Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Noku klubi
 
Siina 22. jaanuar 2005, kl 20.20
Mida Te arvate Noku klubist?
 
blah 23. jaanuar 2005, kl 11.47
Midagi eriti ei arva.
 
Tim 23. jaanuar 2005, kl 16.31
Ei meeldi see koht kohe üldse. Liiga palju litsakaid naisi.
 
Jants 23. jaanuar 2005, kl 16.44
Kus noku asub?
 
käbi 25. jaanuar 2005, kl 13.25
Nõustun autoriga.

Ma võin ju meelde jätta, et ta on superlux (värinad, kui jube sõna), aga siiski.
 
mann 26. jaanuar 2005, kl 12.53
toit meeldib ja õhkkond ka, süüa võiks veel südaööl ka saada:)
 
noku külastaja 27. jaanuar 2005, kl 10.42
see maarja võib ju mõne arvates olla tõepoolest superlux, aga mina näiteks ka ei ole mingi masohist, seega ei ole ka mina (ega keegi minu tutvusringkonnast kes seda kohta külastavad) sellest tobedast dominatrixist oluliselt vaimustatud. ma suisa vihkan seda kui ta seal järjekordselt üle saali räuskama kukub, kuidagi labane.

aga toidud on seal head :) eriti jäätisekokteil!
 
Liisk 27. jaanuar 2005, kl 19.24
Ehee...töötasin ise suvel seal...ei ole kerge Maarjaga koos töötada :(
 
sherry 28. jaanuar 2005, kl 19.02
aaahh, Maarja võiks küll täiskasvanuks saada jah....krt paar aastat tagasi käisin seal tihti ja nüüd juhtusin jälle sinna - no mida, sama mahtra käib, hilispuberteedik rämetseb endiselt :(
 
MKL 28. jaanuar 2005, kl 19.55
Kas see on see Maarja, kes enne Narva mnt. 2 bordellis töötas (kunagi kepi vahepeal rääkis, et külastab pidevalt NOKUt)? Selline keskmist kasvu ja blond.
 
ei maarjale 29. jaanuar 2005, kl 13.40
mittte see maarja. noku-maarja on lühemat kasvu ja paks, tumedate pikkade juustega, mis hobusesabas.
 
? 30. jaanuar 2005, kl 22.42
juukseid võib ju alati värvida?
 
ja jaa 31. jaanuar 2005, kl 02.44
"Toidud on seal head-eriti jäätisekokteil"----???????
 
kuldhammas 01. veebruar 2005, kl 23.55
NOKU on mu lemmikkoht, väga head söögid on seal, nt lasagne ja küpsisekook. Cafe latte on ka seal väga hea. Sisustus on mugav ja mõnusate värvidega.
 
piip 09. veebruar 2005, kl 16.16
See Maarja on legendaarne juba. Teda on sealt mitu korda lahti lastud, aga ikka tagasi võetud. Temal puuduvad tõesti igasugused minimaalsemadki teenindusalased teadmised. Piinlik on ainult, kui ta seal räuskab ja kliendi näo täis sõimab, kui too julgeb küsida mingi roa kohta, mida nt ei ole või mis otsas. Arrogantne tegelane. Võiks niigi palju viisakas klientidega olla, eriti nendega, keda ta ei tunne. Ise on, pagan, valinud selle töö, siis võiks ju aktsepteerida kõike sellega kaasnevaid reegleid.
Ega see siis mingi üllatusena talle ei tulnud, et klienti tuleb viisakalt teenindama.
 
reeeee 11. veebruar 2005, kl 16.40
Maarja sai kinga !!!!
 
hehe 12. veebruar 2005, kl 12.51
mulle maitseb toit ja teenindus.
mis te röganäod virisete, minge amigosse kui malbeid vene piigasid teenindama tahate.
minuarust on maarja selle koha maskott. peale tema polegi seal mingit isikupära.
no neeme on ka ok...
 
