Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Mõnus koht Tallinnast väljas!
 
otsija 25. veebruar 2002, kl 16.54
Kas keegi oskab soovitada mõnda ilusat kohakest Tlnst kuni 30-40 km välja, kus oleks võimalik üks pidu ära pidada. Hea kui see koht osutaks nii toitlustamise kui ka ööbimise teenust. Ootan ettepanekuid!
 
Mann1 26. veebruar 2002, kl 08.21
Türi lähedal Türi-Allikul on Veskisilla motell - suvel saab seal püüda forelli, mida siis kohapeal küpsetatakse. Ööbimine on ka viimasepeal. Kuid kahjuks jääb see Tallinnast kaugemale, u. 90km.
 
Miu 26. veebruar 2002, kl 08.54
Nõmme Kõrts Raplamaal.
 
njuu 26. veebruar 2002, kl 12.14
Valkla puhkekeskus. Mööda Peterburi maanteed 30 km linnast välja. Ilus koht jne
 
liska 26. veebruar 2002, kl 14.33
Nõmme Kõrts Raplamaal.
 
otsija 26. veebruar 2002, kl 15.02
Aga ma kuskilt kuulsin, et Nõmme kõrts olla maha põlenud? kas on siis ikka olemas või?

mu eesmärk leida koht pulmapeo jaoks, külalisi 30-36.
 
Helen 26. veebruar 2002, kl 15.13
Maeru kõrts, Keilast Haapsalu poole natuke.
 
Laura 26. veebruar 2002, kl 15.20
Kolga mõis.
Mõni aeg tagasi oli siin ka teemana üleval. Ainult positiivsed kommentaarid ja keegi oli seal pulmi pidanud ja väga rahule jäänud.
Tallinnast ka mitte väga kaugel, nii alla tunni sõita.
 
Memm 26. veebruar 2002, kl 22.53
Türi lähedal Türi-Allikul on Veskisilla motell on täiesti jama koht. Kas teate et selle ehitamisel kasutati abiks kohalikke koolipoisse kes siis kui palka pidi makstama pikalt saadeti ja uued poisid võeti. Vat selline suhtumine on neil seal!
 
emmeliine 26. veebruar 2002, kl 23.20
Maha põles Kehtna Ait. Nõmme kõrts on täitsa alles. aga 30 in on ehk liiga vähe sinna. Soovitan otsida Aegviidu kandist mõni tore turismitalu. seal on üks selline koht, mis teeb rahvuslikke õhtuid, külalised tuuakse hobustega kohale ja istumine on rehealuses. Vaata turismitalude leheküljelt järele, muidugi kui sulle sobib selline stiil.
 
Mann1 27. veebruar 2002, kl 08.23
Mul on tõesti kahju, kui seal Türi-Allikul see motelliehitus sedasi käis, aga kohast kui sellisest on mul külastajana siiski ainult positiivsed kogemused:)
 
soovitaja 27. veebruar 2002, kl 10.19
Kena koht pulmapeoks on veel Pirgu mõis, 44 km Tallinnast Rapla poole. Vaata: www.hot.ee/pirgu/indexpirgu.html
 
Deya 27. veebruar 2002, kl 12.28
To: Soovitaja

Mis hinnad seal Pirgu mõisas on? Vaatasin netilehekülge, aga seal ei olnud hindadest sõnagi. Koht ise tundub väga ilus ja ööbimisvõimalustega. See ka tore.
 
soovitaja 27. veebruar 2002, kl 13.08
To: Deya

Käisin seal ise paar aastat tagasi ja siis olid hinnad vastuvõetavad. Täpsema info saamiseks pead helistama. Toidud olid tol korral ka täiesti tasemel.
 
Sirle 28. veebruar 2002, kl 13.38
Mina tahaks hoopis pidada 20-aastast sunnipaeva pidada Tallinast valjaspool. Kulalisi tuleks kokku umbes 20. Mitte eriti kaugel Tallinast.Kui palju see maxma lahex?
 
Kärt 04. märts 2002, kl 14.49
Talve pidulistele kahjuks ei oska midagi soovitada aga mina pidasin oma 25 sünnipäeva(keset suve) Varbola linnuses ja pean ütlema et parimat pidu pole olnud. Helistasin valda ja küsisin luba mille ka kohe sain(imestasin isegi),lõime katuse aluse igaksjuhuks püsti(vihm) tegime megasuure lõkke ja veel mõned lisandid ning pidu oli hommikuni vägev nii, et esimesed linnuse külastajad said soki kui viimaseid minu külalisi tantsimas nägid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!