Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
pohmaka ravi
 
kass 06. juuni 2003, kl 14.38
aga kuidas ravite oma õudsat suurt pohmakat välja, kas teil on ka mingeid imenippe, tahaks väga teada ja meelde jätta.
 
hm 06. juuni 2003, kl 16.47
enne peole minekut võta üks aspiriini tablett.Peale pidutsemist samuti. Järgmisel päeval võiksid ära süüa 1-2 sidrunit,juua ohtralt mineraalvett ja kapsasupp on ka väärt supp sel raskel ajal.
 
black 06. juuni 2003, kl 19.59
On üks täiesti imeline nipp - mitte kaapida ennast silmist saadik igasugust paksu ja vedelat täis.
 
; ( 06. juuni 2003, kl 23.35
Sõõ toorest muna natuke soola ja kulista alla aitab.
 
UusLaura 07. juuni 2003, kl 19.31
Ka nagu hm: aspiriin alla ja peale. Siis veel: hommikuse suure januga joon palju rõõska piima - mitte mingil juhul vett, morssi, mahla või muid vedelikke. Muidu ma eriti piima ei joo, aga sel puhul on heaks vastumürgiks. Ja siis tuleb magama keerata ja vahepeal jälle piima juua ja vajadusel veel paar aspiriinikest võtta. Kui tunnen, et võiks nagu midagi hamba alla pista, on see (vähemalt minu puhul) kindel märk, et hakkab üle minema.
 
Ankur vette? 08. juuni 2003, kl 00.03
Ei joo palju. Aga paar aastat tagasi oli kord küll selline tunne, et voodisseheites kõik lainetas hirmsasti (jõin liiga palju veini). Sõber soovitas jalg üle voodi ääre põrandale jätta (nn ankur merre). Kusjuures aitaski!
On keegi veel seda ankruheitmist proovinud?
 
veel 1 lotte 09. juuni 2003, kl 13.35
2 suurt eviani hoia käeulatuses
ja hommikul peale külma dušši joo 1 tass kanget musta kofi sidruniga. ja siis koguaeg vett ja vett ja vett.
keefiiri peavad kah paljud elupäästjaks.
 
joko 10. juuni 2003, kl 08.54
kuum vann või saun aitavad ülihästi.
 
kiss-mees 10. juuni 2003, kl 09.19
supp & kepp
 
liz 10. juuni 2003, kl 11.13
to: ankur vette, ma olen ka seda kuulnud, aga nii, et paned käe vastu põrandat ja siis enam pea ringi ei käi.
 
grete 11. juuni 2003, kl 10.20
Mul ka kunagi aastate tagant oli hull tunne - täielik karusell. Ei tea, millest - tulin koju ja päris purjus kindlasti polnud. Nii kui pikali heitsin - jube karusell, tõusin püsti - mitte midagi. Ja siis elukaaslane soovitas ka jala maha panna ja tõesti aitas!! Aga see jube karusellitunne on siiani meeles....
 
jalg maha 11. juuni 2003, kl 13.30
see jala või käe maha panemine aitab tõesti!
 
Dessert 11. juuni 2003, kl 21.24
järgmisel päeval juua palju Isostari. Süüa kiivit.
Alko tarbimise päeval aga juua vaheldumisi alkoga palju vett. Mõnikord olen nii harrastanud: nt klaas mingit alkot, siis klaas vett, klaas alkot, klaas vett...
 
Boo 12. juuni 2003, kl 11.06
Tead, pohmakaga hing ihkab ju alati midagi teravat, maitsemeeled vajavad ergutust.Mina käin pohmakaga Elevandis, seal on head teravad supid, kohe kergem hakkab ,kui oled ühe sellise nahka pistnud.
 
Boo 12. juuni 2003, kl 11.28
Tead, pohmakaga hing ihkab ju alati midagi teravat, maitsemeeled vajavad ergutust.Mina käin pohmakaga Elevandis, seal on head teravad supid, kohe kergem hakkab ,kui oled ühe sellise nahka pistnud.
 
tinn 18. juuni 2003, kl 16.30
Seks aitab hämmastavalt hästi... Alguses on muidugi raske käima saada, aga tulemus on seda väärt. Peavalu kaob nagu nõiaväel.
 
sugar 19. juuni 2003, kl 02.08
hea on juua ära yx klaasitäis vitamiinijooki, teate kyll neid oranze ja kollaseid vees lahustuvaid tablette torbikute sees...c vitamin or smthn :) ja mudugi pohla aura vesi <loe : pohma aura vesi :) seda juua ja siis magama keerata...aitab imeästi :)
 
zaza 08. september 2003, kl 16.55
Aga mina olen proovinud KÕIKI nippe ja ütlen, et pohmaka vastu ei aita mitte miski muu, kui enda kiire täisjoomine.
 
nji 24. märts 2015, kl 13.31
Seljanka supp ja väike saun sai alles üle pingutatud ja aitas.
 
ei usu 24. märts 2015, kl 21.29
ei usu, et seljanka ja saun aitasid, kui endiselt täis peaga 12 aastat vana teema üles kaevasid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!