Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Restoran “Pohmell”
restoranpohmell@mail.ee 30. märts 2021, kl 19.47
Tere-tere kõigile!

Vahel võib juhtuda, et on olnud seljataga üks pikale läinud peokene ja hommikul on külmkapp tühi. Aina kerkivad isud annavad endast märku ja raske on leida kohta, kus kõikide isude meelejärele roogasid saada oleks. Üks hetk tahaks kartulikrõpse, aga samas neelud käivad koduse seljanka järele. Veel enam, kui kodus on samas olukorras kaaslane, kes tahaks veel omakorda teisi asju. Mida ometi teha? Appi tuleb – Restoran Pohmell, kus menüüs võiks olla kõik traditsioonilised terviseturgutajad ja mõnusad ampsud, mida üks väsinud peohing ihata võiks. Muidugi, on oodatud sinna ka kõik teised, sest headest paladest ei ütleks kunagi ära
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!