Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Võitlev Sõna(tln)
 
krissu 16. juuni 2002, kl 06.09
Sattusin VS'i täiesti juhuslikult,aga milline meeldiv üllatus.Tugevalt üle keskmise teenindamine ja väga hea söök!
 
tramm 17. juuni 2002, kl 11.28
just.

kiidan teenindust.

istusin oma sõbra lauda, mis asus leti ees. olin seljaga leti poole. plaanisin jääda ainult üheks suitsuks, et vahetada sõbraga tähtsam info ja siis edasi lipata. sõber oli mul seal kauem olnud, sõi parasjagu oma praadi. olin suutnud sõbra ära teretada, suitsupaki taskust välja kookida, toolile istuda ja siis äkki...

neiu seisis mu kõrval ja tundis huvi, kas ma sooviksin midagi: süüa, juua ehk? naeratus lahke ja südamlik. mul hakkas kahju kohe, et ma tõesti ainult minutiks olin tulnud.

pole varem sellise teeniduse osaliseks saanud.

kamikazes pead ise saali pealt müüa kohale kutsuma, sest isegi kui oled juba pool tundi seal istunud, ei huvitu keegi, kas ma sooviks ka teenendamist.
 
dee 17. juuni 2002, kl 14.16
Tramm, kuda sind siis igal pool nii halvasti koheldakse? Mina näiteks olen head teenindust küll tihedalt kogenud. Aga VS on hea koht jah :)
 
gerly 17. juuni 2002, kl 15.57
VS on ju kirjanike ja muude "vip" inimeste kogunemiskoht. Peabki hea teenindus olema...
 
tramm 17. juuni 2002, kl 17.12
lihtsalt väga meeldiv oli saada sellise tähelepanu osaliseks.
 
? 17. juuni 2002, kl 17.31
kakoi vip? irw, gerly(pööbel?)
väike koht, peabki mainet hoidma.
 
tigedik 17. juuni 2002, kl 17.51
Ei ole mina ihusilmaga seal vipe ega kirjanikke näinud, kui Sa just kopisid kirjanikeks ei pea.
Olen seal sattunud umbkeelse teeninduse peale. Aga toidud tõesti head.
 
gerly 18. juuni 2002, kl 11.33
Anu Saagim, Kaur Kender jt. Käin sealt päris tihti mööda ja tean, kes seal käivad.
 
votnii 18. juuni 2002, kl 13.23
kender käib spiritis
 
irw 18. juuni 2002, kl 18.41
saagim ja kender võivad ju ise end väga tähtsateks persoonideks pidada (gerlyle lisaks)
very important person ei tohiks ikka igaühe kohta öelda, eksole.
 
Miisu 19. juuni 2002, kl 09.13
No Anu Saaagim küll mingi kirjanik ei ole!
 
gerly 19. juuni 2002, kl 12.27
Saagim on see "vip" inimene, vähemalt on enadast sellise mulje jätnud :-)
 
viski 19. juuni 2002, kl 16.44
piinlik lugu, aga minul on vs-iga vaid negatiivsed kogemused.
vs-i algusaegadel palus teenindaja meie seltskonnal lahkuda, kuna tekkis moment, kui keegi ei soovinud hetkel midagi juurde tellida ja senised klaasid-nõud olid juba tühjad. kusjuures mis seal salata, tellinud olime juba korraliku raha eest. päris nõme oli... aga noh, ega me ei jäänud siis auda kinni hoidma kah.
ja seljanka on seal kohutav - hapukurgitükkidega vedelik... aga,jumala eest, see kõigest paari inimese tühipaljas arvamus, kõik ei saagi ju kõigile meeldida, eksole!
 
Pip 20. juuni 2002, kl 16.26
Ka minul on VS'iga ainult head kogemused. Hea ja kiire teenindus ning äärmiselt head toidud. Eriti hea on seal lillakapsa (püree?)supp... Nämm, neelud hakkavad kohe selle mõtte peale käima...
 
Hiir 25. juuni 2002, kl 12.52
Seal on teenindus ainult siis hea, kui mõni boss ringi jõlgub. Ja jummal hoia selle eest, kui midagi teenindajalt küsima peaks! Nad ju ei mõista eesti keelt. Arvet ei taheta seal ka tuua - nagu paraku ka teistes söögikohtades.

Palun vabandust negatiivse hinnangu eest. Paraku olen sunnitud seal lõuna ajal käima, pole ümbruskonnas teisi kohti, kus saaks kiiremini või maitsvamalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!