Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
SiSi Pärnus
 
Suvitaja 26. juuni 2010, kl 20.45
Olen parasjagu puhkusel Pärnus. Käisime õhtustamas kuuldavalt ühes parimas Pärnus restoranis SiSi. Eelmisel aastal olen sealt alati väga head teenindust ja toitu saanud, kuid sel korral oli kõik kardinaalselt teisiti. Läksime kuuekesi, lauda küsides kähvas teenindaja: "Arvestage, meil on söögiga ooteaeg pool tundi!" No pool või tund, meie plaanisime nagunii mitu tundi seal veeta, niisiis ei näinud selles probleemi. Kui menüüd alles 15 minuti pärast toodi, kolmandikku toitudest menüüs polnud ja joogid (pudel proseccot ja klaas Sprite'i) poole tunni pärast toodi, hakkas tunduma, et kõik ei ole vist enam selles restos endine. Teenindaja ei tundub absoluutselt menüüd, ütles häbenemata välja et pole ühtki toitu menüüst maitsenud ja ei oska midagi soovitada. Veinidest ei räägigi. Lõpuks keevitati arvele 500 (!!!) krooni lisaks (tellisime mitu pudelit üht ja sama proseccot, arvel oli pudeli hind oluliselt kõrgem). Õnneks märkasime, saime siiski pikapeale klaaritud.

Tippude tipp oli see, kui üks teine teenindaja vastas kõrvallaua seltskonnale küsimuse peale "Kaua me söökidega veel läheb?" niimoodi: "Iga hetk on teie toidud tulemas ja tuleksid veel kiiremini, kui te mind ei tülitaks ja kinni oma küsimustega ei hoiaks!"

Jube kahju, hästi mõnusa kontseptsiooni ja menüüga koht on, teenindus aga kohutav. :(
 
sõps 26. juuni 2010, kl 22.48
Minul oli nendega juba kaks aastat tagasi probleeme - toit kehv ja kallis, teenindus küündimatu. Rohkem sinna ei lähe. On jah kahju, kuna koht kena ja hea koha peal.
 
midaveel 28. juuni 2010, kl 14.45
kallis??? nalja teete v? minu meelest korraliku toidu kohta täiesti norm hinnad. olen seal korduvalt käinud, vanematega, abikaasaga ja sõpradega, kunagi pole keegi ebaviisakas olnud. vb olite ise ebaviisakad?
 
hmm 28. juuni 2010, kl 16.04
vaatasin ka hinnad üle kodulehel. täitsa ok ju.
 
käinu 28. juuni 2010, kl 17.06
käisin viimati talvel ja jäin väga rahule kõigega. loodan,et need halvad kogemused erandid.
 
prukk lõugan 28. juuni 2010, kl 18.12
Kohutavat teenindust pole saanud, pigem...olematut. Kogemusi kolme külastuskorra jagu. Nüüd lähen enne jahtkluppi kui kere hele on.
 
mnjah 28. juuni 2010, kl 22.48
Mõnusas Margaritas ka teenindus allakäinud.
 
w 29. juuni 2010, kl 00.03
käisime täna just si-sis.
toidud on head. atmosfäär on armas.
aga töötajad küll ei ole aru saanud, miks nad sinna palgatud on. nagu lambakari oleks kusagilt lahti lastud.
vabandust, aga nii on.
kahju.
 
Suvitaja 29. juuni 2010, kl 23.18
no seda ma räägingi! :) teenindajad tõega lambad.

aga et ikka Pärnut kiita, käisime järgmisel päeval Lime Lounge's ja saime super teeninduse ja super toidud. veisesisefilee oli väga õnnestunud ning veiselihasalat ka super!

nii et järgmisel korral Lime'i uuesti! :)
 
... 30. juuni 2010, kl 20.52
eelmisele- kus see Lime asub?
 
KK 30. juuni 2010, kl 23.25
Kas Lime Lounge-l ongi nii väike menüü nagu netis üleval? Või kohapeal ikka suurem?
 
ma 06. juuli 2010, kl 21.07
mul oli ka si-sis väga kehv kogemus. lisaks sellele, et teenindajad olid täiesti asjatundmatud turakad, olid meil ka kõik söögid pigem kehvapoolsed. seda pole seal majas varem juhtunud.
 
Lea 07. juuli 2010, kl 11.32
Olen käinud talvel ning koht jättis sel korral väga hea mulje ning teisel korral käisin suvel ja tegemist oli täieliku katastroofiga. Loodan, et omanikud juhtuvad lugema ning võtavad selles osas midagi ette. Viimase emotsiooni kohaselt tõesti sinna tagasi ei kipu.
 
teenendaja 11. juuli 2010, kl 21.55
Mida te muudkui virisete?Sööge sis kodus kui teenendus ei meeldi ja söök ei maitse.
 
HiHi 12. juuli 2010, kl 16.42
Teenendus:D
 
heh 13. juuli 2010, kl 15.17
see "teenendaja" on vist seal sisi-st.
 
saara 16. juuli 2010, kl 17.15
Supelsaksad on mõnus koht ja normaalsete hindadega,selline hästi mõnus ja lihtne interjöör on ka!..mle meeldis....
 
S 21. juuli 2010, kl 12.38
Käisin paar nädalat tagasi. Teenindus oli küll täitsa korralik, aga päris paljude toitude kohta öeldi, et ei saa, sest see ja see ja see on otsas.
Lõpuks valitud söök oli OK ja ootamise aeg ka täitsa mõistlik. Samas ei midagi nii head, et ma sinna kindlasti tahaksin tagasi minna.
 
kohalik 09. august 2010, kl 16.14
käisin paar päeva tagai si-sis, teenindus oli toitudest igaljuhul oluliselt parem.
 
zak 12. august 2010, kl 14.15
Avamisel oli hea, aga kvaliteet tuli õige pea pärast seda kolinal alla. Si-Si saab siis külastajaid, kui Villa Wesset üle tee juba täis on.
 
Liisu 16. august 2010, kl 10.53
Teeninduse üle ma kurta ei saa ja koha interjöör oli ka väga super. Aga toidu kvaliteet andis küll tugevasti soovida. Tellisin lõhe broccoliga. Broccoli oli täiesti oma värvi kaotanud ja üle aurutatud st täielik pudru ja lõhe oli väga üle soolatud ja nahk oli samuti eemaldamata. Maitseelamusest oli asi kahjuks kaugel.
 
Sööja 28. juuli 2014, kl 11.19
Aastal 2014 juulikuu näalavahetus - Teenindus allapoole arvestust, pisut räpane laud, menüü väikeste valikutega, osad toidud menüüs otsas ja lisaks teatab teenindaja, et kahjuks on toorliha halvaks läinud; eelroogasid ja jooke pidi ootama pool tundi, põhiroog oli jahtunud jne jne.....
 
to Sööja 02. jaanuar 2015, kl 17.06
Mul samalaadne kogemus 2014 suvest - lauad mustad, 4 toitu ei olnud (otsas) ja tellitud toit alla arvestuse, olin pettunud ja rahast oli kahju. Teenindus oli enamvähem ok.
Esimestel aastatel käisin tihti, teenindus oli ülihea, toit väga hea (eriti meeldis täidetud pizza), nautisin hästitehtud lattet...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!