Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Lido nimeline söögikoht Solarises
 
nujah 01. juuli 2010, kl 14.17
eks hinnad kujundab turg ja ilmselt siis leidub piisavalat kliente, kes sellist rahaa kodutoidu eest paljuks ei pea välja käia.

samas kui natuke loomingulisemalt läheneda ja otsida on võimalik ka sealt häid, sobiva hinna-kvaliteedisuhtega variante leida.... :)
 
nonii 08. juuli 2010, kl 23.15
friikartulid olid väga soolased
 
märtsijänes 18. juuli 2010, kl 12.53
Kui toit on soolane, miks ei pöördu siis teenindaja poole???
Ja nagu keegi eespool juba ütles, siis salati jaoks on olemas kauss, kuhu siis igaüks nii oskuslikult kui oskab laob omale salatit nii palju kui suudab ja maksab 25.-
Minule meeldis väga kukeseene supp.
 
peet 24. juuli 2010, kl 15.22
palav ilmaga on sealset külma peedisuppi väga hea süüa, salateid ka, näiteks värskekapsasalt on kausis valmis ja maitses, teisi salateid saad ise kombineerida
 
mari 29. juuli 2010, kl 00.03
MInu meelest pole 25 .- salati kausi eest küll palju. Ladusin selle korralikult täis ja maitses hästi. Enne seda käisin Vapianost läbi, aga no 80 eeki pasta eest on minu jaoks liig mis liig.
 
Lizzy 29. juuli 2010, kl 21.32

Mina olen täielik Lido fänn. Ja ka mu tutvusringkond armastab seda kohta. Lõuna ajal on koht alati rahvast täis ja selle koha võlu ongi see, et saad ise omale toidu kombineerida. Dieedil olev sõbranna sai samuti kaasa tulla (võttis toorsalati, keedumuna, sibulaid ja veel midagi ). Saad kala, kana, liha, suppi, aedvilju, mida iganes.
olen käinud üle 10 korra ja kunagi pole läinud üle 80.- (mul solarise kaart ka)
magustoiduks võtan alati leivasupi vahukoorega, see mu lemmik, viimane kord võtsin maasikad vahukoorega, sest leivakat polnud.
Olen iga kord rahule jäänud. Soola kohalt ei oska kommenteerida, ma armastan soolaseid toite ja kupatan ka ise vist soolaga üle, sest maitseb.
Seltskond, kes sõi, oli kirju: kontoriinimesi ülikondade ja kostüümidega, tädi maali maalt kirju kittelkleidiga, lastega pered söömas mannavahtu piimaga jne jne.
Mulle see koht meeldib, aga nagu lugeda siit on osa eestlasi kadedalt kitsarinnalised ja negatiivsed.
Ja seda just ANONÜÜMSELT internetis sappi pritsides, Lidos rõõmsalt "soolaseid" toite mugides ei julgend keegi kuskile pretensiooni esitada.

NB! EI tööta Lidos ega ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes töötaks seal.
 
katu 12. august 2010, kl 10.26
njaa, valisin võimalikult odava (ja et veel isuäratav oleks selle hinna juures) prae ja salati, mis valikus oli - keedukartul (12.-) ja kanahakkpall shampinjonikastmes (34.-), juurde kapsasalat (13.-). jooki ja magustoitu enam ei raatsinud, nii kalliks oleks läinud.

Kokku ainult praad siis 59.-, järve ampsus oleks 13 eek odavam olnud ja tasuta leivad-saiad lisaks veel.

aga peab tunnistama, et oli suur praad ja maitses väga hästi.
 
Heh 12. august 2010, kl 13.28
Kui inimene defineerib ennast "Lido fännina", siis see kõlab täpselt samamoodi kui "Võsapeetri fänn". Täpselt üks sihtgrupp neil kahel nähtusel.
 
söödik 12. august 2010, kl 14.34
Käisin täna just esimest korda Solarise Lidos. Kunagi olen korra Lätis Lidos käinud ja ei jäänud head muljet, seega olen siin seda söögikohta vältinud.
Nüüd täna vihma sadas ja ei viitsinud kusgile kaugemale lõunale minna ning tuli mõte, et läheks vaataks Lidosse...
No ei sobi mulle see, et pean ise mingite lettide vahet jooksma ja järtsus seisma ja siis veel küllaltki kalli hinna maksma ning puupingil istudes nosima. Jah, positiivne on see, et saab ise endale toidutaldriku kokku panna, aga kui igast letist sulle lörtsti midagi taldrikusse visatakse, siis tulemus küll väljanägemiselt ahvatlev ei ole.
Kui prae saaks kätte 25-kaga, siis ma ei viriseks, aga mul täna tuli see üle 80 krooni ja kuigi maitse oli hea, ei olnud ta ometi oma väljanägemise ja sabakestes seismiste tõttu hinda väärt.
Üldiselt käin Karja tänava kandis pubides lõunal ja saan 45.- krooni eest prae joogiga, lauateeninduse ning pehme istumisealuse.
 
to söödik 14. august 2010, kl 20.33
No Lidost saad samuti lõuna 45.-(supp,praad,jook)
Tore on näha kommenteerimas inimesi, kes tegelikult ei teagi mida kommenteerib.

to heh
Saa oma võsapetsi foobiast üle..sõida maale!

