Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
grossi toidukaubad
 
kata 31. oktoober 2004, kl 15.12
Mul sõbrants oli kulinaarias praktikal ja ... Ühel päeval tuli üks töömees üle ukse midagi hamba alla tahtma ja oli juba võtmas ühte tükki vorsti kui üks tädi ütles ,et ära seda võta see läheb seljankasse - see on vanaks väind.
Veel on kuulda kuidas seal külmutatud kanaga ümber käiakse. Mina ei soovitaks küll sealt kana osta.
Üle eile õhtul ostsin Rakvere suurest groosipoest pehme loomaliha pool kilo. Koju jõudes panin liha külmkappi, et hakkan siis järgmisel päeval oma perele lõunat tegema. Võtan liha, et hakkan seda pesema ... kotist tuli vastik hais. Pakkisin liha kotti ja poe poole teele. Küsisin vahetuse ülemalt, et kas teie sööksite seda liha? Tema läks jooksu-jalu kassasse mulle raha tagasi andma. Kahjuks oli mul kiire sünnipäevale, muidu oleks seal suuremaks sõjaks länd.
 
jopski 31. oktoober 2004, kl 18.48
kas tuleb veel mõni magus grosslaste saladus ilmsiks ???
 
a 31. oktoober 2004, kl 19.41
salatides kasutavad majoneesi ja hapukoore asemel petti vms.. igatahes päris kohutav:S
 
teadja 31. oktoober 2004, kl 21.59
Aga mulle maitseb Grossi poe Vaniljekreemiga napoleon kook,nämmm
 
totupiilu 01. november 2004, kl 09.44
Jube hea on grossil salaami vorst, ise elan tartus,aga kui rakavere kanti satun, alati ostan. Rääkige mulle nüüd, millest ja kuidas seda vorsti tehakse (aga ausalt)!! Äkki ei kipu ma siis seda enam ostma
 
tere tulemast 01. november 2004, kl 10.07
Mis te tõesti arvate, et teistes poodides kirjeldatud tegevust ei toimu? Olete ikka naiivsed!
 
katu 01. november 2004, kl 10.52
Tallinna Grossi poes küll väga hea ja odav.
 
mamm 01. november 2004, kl 11.54
sama moodi paneb praktiliselt iga teine lihatööstus vähekõlblikuma liha vorsti sisse, ma tean ainult paari normi kombinaati kus üritatakse võimalikult puhta lihaga läbi ajada.
 
kritt 01. november 2004, kl 12.10
Mina usaldan vorstitööstustest ainult Nõo Lihatööstust ja Vastse-Kuuste lihatööstust. Aga Grossilt ostan muud kraami- kooke näiteks ja üldse pagaritooteid, ning kasutan ära kõik nende sooduspakkumised (peale lastevorsti, see ei tule neil küll üldse välja). Alati nõuan müüjalt ka, et ta ise ütleks, kas kaup on värske
 
kairit 01. november 2004, kl 16.57
Aga mina viisin salati tagasi sest see oli mürk soolane ja kui järgminekord küœisin siis hakkasid oma kalkulatsiooni otsima ,et ei saa ju olla soolased minumeelest on suht @!#$ mida nad seal müüvad .
 
hmm... 03. november 2004, kl 11.48
grossi salatiga on sellised lood, et vanaks läinud salat pestakse puhtaks, st vana hapukoor vmi maha ja seejärel uus peale! Selline töö anti lastele, kes grossi töölaagris tööl käisid.
Lihakraami tema poest ei osa, sest isegi peale ahjus käimist karjub viimane veel hamba all.
Head isu kõigile :)
 
Mariliis 04. november 2004, kl 16.33
No ega see ainult Grossi köögis nii ei ole...näiteks Selveri prisma salatid on veel hullmad...ise töötan selveri köögis ja kunagi ei osta sealt süüa....ja Grossi toitudega olen suht rahul..head ja odavad...
 
mimmi 04. november 2004, kl 17.35
no ma ostsin ka üks kord poest salatit......ja siis olid karvad sees...no andke andeks....võtad karvad välja sööd edasi....Gross on rakvere isa kui poleks teda poleks ka neid pakse vana mutte kes saavad odavalt süüa...ja moosile odavat suhurt...mis te inimesed kritiseerite seda Grossi väga mõnus mees ilma temata oleksite kõik vist selveri taga prügu sorteerimas.....sööge aga mõnuga...sest kauaks seda ei jätku ......seda odavat toitu......
 
mann 04. november 2004, kl 18.55
...No mis te naised virisete....poleks Grossi oleks Rakvere samasugune urgas nagu kohtla-järve w narva...vaadake kui palju tööd gross on inimestele andnud ja kui ilusaks linn on läinud....NO MA EI SAA ARU ISE VIRISEVAD SIIN KÕIK AGA ODAVA SALATI LETIDAGA KARJUVAD KÕIK ET NEILE EI JÄTKU MIDAGI....ja Grossi poed on koguaeg inimestest umbes...ju siis rahvale halvad toidud lähevad peale....
 
