Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
grillburger
 
usa 09. juuni 2009, kl 08.21

Grillburger Tartus kruusamäe tänavas.Kuids maitses ,mida arvate?
 
heiko 13. juuni 2009, kl 14.10
friikad on head burks on sirkas parem:D
 
n 21. juuni 2009, kl 18.46
minumeelest on mõlemad burksid paremad kui siriuses. mikorkaburksid suht sarnased aga grillburgeris paremate kastmetega tehtud. grillburgeri grillburks on väga hea ja nagu alati võiks suurem olla :)
siriuses oli grillburksil küll suur lihapihv aga kuiv :( ja sibularõngad vahel ka ei vaimustanud ja mõlemalt poolt küpsetatud sai polnd ka just suurem asi. vot nii :) Hinnavahe ka 7 krooni.
 
katt 09. juuli 2009, kl 15.09
Friikad on sel küll alla igasugust arvestust, kuumast õlist korra läbilastud rasva plönnid. Siriusega ei anna üldse võrrelda.
 
asdf 10. juuli 2009, kl 14.17
Aga burger on hea!
 
jajah 21. juuli 2009, kl 21.55
ei tea millest imest seal sirkas siis neid friikaid läbi lastakse :) polnd miskid plönnid kui ma käisin. ma ütleks, et mäki järel parimad kartulid tartus vot nii
 
proovitud 22. juuli 2009, kl 12.41

Proovisin ka. Kastet vähe, salatit vist ei olnudki. Ei olnud grillburger, mingi muu burger oli, sest grillburgeri tegemiseks mõeldud asjandus oli katki.

Sealt enam ei osta. Hind ka kallim kui Siriuses.

Parimad on siiski Sirius ja Mac.
 
to proovitud 28. juuli 2009, kl 23.27
Ilmselt võtsid siis muu burgeri, mitte grillburgeri :) Vahest võtsid juustuburgeri, kus tõesti ei ole salatit nagu ka sirkas samal burksil, vahe vaid selles, et sirkas on kõik odavamad kastmed, mida kasutatakse.
grillburgeri grillburger on ikka grillburger ma ütlen ;)
 
kodukas 28. juuli 2009, kl 23.32
Hea üllatus see, et grillburger on ainus burksikoht, kus saab kaartiga maksta muide. Ja koduleht on ka, millega vist samuti ei hiilga ükski muu eesti koht www.grillburger.ee
 
Purgeen 30. detsember 2023, kl 19.40
Euroopa hinnatuimate burgerite müüja sulgeb pealinnas ühe müügikoha: enam ei tulnud ots otsaga kokku Kalamaja lillelastel jäävad nüüd kõhud tühjaks VLND burger mis kuradi loom see veel on Nagu mäkk aga 2x kallim Vldn on selline loom kus on mega hinnad ja millest peab suure kaarega mööda minema, see on umbes sama kui aafrika kõige vaesemas riigis avatakse mercedese esindus Maakeeli Viljandi lägaburxiputka See on see laialt tuntud väga kitsas ringkonnas olev burger. LGBT burksi pole? Tuli meelde kui vilde teel mingi 6a tagasi kännu kuke vastas avati uus gurmeeburksi putka, vaatasin et 5e burks, kallis, aga tühja kõhuga otsustasin ära proovida, soojenduseks sain mingi 15 minti oodata, burks anti kätte karbi sees, kui kaane lahti lõin avastasin, et burks kujutas endast keskmise suurusega vastlakuklit, mille vahel oli verd välja ajav kotletilaadne toode õnneks oli keegi mõned kuud hiljem otsustanud tollele putkale tule otsa panna Burger on mõttetus. Vanasti nimetati seda võileivaks,mis võeti tööe vöi kooli kaasa, valmistati kodus ilma välisfirmade abi Euroopa hinnatuimad burgerid" mida sööjad ei hinnanud nii et putkad tuli kinni panna Järelikult ei osanud siinsed aborigeenid seda ülikõrget toidukunsti hinnata või siis nuhid Michelini komiteest ei leidnud seda kohta üles Peaks mainima leiti ka slumm kus seda pakkuda... Next level oleks kusagil Paljassaare tipus Võib-olla noorematele, aga karvastele, on mingi võlu sellises miljöös, aga kes vähegi on elanud okupatsiooni ajal, varemetes ja lobudikes toimetamine on täielikult välistatud. Kõik need näitused, kontserdid, söömakohad nõukogude lagastatuud varemetes, tööstushoonete varemetes on ikka väga vastik. Häid ja väga häid burgereid olen saanud siit ja sealt aga minu viimase kolmekümne aasta kõige meeldejäävam oli Nuustaku Olerexis- Night Clubis... see oli nimelt selline, et mul tekkis esteks veider kahtlus, et kotlet on kavalpeadel tehtud põrandakaltsust ja kasutatud vetsupaberist... ning sai .asendatud Penosili montaazivahuga, kastet üldse ei täheldanud ,krt seda ei olnud nõus sööma isegi naabri koer. Oleks ma kohapeal maitsnud-oleksin kohapeal lõugama hakanud aga sättisin kodus spordivõistlust vaatama nii, et ei hakanud tagasi ostukohta sõitma ja vandusin vaikselt iseoma habemesse, ptui.Eesti vutikoondis sai ka rämedalt tuppa, rsk. Paha päev, väga paha päev! See juhtus kuid tagasi siis kui uus Olerex oli Nuustakul veel noor s.h. personal ehk algusaja hädad. Loodetavasti on tänaseks korrektuure tehtud ja töötajaid koolitatud paremaid burkse tegema. Huvitav,et tänapäeval on inimesed nagu lambakari.Keegi peab kuskil ütlema neil mis on hea ja mis on halb.Vanasti sõid inimesed ikka seda mis endale maitses aga mitte seda,et keegi Juhan kiidab mingit burgerit ja nüüd peab seda kohe sööma hakkama.Ajupesu on ikka korralikult tehtud. Eestlane ongi üle keskmise loll lammas. Orja mentaliteet on ka sedavõrd kõva ja mingit selgroogu v isemõtlemist on vähestel. Poe järjekorraski istutakse üksteise pees kinni, iseteenindus kassad tühjad. Maskid ette ja reformi valima ongi keskmise eestlase vaimne tipp. Seni, kuni Eesti elanikud käivad igasugu tänavaputkades purksi ja kabanossi ning papptopsiga hipsterikohvi ostmas, saab korrata Ansipi kuldseid sõnu - kui see on kriis, siis niisuguses kriisis ma tahaksingi elada Lisaks siia veel nii palju, et mulle tundub, et need kes seda purksi söövad söövad seda tänu sellele, et on söönud ohtralt mingeid seemneid. See on tüüpiline meie delfimeedia nuputreialite komme. "Ülipopulaarne ja palavalt armastatud klubi suleb uksed." "Euroopa hinnatuimate burgerite müüja sulgeb pealinnas ühe muugikoha enam ei tulnud ots otsaga kokku" jne pealkirjad. Tasuks loobuda jänkidelt tulnud ülivõrdes rääkimise kombest. Talupojast eestlasele see ei toimi! Kui siis vaid komöödiana
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!