Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Lido nimeline söögikoht Solarises
 
Lex 27. november 2009, kl 22.58
Toidu soolasuse kohta ei oska midagi öelda, aga ehk ei ole see restoran kõigile suunatud?
 
böö 28. november 2009, kl 08.03
Lex, eks igale kohale ongi oma kontingent, ent arvamust võivad ju kõik avaldada:) ?
 
hea vorm oli 01. detsember 2009, kl 14.49
Mina sain 70 krooni eest lillkapsavormi, joogi, salati ja magustoidu. Lillkapsavorm oli küll väga hea, teinekordki astun läbi. Aga jah, silte peab seal tõesti lugema. Kui tõstad salatit otse taldrikule natuke, maksad ikka 25 krooni, mõistlik on võtta sinna spets kaussi erinevaid valikuid laualt või siis valmis saltaid fikseeritud hinnaga, need on odavamad. Ise sõin kurgi-redise salatit, vist oli 13 krooni, täpselt enam ei mäleta.
 
b 07. detsember 2009, kl 17.22
käidud, täiesti norm toidud!suur kapsarull hulga kastmega superhea+ahjukartul, kokku 33,-.väikese isuga saaks sellest 25.- salatikausikeset ka kõhu täis!juurde võib lisada ka tuunikala, oliive, juustu ja kastet samuti!
 
l: 11. detsember 2009, kl 18.19
"linnainimestele" siis... kes ise kodus süüa pole kunagi teinud või ei oska.
 
. 16. detsember 2009, kl 16.33
Nagu näha, siis ma polegi ainus, kellel hakkas peale Lidos söömist halb ja kõht valutama. 88 krooni eest sain ühe (!) kanahakkpalli shampinjonikastmes, natuke toorsalatit ja magustoidu. Arvasin, et mul lihtsalt ei vedanud, aga neid kommentaare siin lugedes tundub, et tegemist on tõsisema probleemiga. Ilmselt uut katset sinna sööma minna ette ei võta.
 
aaa 17. detsember 2009, kl 00.19
Läti Lidoga ei anna mitte võrrelda ka
 
kurnjäu 18. detsember 2009, kl 15.33
kahjuks on see vilets koht. seljanka on ok, aga muu on ikka kehv.
 
M 21. detsember 2009, kl 12.58
Aga mulle meeldib, kui süsteem selge, siis saab kombineerida endale üsna mõistliku hinnaga eine. 15 kr eest (või oli 25?) saab üsna korraliku kausitäie toor- jm salatit, soolane pannkook kõrvale ning jook ja u 50 kr läks. Riia Lido meeldib mulle just miljöö ja aia pärast.
 
a.a. 22. detsember 2009, kl 14.12
Käisin ka lõpuks ja läksin eelarvamustega Lidosse - aga jäin väga rahule! Saab ju ise valida, mida võtta ja tõesti odav kohvihind oli veel boonuseks. Igatahes külastan ka edaspidi!
 
kunn 23. detsember 2009, kl 10.54
viimased kommid omatöötajate poolt aga pingutage,pingutage pankrott muidu tulemas lähiajal, ,ei saa aru kuidas saab
mõtetut maitseelamust pakkuv söögikoht eksisteerida.
 
e 23. detsember 2009, kl 11.51
no mis pankrotist sa räägid, koht pidevalt rahvast täis ja vaba lauda vähemalt õhtupoolikul raske leida.heas kohas pealegi. ei ole töötaja, aga meile söök maitses!ega see mingi restoran ole.head kodused toidud
 
maiku 29. detsember 2009, kl 18.43
Minu arust on see vägagi nomraalne koht:) saab 40 kr. magustoidu joogi ja prae:)
 
valdemaris 31. detsember 2009, kl 14.02
tegelikult on sellise nimega kohta minnes ikka teatud ootused mis saadud eelnevalt lätist,nii et kui kiita seda söögikohta vaid sellepärast,et seal kodused toidud siis sellise maitseelamusega mina küll ei rahuldu olles tallinna võib öelde,et kallimas piirkonnas mingit kodust löga söönud,aga seda seal just pakutakse kahjuks,lätis on tase kõrgem.
 
