Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Siam
 
Kil 07. november 2001, kl 12.58
...tai restoran, mis ei vaja sõnu... tõelise tai köögiga restoran mille köögis on tõesti AINULT tai kokad!
eriti meeldib see, et erinevateks tujudeks on erinevaid roogasid - mahedaid ja vürtsikaid... toitudes on kasutatud palju huvitavaid tai maitseaineid. väga meeldiv ka sisekujunduselt.
 
lihtsalt arvaja 07. november 2001, kl 16.55
kus see täpsemalt asub?
 
Kata 07. november 2001, kl 16.59
Aadress on Olevimägi 4. Võid tutvuda ka koduleheküljega www.siam.ee
Tõesti suurepärane koht. Maksimumpunktid nii toidu kui teeninduse eest!!
 
Musimumm 08. november 2001, kl 10.22
Nõustun kahe käega! Nii hubane ja soe atmosfäär, tore teenindus, teenindaja tõesti teadis iga toidu kohta seletust anda. Ja loomulikult äärmiselt maitsvad söögid.
 
KIISU 08. november 2001, kl 13.34
Minule ka jubedalt meeldis Siam. Head söögid, teenindus ja muu kõik väga viimasepeal. Plaanin sinna uuesti minna nädalavahetusel.
 
Pille 11. november 2001, kl 07.11
Sealsed teenindajad väidavad, et Tais pulkadega ei sööda kui neid küsida. See on lausvale. Suurem osa Taist söövad just pulkadega ja ainult väike osa nagu tavalised inimesed kahvli ja noaga.
See on vist selle restorani kokkuhoiustrateegia mitte pulki sööjatele anda (sest need peab enamasti peale üht kasutust ära viskama).
 
kil 12. november 2001, kl 17.19
pille, selle restorani omanik on ise 100 korda tais käinud ja ma olen kindel, et ta teab, mida ta teeb. ja ma arvan, et sa ei oska rääkida "suuremast osast" tais!
tai kohta saab öelda, et seal nuga ei kasutata... aga ehk sa räägid tai kiirsöögikohtadest, mitte restoranidest... seal võib ka mingi vahe olla :)
ja kui sa nokkida tahad ja oma teadmisi siia kirja panna, siis võix tegelikult viriseda ka roogade kohta, eriti suppide, sest tai supp on poolenisti maitseainetest koosnev, mida yldse ei sööda ja järele jäetakse... loomulikult on restoran kohandatud eesti inimestele, kes ei ole harjunud poolt supist tagasi saatma :) aga õnneks on siiski maitseaineid palju pandud ning ma arvan, et piisavalt...
ja veel tais syyes võid enamuse toiduga hinge heita, sest need on niiiiiiiiiii vürtsikad...
 
Didi 14. november 2001, kl 00.06
Yldiselt pulki ei pea kohe minema viskama. Oleneb millest need pulgad on valmistatud, kui on tavalisest puidust( unfinished, siis jah visatakse minema, aga restoranides kasutatakse tavaliselt lakitud, plastmassist, elevandiluust jne pulke. Neid saab pesta seni, kuni ara kuluvd.
 
Helin 16. november 2001, kl 15.25
Meeletult kena koht ja toit on suurepärane! Soovitan kõigile.
 
kil 19. november 2001, kl 09.42
Siamis on muuseas kliendikaardi omanikele sellel nädalal kaks lõunat yhe hinnaga!!!
 
teet 21. november 2001, kl 18.10
Pille võta teadmiseks, et Tais tõesti pulkadega ei sööda. See oli mullegi algul üllatus aga Tais käinuna ei kohanud seal ühtegi söögikohta kus oleks pulki kasutatud.
Ja mis puutub Siam-i restorani, siis söögid ja teenindus on hea kuid toidud on maitsestatud euroopalikult ja tai söögi söömise tunnet ei teki. Eestis kahjuks päris õiget tai toitu pole võimalik saada ja kui tahad tunda tõelist tai toitu siis lähim koht selleks on Helsingis Bulevardi 22.
 
Pip 28. november 2001, kl 16.45
Nõustun ka sellega, et Siam on väga hää koht. Käisime eelmine aasta oma kallimaga aastapäeva tähistamas ja ei saa midagi halba kobiseda. Väga meeldiv elamus oli.
 
kil 29. november 2001, kl 10.36
euroopalik on ta kyll, sellepärast, et eesti inimene selle lihtsamalt vastu võtax :) meie restoraniskäijate kontingent on nii väike, et kui tahad miskit elus hoida, siis peab mingil määral kompromisse tegema - rohkem, kui soov on...
ja samas võib toidu maitse erinevus tekkida koka kodukoha eripärasustest... tais on erinevates kohtades ka erinevate traditsioonide ja maitsetega söögid...
 
sips 30. november 2001, kl 11.23
Mina olen jälle see õnnetu, kellega igaugu asju söögikohtades juhtub. Nimelt kord Siamis tähistasime kursusekaaslatega kooli lõpetamist. Söögid olid head, aga teenindus oli minu jaoks lausa jube! Kõigepealt ei tahtnud teenindaja mulle minu sööki kätte anda. Pani selle lauanurga peale (mis asus minust nii kaugel et ma sealt kuidagi teda kätte ei saanud saada) ja kommenteeris ise juurde, et niikuinii te ju tahate vahetada ja teiste sööke proovida, mis ma sulle ikka teda kätte toon. Ja isegi minu protesti peale ei andnud ta mulle mu sööki kätte. Teistele raatsis küll anda. Ja kui noudekoristamsieks läks, siis ta kuidagi askeldas nii kohmakalt mu selja taga, et valas mulle kogu mu kõrvalistuja taldrikule jäänud kastme selga. Mul olid heledad riided seljas! Ja ta isegi ei vabandanud selle peale, rääkimata sellest, et oleks kuidagi abi pakkunud mu puhtaks tegemisel!!!!!! Kohmas öelda, et "pole vast hullu" või midagi seesugust. Olime plaaninud pärast sööki veel kuskile tantsima minna, aga minul tuli paraku hoopiski koju minna riideid puhastama.
Poleks niisugust lugu juhtunud, oleksin söögikohale maksimumpunktid andnud, aga.....
 
liis 03. detsember 2001, kl 15.54
Yess! See on yks hea koht tõepoolest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!