Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
odav ja muidu mõnus?
 
piia 23. juuli 2002, kl 10.57
Kas keegi oskab soovitada head, odavat söögikohta mustamäel?
 
mupsik 23. juuli 2002, kl 12.40
Osman Kebab-Grill?
 
:) 23. juuli 2002, kl 13.57
Jah, seal kus autod plahvatavad.... söögikoht ilutulestikuga...
 
??? 23. juuli 2002, kl 18.32
Kus kohas need autod plahvatavad?

Pole küll midagi kuulnud :(
 
mupsik 24. juuli 2002, kl 08.00
Osmani omaniku (?) auto lendas söögikoha ukse juures õhku.
 
ei soovita 24. juuli 2002, kl 11.49
ei soovita osmani grilli.odav on sellepärast,et toit kôrvetatakse ära vôi jäetakse hoopis midagi andmata. Soovitaks ehk Buffalo pubi vôi Kamikazet. Seal saab vähemalt kaardiga maksata. Nagu reklaamgi,et kui kaardiga maksta ei saa ära osta. Milleks osaleda rahapesus.....
 
M. 25. juuli 2002, kl 11.49
Mina olen küll Osmanni andunud fänn. Alati on olnud täiesti megad toidud. Eriti meeldivad kebabid ja grillitud juustuga kanafilee salat. Mega! MMMMM....
 
To M. 25. juuli 2002, kl 12.34
ust selle grillitud juustuga kanafileesalat oligi see, millel olid magu komponendid olemas aga mida polnud oli-GRILLITUD JUUST. Kui salat söödud(loe nokitud) ja taldrikut ära viima tuldi, siis kåsisin, milline see neist grillitud juust oli. Mulle vastati,et juustu polnudki. Hea,et hiljemgi teada sain, sest toitu tellides, seda ei mainitud.Ja tollest korrast jäi meelde ka see,et kuigi sai tellitud seltskonnaga erinevad toidud, oli maitseainete segu sama, mida oli sinna südamest pandud.
Selline on minu kogemus-sellest piisas,et ma sinna enam ei lähe.
Ja parimatele sôpradele ei soovita.
 
PipiTriu 25. juuli 2002, kl 14.10
Osman on hea jah... ja autosid ilmselt rohkem ei pommitata.
Olen seal peaaegu kohalik... Osmani sugulane või nii...

Käige ikka seal söömas, seal saab vähemalt kõhu täis. Isegi suuremad mehed seal juba naljalt nälga ei jää. Tavalise kebabi saab miski 60 eeq eest kätte ja naistele on paras ka pool praadi.

Head isu:)
 
tigedik 27. juuli 2002, kl 19.59
Buldogi pubi Liimi tn. 1, aga ainult siis kui aega laialt käes. Teenindajad on aeglased nagu ussid. Toit hea ja hinnad norm.
 
dumb 28. juuli 2002, kl 23.43
mu ema kiidab kamikaze't...pidid väga haed toidud olema ja normaalse hinnaga...
 
Wirsik 31. juuli 2002, kl 12.44
Ikkagi soovitaksin Chopsticks'i, sest sealt saad kaasa ka osta ja portsud on suured (2-3-4 inimest saab kindlalt söönuks) näiteks nuudlid kana ja krevettidega ja köögiviljadega austrikastmes - suuuur ports ja maksab ainult 45 EEK'i (kaasa ostes läheb vist 4 EEK'i juurde) noja sealt saab mingit lihaasja ka, millest samamoodi jätkub mitmele inimesele. ~100 EEK'iga saab ikka 3inimest söönuks küll.. Peale selle et söök on ülihea..
 
Madis 01. august 2002, kl 11.27
Buffalosse ei kannata küll minna. Sealne teenindus jätab tugevalt soovida. Mingi enam-vähem dressides piiga ülbitseb ja ei suvatse selgitada kui midagi küsida. Ebaviisakalt lösutab pealekauba. Ma saan aru et õhtuks väsib ära ja puha aga klientide peal ei ole küll mõtet end välja elada.
 
siisike 01. august 2002, kl 12.31
üldse need väsinud ja tülpinud nägudega ettekandjad.Võib olla on neil tõesti palav-aga vahetage töökohta,kui ei meeldi.aga vingus näoga ettekandjad on vastikud.
 
Ehh 09. august 2002, kl 03.59
Kamikaze- kord käidud, enam ei lähe. Maitsetu toit.
Aga Osman on hea ja odav. Poja lemmikkoht.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!