..... 02. jaanuar 2010, kl 03.13
Stiili kohta ütleks seda,et need kõleda funkstiili austajad võivad mujale sööma minna.Liiga palju inimesi korraga söögikohas tekitab siiski alati sööklatunde.Aga Lätis oli muidugi nii söögi kui sisustusega rohkem pingutatud.
 
sfd 05. jaanuar 2010, kl 16.52
Mõtlesin, et esimese külastuskorra soolane toit oli juhus.
Käisin möödunud esmaspäeval uuesti. Oh sa jutt. Ikka samas vaimus.

Viimane kommenteerija: kas tare-tarekese ja funktsiili vahele midagi vahepealset ei jäägi? Ikka äärmusest äärmusesse?
 
m 05. jaanuar 2010, kl 22.59
imelik, ma ka 2 korda käinud ja toit täiesti hea
 
. 09. jaanuar 2010, kl 00.13
Salatit saab osta ka eraldi kaussi - valik on väga hea, ürdikastmed nind erinevad rösitud seemned lisaks. Tuunikalaga, mis salativalikus, saab endale mõnusa toitva salati 25.- eest kokku miksida ja kõht täis. Mahl 7.- . Tasub lihtsalt targalt valida.
 
laaa 18. jaanuar 2010, kl 22.26
Sain samuti ülisoolased kartulid ja liha.. kusjuures arvasin ka esimene kord, et ehk oli juhus. Seejuures järg kord võtsin teist sorti liha ja kartuli, aga ikka soolane :(
Samas juurvilja-kanasupp oli väga maitsev ja ka suht soodne. Aga jah praadi seal vist enam küll ei söö, enamuse jätsin järgi, liiga soolane + tohutu suur ports (kas ei võiks saada poolikuid portse poole raha eest?) Küsin kartulit ja suur taldrik pannakse kuhjaga täis seda soolast-rasvast asja..
 
lemps 26. jaanuar 2010, kl 15.19
ise käisin ka solarises ja tekkis väike söögiisu.
piilusin lidosse, aga no ei tõmba. esiteks paksult rahvast täis, stiil ei sobi keskusega kokku ja kesklinnas süües eelistaksin pigem kohviku tunnetust kui söökla miljööd.
seega valisime vapiano, polnud seal ka kunagi varem käinud, üldse oli solarise ja cinamoni esmakogemus.
kuigi ega ka vapiano midagi väga head ei ole, keskuse kohvikus makarone restorani praehinnaga süüa pole just päris see mida ootaks, kuid omapäraselt maitsev ja ports suur.
aga kuuldes eelkõnelejate hinnanguid, siis ega lidos odavamalt poleks saanud ja maitse poolest on kindlasti vapiano üle.
kui siin mainiti et lidos, mis on ikkagi söökla ehk odavalt palju kodust toitu, saab 70..90 eest supi ja salati või mõne ülisoolase kartuli tükikese lihaga, siis on ikka vähe liiga kallis sellise koha jaoks, rääkimata veel sellest et maitsetu. kodune toit on ikka see mis on maitsev ja odav, mitte ülesoolatud ja ülehinnatud.
seega tänan õnne, et ise pole käinud ja ei lähe :D
samas riia lidos käin alati kui lätist läbi sõidan, toidud head, odavam ja sealne miljööd väga hea, samuti ei ole seal sööklat kesklinna pressitud.