Narvast 04. november 2004, kl 19.54
Ja sina mann oled kindlasti kohe <....poleks Grossi oleks Rakvere samasugune urgas nagu kohtla-järve w narva...> sealtkandist pärit. Kui pole elanud, siis ära räägi, et on urgas. Seal on palju teisi toidukauplusi ka. Ise isiklikult ei osta Grossi poest enam midagi, kuna kaks aastat tagasi sain ma sealt ostetud kanast salmonelloosi ja pidin veel pikka aega (manni mõistes) mitteurkas Tallinnas haiglas viibima.
 
mann 04. november 2004, kl 20.28
To Narvast...no ma olen Rakverest ja ära sa tule rääkima et Narva pole urgas ...pidin seal tööasjus kaks kuud elama...ja peaks mainima et need olid mu elu hullemad päevad....ma mõtlesin selle all seda ..et kui poleks Grossi oleks ...kõik kohad töötuid narkareid täis....Ja Narva on hull koht ....kõige hullem linn eestis üldse....
 
.... 04. november 2004, kl 20.31
Halba tantsijat pidid ka munad segama.
 
Maarika 04. november 2004, kl 20.33
Kas Gross siis otsapidi oma poodidega juba Narva jõudnud?
 
:S:S 04. november 2004, kl 20.34
mida te tõesti virisete... mina nt käingi ainult grossipoes... selverist ostetud salatid ei kõlba sigadel ka süüa.... mis me siis teeme?.. nälgime?
 
grooosa 04. november 2004, kl 23.24
See on nüüd küll tõsi ,et salatid pestakse yle ja uus koor peale,,ööääkk.Ma ei osta sealt enam kunagi midagi ,peale seda ,kui kuulsin.Rääkis inimene ,kes ise seda teeb seal poes.
 
mann 05. november 2004, kl 08.12
no ma teen selveri k;;gis sama asja...mis te siis ei osta kuskilt salatit w
 
miia 05. november 2004, kl 08.49
Seletage mulle võhikule, kuidas see salati pesemine võimalik on???

Selveri köögis töötajad - mis seal siis õige tehakse?

Kas kuskilt saltit julgeb osta üldse või?
 
mai 05. november 2004, kl 08.55
seda pesemist tehekase enamjaolt igalpool..tavaliselt ikka neile salatitele mis hakkavad riknema...kuna majonees ja hapukoor ongi riknemise esimesteks põhjusteks...siis pestakse majonees sealt pealt lihtsalt ära...veeall..ja pannakse uus majonees peale...segatakse ära ja uuesti letti...
 
paks kass 05. november 2004, kl 09.32
aga mina tahaks teada hoopis:
miks... mai..ei..suuda.. otsustada... kas ta on... mai.. või mann... või mimmi... või mariliis....
või ta mõtleb, et kirjaviisi järgi pole võimalik aru saada, et tegu on ühe ja sama inimesega?
 
mann 05. november 2004, kl 09.39
mann olen ja kindlasti mitte mimmi..mariliis..või hoops paks kass
 
Oleg 05. november 2004, kl 09.41
Oleg Gross olen hoopis!!!
 
grossi fänn 05. november 2004, kl 10.15
Mulle igatahes grossi kaubad meeldivad ja kuulutajat saab ka tasuta lugeda,ja toidud nii head odavad,eks muidugi te tallinlased olete kadedad.kuna tallinna grossi poe hinnad on poole kallimad kui rakvere poodide hinnad,seepärast virisetegi.olks on ikkagi tegija
 
mimmi 05. november 2004, kl 10.23
issand mis haiged on lastud kokku siia...mis te kõik mölisete manni kallal ta ju räägib tõtt nii narva kohta kui ka muu teemade olen isegi korra narvas käinud linnust vaatamas ja see on tõsi et seal töötuid narkareid täis on seni kaua kui meie vaatasime ordu linnust nemad raisad varastasid meie auto ära ja tõsi see ka veel et trevelt kaks kotti oli grossi toidupoest salateid ja grill asju ostetud ja nemad raisad lihtsalt varastasid koos autoga ja ärge tulge mulle siin seletama et narva on hea ja korralik linn kui sina to narvast nii arvad siis tee silmad lahti ja mine palun osta ka kott salatid grossi poest ja käi natsa selle kotiga narva vahel ringi....rahavas kohe krabab sult selle sibulata salati ära....ja sina lased sel juhuuda kuna oli ju soodus hind...ja sl pohhui....lõpetage see loll teema ära ja olge norm...sööge grossi arvelt kõht täis ja ärge olge kurjad......sest ühte peate meeles pidama oma surma tunnini....OLEG GROSS ON RAKVERE ISA......
 
mann 05. november 2004, kl 10.29
Ma ka ei saa aru mis te virisete selle grossi üle..kõige odavamad toidud üldse eestis..ja tööd annab ka tervele läänevirumaale.kasvatab oma sigu ja kanu ja üldse üks tubli mees.niia palju head on meie rahvale teinud ja teie siin laidate seda vägevat meest maha
 
mutt 05. november 2004, kl 11.07
ostke meleco salateid - kinnised karbid - ei ole võimalik kellegil neid veega üle uhada:) Ja kah odavad ning väga maitsvad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!