Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pegasuse fenomen?
 
tsinna 28. veebruar 2002, kl 15.55
Tahaks teada, kas olen ainus loll, või on minusuguseid veel. Nimelt ei suuda ma aru saada, milles seisneb see Pegasuse fenomen.
Kui mina seal käisin, visati meid restoranist sõna otseses mõttes välja. Oli äripäeva õhtu ja terve Pegassi peale vast kolm klienti. Kuskil silte polnud, et restos saab ainult siis istuda, kui prisked praed tellitakse. Kästi minema kobida. Pakkusime, et võtame siis salatid, aga kelner vehkis juba käega: minema, minema. nagu peletaks kärbseid.
Muidugi oleks mõistlik olnud selle peale õue marssida, aga olime nimelt tulnud tutvuma uue trendikohaga. All on istumiseks kaks tooli kohe ukse kõrval (tänan, ei) ja siis mingi hästi kummaline rivi: kitsas koridori moodi ruumis lauad tihedalt kõrvuti. Nagu oleks vanglas kohtumisel. Hinnad on kirved. Ainus pos üllatus oli, et tee tähendas kannutäit, mitte tassi.
Võibolla on sisekujundus see, mis trendikas? Valgustid olid küll kihvtid, aga mulle selline kõle minimalistlik stiil ei istu.
See minu külaskäik sinna toimus juba üle poole aasta tagasi. Kirjutan sellepärast, et vahel ikka jääb kusagilt silma-kõrva, et kiidetakse seda kohta. Tahaks teada, mis seal siis head on? Ja kas on ka minu arvamuse jagajaid?
 
ketu 28. veebruar 2002, kl 16.53
Istuseme ükskord seltskonnaga just selles koridori moodi ruumis umbes kell 5 reede õhtul. Kedagi teist ei olnud ja väga mõnus oli, kohvid on seal ka head ning toilet on ikka disainielamus. Ja see oli ka mõnus, et osad said istuda pehme ja osad kõva peal. Aga muidu üsna mõttetu koht.
 
väikeMy 28. veebruar 2002, kl 19.40
ise küll käinud ei ole, aga arvan , et see fenomen käib vana Pegasuse kohta. Loe 1970.aastate eesti kirjanike teoseid (A.Pervik "Õhupall" ntx). Kõik noored ja kultuuriinimesed jms käisid seal.
 
itsitis 28. veebruar 2002, kl 20.34
kui nad nii käituvad nagu tsinna kirjeldas, siis varsti uitavad seal tõepoolest vaid jaapani turistid..(loe põdrad)
 
tsinna 01. märts 2002, kl 00.27
My, ma tean vana Pegasust küll. Kui selles uues olen käinud selle ühe õnnetu korra, siis vanas ... Pole vaja neid tolmuseid raamatuid lugeda. Praegune Pegasus on hoopis teine koht, see vana nimi isegi häirib. Ja kiidetakse ikka seda uut Pegast, et enneolematult trendikas koht. Mind hakkas huvitama, et kas see fluidum tuleneb ainult koha enneolematult trendikast omanikust ja veel trendikamast trendikirjanikust sõbrast, kes seal hommikukohvi joob, või on asjal midagi muud ka taga.
 
free 01. märts 2002, kl 14.01
Mulle meeldib seal. Isegi väga meeldib. Teenindus, köök, disain .... Inimesed on erinevad ja maitsed on erinevad ja see seletab kõike. See on samamoodi et üks tunneb ennast punastes sukkades hästi ja teine mitte, samas ei saa ju öelda et see esimene on trendikam kui teine.
Mis puudutab seda fluidum'it siis ehk see tuleb kah püsiklientidest. Reeglina seal on üks ja sama seltskond.
 
trendi tädi 04. märts 2002, kl 11.20

Tõesti täitsa mõttetu koht.Magustoidud on kirved ja erilist maitseelamust ei paku,mida oodatagi külmunud veepallist,see olevat jäätis?
 
teine trendi tädi 04. märts 2002, kl 14.28
ja seal saavat kendrit näpuga katsuda ja kui hästi läheb, siis saagimit kahhh....ja üks kord teinud rikkad ja ilusad sampusesõda ja ega siis möödakäijad(tunduvalt vähem trenditeadlikud inimesed) ka ilma ei jäänud-mind ja mu keskealist tuttavat valati ka üle-kell oli juba ka 3 päeval...
 
siinjaseal 04. märts 2002, kl 14.36
küll on tüütu ühtesid ja samu trendimolle passida päevastpäeva, õhtustõhtusse.
seisev vesi.
 
kallim 05. märts 2002, kl 18.38
Ehh, eks seal ole nii ühte kui teist...
Mind kui teeninduse friiki tõmbab ikka ja jälle Pegassi fakt, et seal linna kõige vingemad (loe: viisakamad, ilusamad, diskreetsemad, abivalmimad etc.) ettekandjad on. Mart on muidugi lihtsalt ilus. Muusika on parim. Ja kõige paremat Cosmot tehakse seal ka.

Paraku ei saa ma aga enam seal 1. korrusel käia, sest viimasel ajal on seal mingiks meeletuks naistekarjaks läinud. Ja kuna selles "koridori moodi ruumis" on väga veider akustika, siis kuuled sa ühes "koridori" otsas kõike seda, mida seal teises otsas räägitakse. See naiste loba seal 1. korrusel on ikka täiega ära tüüdanud.
2. ja 3. korrus on muidugi täielik bliss, aga seal tuleb siiski silmas pidada, et tegu on restoraniga, mitte niisama hängimise kohaga. Ja et sealne köök on täpselt niisama eriline kui nende chef.

Duh, nojah, eks neid igasugu punnitajaid ja wannabe-trendiinimesi kohtab seal ikka, eriti reedeõhtuti...

Aga ikkagi käin Pegasuses. Sest lisaks eelöeldule paremat cafe au lait'd kuskil mujal Tallinnas ei pakuta :)
 
xxx 08. märts 2002, kl 15.31
to kallim:

Mis asi on cafe au lait?
 
xxx 08. märts 2002, kl 15.32
to kallim:

Mis asi on cafe au lait?
 
Miu 08. märts 2002, kl 15.57
Peaks piimakohvi olema
 
kallim 08. märts 2002, kl 17.31
Piimakohv jah.
Samas tehakse see Pegasuses piisavalt kange, nii et kohv maitseb ikka kohvi moodi, st hästi :) Ja piim seal peal on korralikult vahule löödud, nii et lõpuks viib kõik see lihtsalt keele alla. Eriti koos kahe shokolaadiküpsisega.
 
mumuu 08. märts 2002, kl 17.43
minutehtud olee on igatahes etem.
 
ketu 09. märts 2002, kl 21.14
aga kas pole mitte nii, et cafe au lait on kuum piim + kohv ja cafe latte on kohv + vahustatud kuum piim, aga ega ma mingi teadja ei ole. Aga cafe au lait on küll väga nämps :).
 
cc 10. märts 2002, kl 10.53
kaputšiinost rääkimata
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!