Ja minu meelest on tore, et on natuke teistsugune koht:)
 
katu 14. august 2010, kl 22.05
no ütle, mida täpsemalt 45.- eest saab siis? käisin ükshaaval kõik söögihinnad läbi - kindlasti mitte ei saa sellega suppi-praadi-jooki!!!
 
+/- 16. august 2010, kl 13.32
Ma käisin ka uurimas, mis see lõunapakkumine endas sisaldab ja kus/kuidas seda saab (Solarise allkorrusel on uhke reklaam väljas). Leidsin supiriiuli juures sildi päevasupivalikust, aga näiteks päevaprae kohta üheski letis infot ei näinud. Kuna üldinfot ka kusagil Lido peal silma ei hakanud, siis tulingi tulema- ei viitsi selleks järtsus seista, et infot saada.
Kellel asi selge ja on pidevad käijad, neil ilmselt seda problet pole. Aga kellele ei meeldi kandikuga letikeste taga oma järtsu oodata, mööda saali info hankimiseks ringi traavida jms, sellele see "natuke teistsugune" koht ei sobi. Igaühele oma!
 
to katu ja +/- 16. august 2010, kl 23.28
Astudes sisse on kohe esimesena lõunapakkumine.
Leti peal on silt kus on menüü!!!!
Mis siin nii keerulist on?
Või vaata nende kodulehele kus on lõunapakkumine olemas.

to katu: Mina saan küll 45.- suppi,prae ja joogi!

http://www.lido.lv/est/lido_tallinnas/men__/
 
katu 16. august 2010, kl 23.57
aita siis teadmatuid...
mida see lõunapakkumine endas sisaldab - supp-praad-jook? kas selle jaoks on eraldi lett või kassas vaadatakse üle, kas läheb lõunapakkumise alla?
 
+/- 17. august 2010, kl 10.12
Millise leti peal see lõunamenüü sisse astudes on?! Kas seal vasakul, kus on kandikud ja kandikusaba?! Sealt tropist tuleks end läbi pressida ja menüüd otsida või?!
Ja kuidas selle nö lõunaprae kätte saab, kas ühest letist tuleb kartul võtta, teisest kana, kolmandast kaste ja garneer ning raudselt meeles pidada, mida täpselt võtta tohib (täna näiteks marineeritud kurk ja mitte mingil juhul peedisalat?) või saab lõunaprae kusagilt inimese kombel ühes tükis kätte?
Ning kui näiteks suppi ei võta, kas siis kassapidaja saab aru, et on päevapakkumine või lajatab jumal teab mis hinna kassas ning siis hakka seletama, et mul nagu päevapakkumine?
 
puust ja punaseks 17. august 2010, kl 21.45
Astud Lido peasissekäigust sisse, esimesena on suppid ja järgmine lett on "Lõunapakkumine", silmade kõrgusel(väljapaneku letti kohal)
A4 suuruses formaadis trükitud silt. Kus siis kirjas Lõunapakkumine ja mida see sisaldab. Lõunapakkumise väljastamine toimub ainult sellest II letist.(teenindaja komplekteerib selle)
Vot pole jätnud suppi võttmata, kuid kassa näeb et sul "Lõunapakkumise" praad(seda mujalt letist ei anta)nii et ei tohiks probleemi olla.

Head isu:)
Lõunapakkumine= jook+supp+praad 45.-eek
 
sfd 02. september 2010, kl 16.11
Kulla Lizzy ja teised!

Sappi pole keegi pritsinud, küll aga kogemusi jaganud - kas tõesti, Lizzy, puistasid Lido toidule veel soola lisaks?;)

Ei ole saalis ruumi istuda-astuda, kokkusurutud sisustuse vahel laveerides vaata, et kandik kellelegi pähe ei kukuks, saati siis mahti veel teenindaja sabas joosta. Õigupoolest kelle poole siis pöörduma peaks? Lapiga laual vehkija? Kassapidaja? Söögijagajate armee, kelle nägu meelde jätma ei hakanud? Mida ma oleks saavutanud? Teise portsu säältsamast kastrulist? Eraldi menüü, valmistamisaeg tund? Raha tagasi ja mööda linna uut kohta otsima? Rahu, suurem nälg sai poole portsuga ju peletatud, lisapudel vett juurde ostetud ja soola organismist välja uhtuma asutud.
 
paul (teemaalgataja) 14. september 2010, kl 14.04
olen endale kordi vandunud, et iial enam lidosse ei lähe aga täna tühja kõhuga murdsin endale jälle lubadust, nüüd oli küll viimane kord kui üle selle läve astun, aastaga ei ole midagi muutunud,maitseelamus sellest kohast võibki lootma jääda !
 
