Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
grossi toidukaubad
 
m 05. november 2004, kl 11.09
kinnist karpi on ka võimalik avada ja siis uuesti kinni panna
 
to hmm... 05. november 2004, kl 18.02
Lapsed pole töölaagris kindlasti mitte köögipool tööl -nad hoopis rohisid peenraid(tal ilus haljastus ümber tootmise) ja korjasid kive(ise kasvatab juurikaid oma põldudel)
 
kata 09. november 2004, kl 19.35
Teadu pärast asub Grossi tootmine Rakvere külje all LEPNAL!
Juhtusin kuulma , et LEPNALT on KASSID KADUNUD. Isegi juba mõned RAKVEREST :)
Ise söön vahest seal tehtud vitamiini salatit, vahel on liiga äädikane aga ei tapa.
SORRY KEDA SEE KRIITIKA HÄIRIB AGA TARBIJAL ON ÕIGUS TEADA MILLEGA TOOTJA/ JA TEMA ALLUVAD TEGELEVAD.
 
to kata 09. november 2004, kl 23.25
Äkki lähed nüüd veidi liiale????? Viitsib küll keegi mööda küla kasse taga ajada ,saaks aru veel,et kui 100-de kaupa väiksel territooriumil. Igal mahategemisel võiks ikka piir ka olla!!!
 
Maarika 10. november 2004, kl 11.23
No ma ei saa aru ...kui grossi nii palju siin maha laidetakse ...miks siis tema poed rahvast nii umbes on ja miks on ta edukaim kaupmees....ju siis rahvale see imelik toit peale läheb....ja isegi paremini ..kui selveri w prisma toit??
 
appi 10. november 2004, kl 11.30
issver küll!lollakad olete vöi?
keegi ei hakka kasse lihaks tegema-naha maha vötmine ,püüdmine ,puhastame ikka väga tülikas töö-liha minimaalselt..
ärge nüüd nii haigeks ka muuutuge!
 
kata 13. november 2004, kl 21.38
OH TEID NAIIVITARE!

EGA SIIS KÕIKE EI MAKSA KA TÕE-PÄHE VÕTTA.

SEE KRIITA ONGI JU SELLEKS, ET NÄHA KAS RAHVAS LÄHEB LIIMILE JA MUIDUGI ODAV REKLAAM KA!!!!!

HEAD ISU SIIS
 
pole tähtis 16. november 2004, kl 14.13
kõike seda, mida siin kirjeldatakse, tehakse kõikdes Eesti toidupoodides. ja muide pett on väga hea salati komponent. tuleb vedelam ja maitsvam. ka ise kasutan aeg-ajalt lisana majoneesile ja hapukoorele. üleüldse, miks neid salateid siis kõik kiidavad?
 
:( 18. november 2004, kl 13.19
vägev reklaam küll!!!!!!!!!minul igatahes kadus nüüd küll IGASUGUNE MÕTE SINNA POODI OMA JALGA KUNAGI TÕSTA
 
y 18. november 2004, kl 13.37
Ülepestud salat on parem kui algne, sest maitseained on juba ülejäänud kompoentidesse imendunud. Nii et ärage vigisege, küsige järgmine kord otse pestud salatit. Ja nüüd ka Selveri köögist!
 
S 05. jaanuar 2005, kl 13.46
Mina ostan Srockmanni salateid, kõige maitsvamad. See on küll ennekuulmatu, et kulinaariatöötaja oma toodangut eal ei osta!
 
pi pi 09. veebruar 2022, kl 15.51
kõige vastikumad lihad mida mna maitsnud olen, kunagi ei eksi enam ostma. Maitsestus täiesti mööda
 
pi pi 09. veebruar 2022, kl 15.52
kõige vastikumad lihad mida mina maitsnud olen, kunagi ei eksi enam ostma. Maitsestus täiesti mööda
 
to pi pi 12. märts 2022, kl 01.09
kas sa pole selle peale tulnud, et osta värsket liha ja ise maitsestada?
 
Kross 04. mai 2023, kl 13.15
Tere Gross kirjutan sulle esimest korda Tead Ma pidasin sinust lugu a peale seda kui sa valimistel toetasid rahaliselt reformierakonnapetiseid sõida või seenele mina enam sinu poes ei käi Praegune reformierakondlaste valitsus on olnud ametis pea 2a juba ja õige pea ähvardab Eestirahvast veel 4.aastat seda HÄDA JA VILETSUST .See tundub igavikuna, katastroofina sest valitsust on asunud mängima ja tegema PAADUNUD VALETAJATEST JA PETISTESTerakonnad kellel puuduvad täielikult Eestirahva poolt antud mandaadid. ja veel peaministri erakonda teeb erakond, kes on loomult lõhkuja ja KÕIGE SUUREM VALETAJA see annab paraku tooni kogu valitsusele. On lõhutud ühiskonna habrast tasakaalu. On solvatud mitte vaktsineerituid , reformierakonnale liberaalsele pasale mitte alluijaid teadlasi, muukeelseid elanikke heteroid. On seatud küsimärgi alla Eesti senine välispoliitiline suund. On valetatud. On söödud valijatele antud lubadusi ja sõnu. On isegi võetud tagasi allkirju varasematelt lepingutelt. On külvatud ühiskonnas hirmu ja teadmatust keegi meist ei tea millal tuleb kuuse alla kolida kuna Eestiriik Eesti ettevõtjad on kõik praktiliselt pankrotis MAKSUD RONIVAD USTEST JA AKENDEST JUBA SISSE JA KUULDAVASTI TAHAVAD PUNANÄRILISED ISEGI PLANEEDIL ELAMISE MAKSUSTADA. Kraavi on aetud riigi rahandus kuna pentus teadis rahandusest ainult nii palju kuidas raha pangaautomaadist välja võtta NING AUTOROLLOTADA. ning poliitiline õhustik rusub meie teadlasi, ametnikke, ettevõtjad ja loomeinimesi KEDA TÜHISTATAKSE JA ISOLEERITAKSE ÜHISKONNAST NAGU NÄGIME MUSTONENI JA TÕNIS MÄE PUHUL. Valitsus on asunud lammutama Eesti ühiskonna põhialuseid(Eesti traditsioonilist perekonda kus pereks on mees naine ja või lapsed aga mitte mingid tagaustelõhkujad), Eesti mainet ning sellega seadnud Eesti tahtlikult või tahtmatult ohtu. Olulised arenguprojektid külmutatakse. Soovitakse minna tagasi stagna aega. Peaminister kas ei saa sellest aru või laseb sel lihtsalt juhtuda, sest vastutasuks on ta saanud peaministritooli ja pea 8300 eurot mille jaoks peavad tavalised eestlased iga päev palehigis kümmneküünega tööd rabama nii et tattninast väljas. Meie silme all valmistatakse ette Eesti radikaalset suunamuutust - kus alavääristav retoorika on uus normaalsus, kus Eestiriigi õõnestamine on osa igapäevasest valitsusliikmete jutust, kus riigi rahandus on kaoses, kus peaministri allkiri pole isegi p.ldikus PER,ET pühkivat paberit väärt midagi, rääkimata siis tema sõnast elektromolekullidest. Olen nõus nendega, kes ütlevad, et Eesti suveräänsust ei ohusta miski nii palju, kui reformierakond Eesti vabariigivalidsuses ja kkallas Eestile peaministrit mängimas
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!