samas minu arvamus kogu sellest keskusest, solarisest, asukoht hea, seest suht kena, aga tagasi ei kisu :D seal lihtsalt ei ole midagi head mis mind tõmbaks, või mis oleks parem kui mujal, minu jaoks sama mõtetu kui viru keskus :D
isegi cinamon oli suht jama, ootused olid kõrgemad, seega külastan edaspidi ikka plazat. seal toolid mugavamad ja eelnev rida ei jää lebos nii ette, ning pilet odavam, kino ise ka kuidagi soliidsem :D
 
sfd 14. juuni 2010, kl 16.05
Nõndaks. Kolm on kohtu seadus. Uskumatu, aga andsin Lidole veel ühe võimaluse. Asi ikka endine. Tulisoolased road elik ainsaks roaks selles ettevõttes näib olevat maitseaine sool, toidiained, millest on road tehtud, näivad olevat pelgalt soola lisandid. Ainsa erandina oli kaaslase kartulipannkoogid peaaegu magedad, juustuga sealiha aga endises "headuses2 ehtne soolamõrvar, minu aurutatud köögivili ja riis ei väärinud ei ühe ega teise toiduaine nime, sest soolamaitse käis kõigest üle.
 
... 14. juuni 2010, kl 17.31
iga kord kui sealt mööda sõidan on kõik lauad inimesi täis.
kui seal tulisoolased kõik road oleks siis vast oleks ka lauad tühjad?
ma arvan, et asi on maitses...
 
khm 14. juuni 2010, kl 18.05
minu teada on pooled eestlased soolamaniakid, kes raputavad toidule soola peale, enne et nad seda üldse maitseksidki. nii et ma ei imesta, et see koht seal täis on.
 
sfd 14. juuni 2010, kl 20.41
Mina olen ka kodus-külas "soolamaniakk" - veski käib ja enamus toite tunduvad mulle magedad. Nagu ma ka varasemalt mainisin, on see sääl liig mis liig. Ei saa aru vormitäiteks soola- ja pipratoosidest Lido laudadel, kasutamas pole neid kedagi näinud. Nendelt vist pühitakse ainult tolmu. Ja muuseas, mida soolasem toit, seda parem joogikäive. Joogid teadupärast on üks hea müügiartikkel.

Arutasime abikaasaga, et võibolla see polegi sool, vaid maitsetugevdaja vmt, mida sealsetele toitudele lisatakse. Mine sa tea.

Sool on sool on sool on sool...
 
sfd 14. juuni 2010, kl 20.46
Kui võrrelda mu tavalist toidutegu, siis abikaasa peab mu toite tihtipeale soolaseks, mina puistan enda taldrikule veel veskist häädust peale + topeltkoguse ürte, lastega lugu niisama. Abikaasa pidas ka Lido sealiha tulisoolaseks, väidetavaid magedaid kartulikotlette ma nisusisalduse tõttu ise maitsta ei saanud.

Nii et tõesti, mine võta kinni. Kas just Lidos lööb minus välja mingi seletamatu magedusmaania?;)
 
vaatleja 14. juuni 2010, kl 22.35
Kuule sfd

Ma soovitan sinul ja sinu mehel tõsiselt arsti juures tiir ära käia, psühhiaatri juures siis. Olen ka soola maitse suhtes üsnagi tundlik, ning Lidos ka korduvalt söönud, kuid ülesoolatud toidu otsa pole kordagi juhtunud. Peab ikka midagi viga olema inimesel, kes korduvalt teeb ühes teemas postitusi selle kohta, kui soolane toit ikka ühes söögikohas on.
 
sfd 15. juuni 2010, kl 10.05
Siin on kogemuste ja arvamuste avaldamise koht, minul on kogemusi kolm. Kas midagi jääb selgusetuks? Loe top 3 sitad söögikohad-teemat. Ma pole ainus, kelle arust Lidos on sool on sool on sool on sool.

Sul on tuli(soola)ne õigus. Edaspidi viin raha psühhiaatrile, mitte Lidosse, saad sinagi, kulla sõber, rahulikult magada ja sapp ei pritsi silmist välja;)
 
sõps 15. juuni 2010, kl 13.47
Aga neil on suurepärane okroshka sealt! Ja seda mingi paarikümne krooni eest.
 
jama 16. juuni 2010, kl 00.37
Kuradi kräpp pigem sean sammud Roosikrantsi Rahva Toitu.
 
Emma 01. juuli 2010, kl 00.12
No minu jaoks on ka praekartulid tulisoolased ja rasvased. ja iseteenindusega kõleda koha kohta ikka väga kõrged hinnad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!