte töölõunast vaid puhkeväevast (sai ka käidud solarises :) kus siis kenasti kogu perega tuldud sööma... sousti ja kartulit.
 
huu 14. november 2009, kl 22.17
Lätis mulle väga meeldis Lidos, just küllaltki soodsad hinnad ja vaba valik mitmekesist tervislikku toidu taldrikule kokku kühveldada. Kahju küll, kui siin tõesti nii peaks olema, nagu paljud siin kirjutavad. Koha idee peaks olema tõesti midagi muud kui nöörimine.
 
Ma 17. november 2009, kl 01.25
Riis oli kuivanud, liharoad olid ülemõistuse kallid ja maitse suht keskmine. Hinnad kirved. Mehel järgmisel päeval sees keeras. Teist korda ei läheks. Norde Centrumi Kikka Kõrts on oma toitudelt sarnane, aga maitse kordi parem. Ja selle raha eest läheksin juba kuskile viisakamasse kohta. Läti Lido on ikka hoopis midagi muud.
 
m2 17. november 2009, kl 07.05
üürihind on juba nii kõrge, et mõistliku hinnaga toitu pole neil võimalik müüa.
 
kah halb kogemus 18. november 2009, kl 12.02
Meie Lido külastus jäi ka esimeseks ja ilmselt ka viimaseks. Ootused olid kõrged, sest Riia Lidost ainult head kogemused. Sattusime Solarisse üsna hilisel ajal umbes tund enne Lido sulgemist ja valik oli ehmatavalt väike. Võtsime muude toitude seas ka porgandihautist. Tundsime mõlemad, et maitse on nagu natike hapukas, aga arvasime, et ju siis peabki olema. Hommikupoole ööd mõlemal selline kõhulahtisus, et te ei taha teada. Meeletu kõhuvalu. See oli ilmselt seesama porgandihautis, sest sõime seda mõlemad. Kardan, et rohkem me sinna enam ei lähe. Kahju, et Lido ei suuda Eestis sama taset näidata, mis Riias.
 
Turts 18. november 2009, kl 13.57
Väga hea söögikoht!

Hinna poliitikat peab tundma ja silte lugema. ja siis pole küll kallis.
Lätlased- erinevalt meist- oskavad väga hästi süüa teha.

Näiteks kohv, õlu- odavad.
kartulipannkoggid, läti pea rahvustoit- väga head. Eestlased neid üldse teha ei oska, teevad mingeid rasvaplonne.

Kõrvalasuv Vapiano on samas täiesti mõttetu koht. Põhjendamatult kallis.

Olen Lido fänn alati olnud
 
jj 20. november 2009, kl 11.33
täitsa imelik.mul ka seest keeras.Ja ikka kohe pääris korralikult,jäin sinna lidosse veel kauaks istuma ,sest kõht nii valutas.võtsin pannkooki (moos oli 12 krooni,sama palju kui pannkook) ja kartuleid.Alati oleks seal soovi salatit võtta,aga see on lihtsalt nii ülemõistuse kallis.Kartulid olid tulisoolased ja rasvased nagu alati.Kuigi võtsin seekord teisi kartuleid kui tavaliselt.Pannkookite kohta pole midagi halba öelda aga need olid suht väiksed ikka.Järgmine kord võtan kindlasti ainult salatit.kui lähen sinna järgmine kord üldse
 
lola 24. november 2009, kl 12.37
Mulle meeldis seal väga, 60.- eegu eest saab prae, salati, joogi ja magustoidu, väga soodne...toit oli ka väga maitsev.
 
to lola 24. november 2009, kl 15.46
60.- kujutad ette või,ulme,hea kui prae saad sellise raha eest mis ka süüa ei kõlba,ise käisin seal esimest ja viimast korda.
 
aino 25. november 2009, kl 22.29
borsh, 21 krooni, väga hea oli täna.
 
uskumatu 26. november 2009, kl 12.50
Ma olen Lidos söömas käinud 4-5 korda ja alati rahule saanud. Salatid on maitsvad ja värsked. Pannkoogid ka head, eriti lihaga. Aga lemmik on praekartul:)
 
ahaa 26. november 2009, kl 15.24
mulle meeldib nende kartulivorm
 
böö 26. november 2009, kl 16.43
uskumatu -kas praekartul ja pannkook on TOIT? :P
 
Siga ja kägu 27. november 2009, kl 07.57
Need on ju sellised toidud siis, mida prismade-selverite sooja toidu letist saab osta?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!