Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Mandariin Tallinnas
 
Cetu 21. veebruar 2002, kl 10.12
mida head/halba oskate öelda Mandariini hiina kiirsöögikoha kohta? Kas soovitate? Mis hinnatase on?
 
Minuke 21. veebruar 2002, kl 10.22
Aega läheb kaua kiirsöögikoha kohta......ma hakkasin lõpuks telefoni teel ette tellima kuna ma ostsin alati kaasa
Portsud on suured välja arvatud supipd / supp maksis kuskil 22-28 krooni / väga head on teravamaitselised kartulid aga need on tõesti teravad ning riisi/nuudlite ja liha toitude ostmisel tuleks arvestada ,et neist jagub vähemalt kahele
Kohapeal mulle süüa ei meeldi kuna selline külm klaasmaja
 
Cetu 21. veebruar 2002, kl 12.37
atähh, Minuke info eest. Üldiselt kavatsen ka ise koju kaasa osta. Eriti huvitavad just need riisi ja nuudliroad. Selveris on küll ka hiina kiirsöögi kaasaostmise koht (mida siiani kasutanud olen), aga peale seda kui eelmine firma, kes seda pakkus(ping-pong nimelt)pankrotti läks, on teenindus ja toitude kvaliteet väga viletsaks jäänud. Seetõttu otsingi paremaid jahimaid. Kas muidu Mandariini riisi ja liharoogadega jäid rahule (nii maitse kui hinnaga)?
Eks pean tegelikult ikka ise järgi proovima, aga mõtlesin enne veidi infot hankida, et mitte täieliku orgi otsa sattuda:)
 
Minuke 21. veebruar 2002, kl 12.52
Selveri omaga võrreldes on jah hinna ja koguse suhe parem
Mandariinis saab rohkem :)
Proovisin liha osast küll ainult kana ja see maitses hästi
Nuudleid sõin n ö niisamagi võtsin näiteks kanaga nuudlid juurde see hapukas kaste ja sobis ka väga hästi
Küüsaluguleivad on seal imelikud ehk praetud sai küüslauguga
Kevadrulle on portsjonis rohkem kui Selveris ja maitse kah parem kuigi minu jaoks liiga rasvased.
 
Miu 21. veebruar 2002, kl 14.04
Igati OK koht. Hinna ja kvaliteedi suhe hea, Selveriga ei saa võrreldagi.
 
inimesed, 21. veebruar 2002, kl 16.53
kus see koht asub?
 
Minuke 21. veebruar 2002, kl 17.09
Endla tänaval kahjuks numbrite ei tea endine Chick Kingi kiirsöögikoht.....hotell mihkli kõrval
 
dzei 23. veebruar 2002, kl 22.30
Mandariin on tõesti hea! Olen sealt palju proovinud, ent olen kindlaks jäänud nuudlitele, mis tõesti imemaitsvad , eriti kiidan riisinuudléid (Singapuri ja Hakka). Kogused on ka suured, meie võtame ühe nuudliportsu (u 45 kr) kahe peale ja seda on parajalt. Liha roogadest küll soovitada ei oska midagi, minu arust need kõik mida proovisin suht ühtmoodi kastmetes. Ahjaa, teenindus oli viimane kord küll kiirem kui restorani alguspäevil. Soovitan!
 
alla 25. veebruar 2002, kl 14.49
to Cetu

hea ja uus hinna toitukoht on Kadaka turu vastas Shelli bensiinijaamas (seal, kus vanasti asus Pizza Americana). Portsud mõnusalt suured, hind normaalne ja valik võrreldes tavaliste hiinakatega suur.
 
Kärt 04. märts 2002, kl 14.54
Ei ole hiina toidu austaja aga Laagris on mingi koht kus olid päris talutavad söögid.
 
Tiiger 27. märts 2002, kl 14.14
Olen paadunud hiinaköögi austaja, kuid selles Mandariinis sain küll väga ebameeldiva kogemuse. Koht ise selline "staloovaja", ropp, kõle ja haisev (nagu vene-aja töölis-söökla). Toitu pidi ootama väga kaua ja see ei olnud üldse hea, nagu mõni komponent toidus ei oleks värske vms., pärast oli süda paha ja sees keeras. Ja arve ei olnud küll mingi fast-foodilik. Kui käin restoranis China White, söön korralikult fantastiliselt maitsvaid roogi mõnusas miljöös, ei maksa ma sugugi rohkem.

Unustage ära Mandariin ja Selveri Ping Pong ja ka Pärnu mnt Kung Fu - sama raha eest saate SUPPPER elamuse China White's!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!