Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pärnu söögikad?
 
Krista 07. juuni 2002, kl 17.56
Kus kohta võiks Pärnus sööma minna? Selline odavam ja lihtsam koht, mitte migi resto...
 
Chick 08. juuni 2002, kl 23.00
George....Ryytli tanaval.Saab poolikuid praade ka (hinnaks keskmiselt 15-35 krooni).Teenindus on veidi kehvapoolne,aga soogid on siiski vaga maitsvad,eriti guljass ja befstrogonov.
 
Kirsti 09. juuni 2002, kl 12.36
Mulle see georg küll eriti ei meeldi. mine steffanisse!
 
Styg 09. juuni 2002, kl 16.34
Pärnus polegi restosid, kõik on tavalised pubid ja asjad. mine kuhu tahad, muidugi mahtuvusega on alati probleeme. Stefani on tõepoolest väga hea. soovitaks ka Mõnusat Margaritat (tex-mex, teatri kõrval) ja Suurt Aleksandrit (kreeka, teisel pool teatri kõrval).
 
mex 09. juuni 2002, kl 17.06
mina ka soovitaks steffanit
 
Krista 09. juuni 2002, kl 20.07
kus see steffani asub
 
Kirsti 09. juuni 2002, kl 20.08
rüütlist keerad ära ühest tänavast, ühe kiriku lähedal... ma ei oska ka täpselt seletada, küsi kohalikelt, kindlalt teavad!
 
evelin 10. juuni 2002, kl 10.59
pärnu söögikohad
mulle ka ei meeldi kuidas teenidaja mind kohtleb georgis toidud on normaalsed hinnad ka.nagu ma oleks talle halvasti öelnud aga ma pole ju teenindajad parandage ennas ja enda suhtumist kliendisse olge lahkemad ja abivalmis
 
siks 10. juuni 2002, kl 14.21
väga lahedad ja hea söögiga kohad on lahke madjar (ungari toit) ja steffani pizza (itaalia köök).
 
Sippsikk 10. juuni 2002, kl 14.24
Riia mnt ääres on Kännu baar. Suured kja maitsvad praed ja tohutu valik. Hinnad normaalsed aga sageli on külastajaid palju, kuigi teenendamine on tohutult kiire. Vääääga populaarne paik.
 
Kripu 10. juuni 2002, kl 14.50
Styg! Pärnus POLE restosid??? KUS Sa küll elad?
Aga Steffanisse võib minna küll, tex-mex ka sümpaatne - seal aga kõige odavamate hindadega tegemist ei ole.
 
Helena 10. juuni 2002, kl 14.56
MIna olen vaimustuses Tarapita'st - selle avamise päevast saadik. Asub ta Riia mntl ja toidu saab ise komponeerida. Kõik on valmis. Hinnad normaalsed. Teenindus kiire ja järjekorda ei ole veel kohanud kuigi olen tihe külaline.
 
Styg 10. juuni 2002, kl 15.17
Kripu:
ega ma ei ela Pärnus kyll, jah. ;)
 
Chick 10. juuni 2002, kl 16.41
Steffani pizza koht on kah hea,teenindus keskmine-oleneb kuidas kunagi.Yks kord sai kyll seltskonnaga oosel kella yhe paiku sinna mindud,kui rahvast peale meie yldse polnudki,aga pizzat ootasime ikka tapselt tund aega.Pizza korvale voib kysida tasuta eelsalatit ja jaavett.Steffani asub Eliisabethi kiriku korval,kui Ryytli tanavast alla keerata.
 
lihtsameelne 11. juuni 2002, kl 14.23
Chick: TASUTA eelsalatit ja.... Et leidub veel inimesi, kes usuvad, et midagi saab tasuta! See on sul kõik pizza hinna sisse arvestatud, ole mureta.
 
Laura 11. juuni 2002, kl 18.25
mäletan seda Kännu baari juba ammusest ajast. :-)
Alati kui Pärnust läbi sõitsime, käisime seal söömas.
Suured ja head portsud ja kiire teenindus.
 
Chick 11. juuni 2002, kl 18.51
Seda kyll,eks muidugi on need juba pizzahinnas olemas,aga ma lihtsalt mainisin,sest paljud ei tea,et salatit yldse saab,sest ega ise pakkuma ei tulda.Kui ei oska kysida,siis ei saa kah.
 
kitti 12. juuni 2002, kl 10.47
Politseimajas on ka odavad söögid. Ja minu meelest väga maitsvad. Teenindus üldiselt kehvapoolne, aga üsna kiire. Me käime tavaliselt seal söömas.
 
virtinike 13. juuni 2002, kl 12.04
Väga meeldiv koht oli Sepa tänaval baar.
 
rubytuesday 13. juuni 2002, kl 15.50
parim koht Pärnus on LOOMULIKULT hiinakas Mandariin rannasalongis. seal, kus vanasti oli minizoo.
 
mammu 14. juuni 2002, kl 09.59
Ka restoranis võib väga odavalt süüa - Tex-Mexis päevapraed (poolik) u 20 krooni alates kella 12 kuni niikaua kui praade jätkub. sama jahtklubis, supp 12 krooni, praed (poolikud) ka 20 kanti. iseenesest soliidsed kohad ju mõlemad.

restoranidest on parim Mandariin rannas (hiinakas) ja steffani (itaalia).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!