Miriam 15. september 2010, kl 11.44
Käisin Lidos 4 korda söömas, et teaksin, millest räägin. Hea kesklinnakoht ju, olgu peale, et rahvast täis, seal ikkagi kaua ei lähe.
Järeldus:
Lido toidud on liiga rasvased ja ülemaitsestatud, vähemalt soolaga. Ja selle n-ö välikatla või koolisöökla maitse juures natuke liiga kallid.
Aga need, kes ostavad poest valmistoitu ja söövad keeduvorsti - neile võib seal meeldida küll. Kõik oleneb harjumusest.
Mu viieaastane tütar on muuseas helesinises vaimustuses - lastele selline kitš meeldib. Lido toite ta õnneks ei söö, mingit salatit pisut näksib. Ka tema jaoks oli kõik liiga rasvane ja soolane "ja mingi imeliku maitsega".
 
trilla 18. september 2010, kl 09.49
Ega tõesti ei jõua kõigile meele/maitse järgi olla!

to teemaalgatajale: kui sa Läti Lidos oled käinud ja saad aru kuidas seal asi toimib, siis mul tekkib teatav kahtlus kas sa pole lihtsalt üks intrigant, kes millegi pärast üritab Eestis olevat Lidot maha teha.
Salati törts taldriku nurgal maksab sulle tõesti 25.- kui sa ise ei vaevu nägema et võid endale kausi täis laduda ja selle eest võetakse samuti 25.-

Ennem kui algatada teema ja ühte firmat maha teha, võiks natuke rohkem asjaga kursis olla ja mitte lahmida.

to Miriam: väita et kõik on rasvane...peab ikka tõesti kõike olema proovinud, kuid paraku sinu 4 xkülastusega pole see reaalselt võimalik!
 
To trilla 19. september 2010, kl 12.25
Kui Sa tähele ei pannud, siis see siin ongi halva kogemuse foorum, kus võib oma negatiivset arvamust avaldada. Olgu siis ühe, nelja või neljateistkümne kogemuse põhjal.
Söögikohta minnes ei peagi klient ennast asjaga kurssi viima. Klient asjaga kurssi viia on söögikoha asi, kui ta ei taha, et kliendile temast ebameeldiv mulje jääb.
Lihtne!
 
ehh 19. september 2010, kl 14.54
kuule to trilla

Veendu ikka enne, et kommenteerid õiges foorumis. Vaata nüüd hoolega- tegemist on foorumiga, mille pealkiri on "Soovita head" ning alapealkiri "Söögi-joogikohta".
 
Cattivascloset.com 29. september 2010, kl 16.45
Sol'i Lido ei kõlba kuhugi. Vapiano on hea söögikoht!
 
irw 29. september 2010, kl 19.51
to ehh
Eks peab siis moderaatolit paluma, et tekitaks ka nurga "hoiata halva söögikoha eest" vms. Ära ole naeruväärne, siin räägitakse söögikohtadest, jagatakse soovitusi, tehakse kriitikat. Kui sulle ei meeldi, keegi ei käsi siin lugeda.
 
jeah 06. oktoober 2010, kl 13.00
Olen ka korra jala sinna tõstnud. Oh õudust!
 
maitsemeel 21. oktoober 2010, kl 20.46
Siin kurdate,et toidud on soolased miks te siis midagi ette ei võta?Toit tagasi anda,esitada kaebus.
Olen käinud Lätis Lidos 2 korda ja Tallinnas Solarises 2 korda.Absoluutselt mitte kunagi pole olnud mul mingit probleemi.Olen ise ka magedama toidu austaja ja seda olen ma ka saanud.Arvan, et siia on kogunenud inimesed kes tahavad vaid vigiseda.Kes pahandab et vanaema juures võib ka kotletti süüa,aga kui vanaema pole kelle juures süüa?Mis sellest on halba.Toiduvalik on suur ja igaüks leiab endale sobiliku ja kui ei leia siis on inimese enda süü.Olen täheldanud palju kordi väljas süües et inimesed enne kui toidupala suhu panevad külvavad toidu soolaga julmalt üle.Pole see hinnatase nii kallis kesklinna söögikoha kohta.
 
ehhee 23. oktoober 2010, kl 20.18
huvitav lugeda neid kommentaare. Vanalinna patrioodina olen vandunud, et Solarist ma ei külasta ja seni olen lubadust pidanud. Lätis on Lido küll suht kergelt kättesaadav sööikoht ja võõras kohas 0n hea ise valida. Miks siis Eestis ei võiks ka Lido tasemel olla?
 
katu 23. oktoober 2010, kl 22.13
peaks minema uuesti proovima...:) eelmine kord sattusin heale toidule, näis, mis seekord..
 
mõistmatu mulk 25. oktoober 2010, kl 12.47
kas teile ei tundu, et tegemist on vastuoluga- enamus siinsetest inimestest väidab, et see koht on nõme, toidud vastikud, hinnad kõrged ja RAHVAST LIIGA PALJU. Miks on kliente palju, kui see koht ja pakutav neile ei meeldi? Või on see ainuke söögikoht Tallinnas?

Ei ole Lido töötaja ega ka fänn (elan hoopiski Viljandis).
 
käis kah ära 25. oktoober 2010, kl 16.40
Kole koht. Mõttetu ja inetu nagu Solarise kaubanduskeskus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!