Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Arizona saloon
 
Krissukas 01. aprill 2005, kl 11.25
Tere,

kes on käinud Arizona saloonis, kuidas on? Plaanis seal sünnat pidada.

Päikeselist kevadet kõigile ;)
 
7 01. aprill 2005, kl 13.06
viru tänava saloonis sünnat????
 
no vaata.. 01. aprill 2005, kl 18.24
suvel väga käidav koht, soomlaste magnet.kui väljas külm ja ust lahti ei kannata hoida, siis võib seal sees päris kole olla, sest konditsioneeri minu teada neil ei ole või kui on, siis suht nõrk.samas on seal olemas tagumine saal, kus üldse suitsu ei tehta. köök minu mäletamist möööda suurem asi ei olnud. stiil ju aga küll saloonilik. eks sa ise tea, kuhu sa oma raha paigutad..
 
me 04. aprill 2005, kl 13.00
sünnat ei soovitaks seal küll pidada, selline läbikäigukoht, jubedalt somme jne., söök kah pole mingi kõrgem klass
 
külastaja 15. jaanuar 2014, kl 06.50
üks jubedamaid kohti vanalinnas, toit on halb, teenindus veel halvem ja hinnad lihtsalt kohutavad.
 
pöll 16. jaanuar 2014, kl 18.48
restoran troika on sünnaks hea koht.
 
Mina 19. jaanuar 2014, kl 17.29
Söögi pähe serveeritakse seal sisuliselt ülehinnatud rämpsu ja ettekandjad on ülbed ja hoolimatud. Juss käib siis arizonast.
 
dvoika 20. jaanuar 2014, kl 10.42
Troikat kiidetakse tõest. isegi etiketiõppejõud Maaja Kallast peab seda kohaks, kus võib külalisi võõrustada.
 
Box 21. jaanuar 2014, kl 16.52
Arisona on tõesti halva toiduga olnud, kuid sünnipäeva puhuks tehakse võib-olla hea toit.
Troika on alati hea.
 
Sanna 25. märts 2014, kl 12.34
mina küll soovitan Arizonat sünnipäeva pidamiseks, väga hea toit ja teenindus. Nädalavahetusteti on elav muusika ja rahvast käib seal palju. Muidugi on rohkem selline turistikas aga midagi halba küll ei saa öelda.
 
agnes 09. märts 2015, kl 14.37
kaks nädalat tagasi pidasime Arizonas firma pidu ja kõik oli väga heal tasemel. Hinnad olid soodsad, head ettekandjad, suitsuruum, band ja avatud olid nad hommiku tundideni. Ammu pole kusagil pubis nii head toitu saanud kui Arizonas. Mina julgen soovitada
 
eneke 11. märts 2015, kl 19.39
Meiegi firma pidas veel selle aasta jaanuaris seal firmapidu, täiesti juhulsikult sattusin sinna üksinda ükskord,väga meeldis mulle ning soovitasin oma ülemusele! Pidu oli super, teenindus samuti, tavaliselt kitsi ülemuski viskas korraliku jootraha. Meile kõik toidud ja joogid samuti meeldisid, niiet meie küll soovitame Arizona Salooni külastada.
Johanna Tuhk 11. märts 2015, kl 22.12
Paistab vist jama majas olevat - suuremat sorti tasuta reklaamikampaania ette võetud.
 
to Johanna 14. märts 2015, kl 07.34
Oled sa oma jala üldse sinna tõstnud, et kobised siin?
 
Pets eelmisele 16. märts 2015, kl 16.50
Sa ise ikka mõnes normaalses kohas oled käinud söömas?
Johanna Tuhk 16. märts 2015, kl 19.32
Muide olen. Ja kahetsen seda siiamaale.
 
to Johanna 16. märts 2015, kl 21.27
Ära valeta! Sinusugust vuhvat poleks eales uksest sisse lastud!!
 
irw 17. märts 2015, kl 18.11
kus nüüd köögi-kata siin seisab oma pelmeenika eest, Johanna jutt on õige.
 
eelmisele 17. märts 2015, kl 23.01
Ära mögise! Johanna ajab sulaselget paska! Ei sina ega su tondist sõbranna pole oma koledate lõustadega enivei enam meie pubisse teretulnud!
 
eelmisele mögisejale 18. märts 2015, kl 16.16
teie pubisse? lasteaeda ikka! muti pane omale näppu oma rasvases köögis ja loe retsepte, ehk tuleb idee!!!
 
eelmisele tondile 18. märts 2015, kl 18.45
Kle sulle tondile panen näpuga munadesse nii et ruigad ninast veri väljas põrandal...
 
tont 18. märts 2015, kl 19.09
ma tulen sulle appi sest sinu sarnane pedekas ei saa omale sussigi ise jalga.
 
lõuga 18. märts 2015, kl 22.02
Davai, kus sa asud? Tulen kütan sulle tuutusse nii et tolmab!
 
lont 18. märts 2015, kl 22.46
pane ona tattnokk! küta ennast pederatide kokkutulekul soojaks aff!
 
lont on tont 19. märts 2015, kl 21.46
Lappa kotte ventiil! Tulen koos pededega ja kütame sulle rosinasse!
 
Valters 19. märts 2015, kl 22.50
kas see on uus koht geidele? oleksin kah kliendiks kui nii on.
 
juhataja, 20. märts 2015, kl 16.37
Nii geid kui heterod - kõik on oodatud va vaimselt haige johanna oma aliastega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!