Benelli 13. veebruar 2005, kl 01.12
Kuule sa vend oled ikka täiesti soe peast, pane ennast põlema, peksa ennast ise läbi ja situ endale külmkappi ! Eesti ahff ! Tra tule nokusse räägime asjast lähemalt ;)
 
n 13. veebruar 2005, kl 01.23
Üks asi millest ma aru ei saa kas need inimesed kes siin midagi üldse kobisevad - on teil klubikaart kui on pange oma klubi kaardi number siia oma kommile külge ja asi selge kui teil seda kaarti ei ole pole teil mitte midagi öelda ega ka mitte kunagi sellesse majja asja. Väga lihtne. See klubi on kindlale klientuurile suunatud ja ongi kõik. Kui keegi on siia omavoliliselt sisse pressinud ja arvab, et see talle ei meeldi tundub kuidagi imelik ehk sama kui pressiks teile elutuppa ja avastaks tüüpilse rõveda Eestlase koleda ja kasimata kodu ning avaldaks arvamust, et see nagu ei meeldi. See ei tohiks nagu kellegi asi olla nii nagu ka NOKU klubi külastamine. See on korralik ja kvaliteetne koht kui keegi paremaks paneb selles pommiaugu Eesti ahffide linnas on väga kena.

Mis puudutab Maarjat siis kui keegi oskab mulle näidata professionaalsemat teenindajat Eesti kui on Maarja annan kohe 300 peo peale. Vihjeid jätke palun klubi baari ümbrikusse kui info on tõene ja kontrollitud jätan tulge raha järgi. Arvesse lähevad ainult Tallinna kesklinna söögikohad ja mitte töölissööklad.
 
nokultist 15. veebruar 2005, kl 11.48
Kõige lihtsam lahendus probleemile on järgmine- kui ei meeldi, siis ärge kurat toppige oma nina sinna, uskuge mind, krokodille käib seal juba küllaga. Minge parem "Moskvasse", seal on jummmmala äge. Ongi meil ruumi rohkem ja haisu vähem... Maarja rules, big time!!! Kõigile virisejatele soovituseks, saage oma napoleoni kompleksist üle, Eestis ei ole staare kullakesed, mul on kahju kui teie maailmapildi sellega pahupidi pöörasin. Staaritsemiseks ja oma ego upitamiseks on teised kohad, jätke Noku rahule!
 
nokultist2 15. veebruar 2005, kl 12.58
Kõik kellele ei meeldi minge tõesti mujale. Mina igatahes olen MAARJA ja NOKU fänn. Kui tema seal ei töötaks, siis poleks see koht üldse see mis ta on. MAARJA......ma olen täiega SINU POOLT!
 
markus 18. veebruar 2005, kl 11.01
n-kõva sõna.
mulle tundub samamoodi,nagu Sullegi,et need ,kes siin kommivad ja loomulikult anonüümselt ,pole tegelikult klubikaardi omanikud.
tüüpiline eestlasest "baari"-vaataja.
 
noku 28. juuni 2014, kl 20.40
Noku siis noku
 
kiks 03. juuli 2014, kl 14.04
Käisin ca 2a tagasi seal proovipäeval.. Siis oli see Maarja seal igatahes alles ja noo väga ebameeldiv, nii, et kuskil poole tunniga oli mul selge, et siia ma tööle ei tule.
 
mina 10. juuli 2014, kl 22.14
Ma ei suuda kuidagi ega kuskilt NoKu menüüd leida. Kas keegi aitaks või on see salastatud?
 
Epp Viires 07. juuni 2017, kl 10.35
jah!!!ma käisin eile ka seal---oli täitsa tore---
väga head söögid ja eriti maitsev oli vein!!!
eriti peale filmiesilinastust!!!!
sest et filmiafterparty toimuski just millegi tõttu seal!!!
 
Noku 05. detsember 2018, kl 22.04
NOKU? Miks see nimi? Mingi seksimiskoht?
 
Kalle ja Malle 25. detsember 2018, kl 22.03
ei tea ,ei ole
 
555 20. juuli 2019, kl 05.28
pervertide baar
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!