Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
suudlevad tudengid
 
bella 07. november 2005, kl 15.51
Kas keegi on viimasel ajal käinud, kuidas meeldis? Plaanis külalistega minna, aga ei tahaks halba kogemust.
 
***** 07. november 2005, kl 19.20
Väga meeldiv teenindus ja mõnus koht!
 
Mumm 07. november 2005, kl 19.26
Vaat sellele vaidlen küll vastu. Teenindus on täielik tiguekspress (või on nad end külmaga kiiremini liigutama hakanud?). Suvel käies oli ülemises saalis peale meie veel 3 paarikest (tartlased teavad, milline saalilahmakas see on). No menüül kuulus lauda jõudmiseks ainult 20 minutit. Tellitud suppi ootasime 45 minutit (kurat, Gruusia saatkond küpsetab selle ajaga šašlõki ka valmis). Arvet tuli veel oma pool tundi oodata. Mismoodi siis veel praed lauda jõuavad, kui saal täis on???
 
sofia 07. november 2005, kl 21.23
samad mälestused, mis mummil - muidu on mõnus koht, aga teenindus m a s e n d a v a l t a e g l a n e. võimalik, et asi on paranenud
 
Puhh 08. november 2005, kl 08.52
Sama siin. Tellisime tüki kooki, võttis ka ca 45 mintsi. Ma saaks aru veel, et aega kulub sooja toidu jaoks, aga koogitükk...
 
mari 08. november 2005, kl 10.09
koht meeldib, söögid enam-vähem, aga täpselt sama, et see tiguekspress sööb parajalt närve. menüüd peab tihti nii kaua ootama, et letist on lihtsam ära tellida. huvitaval kombel mujal tuuakse vähemalt arve kiiresti, seal tuleb ka seda tõepoolest 20 minutit oodata. jube närvesööv teenindus:(
 
liis 08. november 2005, kl 11.11
interjöör on väga lahe, aga menüü ja teenindajad jätavad küll soovida.
 
ise teenindaja 09. november 2005, kl 01.48
nende kaitseks võib ehk öelda, et kiirel ajal on tõesti palju tööd ning asjad viibivad tahes tahtmata. ma mõtlen just toite ning nt lattesid. nende tegemine võtab ikka omajagu aega. kas mitte mitteametlik ooteaeg praadidel ca 30-40 mintsa ole? suudlevates jube suur saal, seal ikka vist läheb tõesti aega tegemisega. eriti kui üks baarmen vms teeb ainult.
okei, arve toomisel ning menüü pakkumise venitamisele pole küll vabandust, seda saab kiiresti teha.
saage kohati aru, et tipptunnil või reede-laup õhtuti on tööd vahel nii palju igal pool kohvikutes-lokaalides, et paratamatult lonkab asi. ma ise kah töötan samas valdkonnas teenindajana, kuid mitte selles firmas ja ehk oskan neutraalselt siis kommenteerida kah natuke telgitagustest jne. nii et andke suudlevatele natukese andeks kah ja proovige mõista.
 
Puhh 09. november 2005, kl 09.08
Saan problest aru kui saal on täis, aga tookord kui oma kooki ootasime oli allkorrusel 3 lauda peale meie ja teenendajaid sebis ringi vähemalt 5!
 
bella 09. november 2005, kl 10.08
Käisin eile ja jäin rahule. Väga meeldiv ettekandja oli. Toit toodi kah päris normaalse kiirusega. Kui kaua, seda ei mõõtnud, aga häirivalt kaua küll ei läinud. Minu arust oldi lausa püüdlikult viisakad. Kui lahkusime, siis ütlesid hüvasti isegi need ettekandjad, kes ei teenindanud meie laudkonda. Ju siis on kriitiga mõjunud. Toit polnud just gurmee kõrgpilotaaž, aga täitsa maitsev. Nii et varasemaid kommentaare lugedes tekkinud hirm, et tegemist kehva kohaga, oli asjatu.
 
Mutt 09. november 2005, kl 10.17
Ju siis kriitika mõjus jah, ma nimelt saatsin selle lingi eile neile koju kätte. Nalja kui palju, äkki hakkavadki kiiremini tööle
 
mari 09. november 2005, kl 10.27
ma saan ka aru, et teenindus on aeglane kui saal on rahvast täis, aga ma olen mitu korda sattunud nii, et saalis peale meie (kahekesi) veel ainult 4 inimest, siis peaks asi kärmemini käima ju.
ja asi polegi niivõrd söögi ootamises (selge see, et prae ooteaeg on suht pikk), aga kui lähed kohale, istud lauas nagu tropp ja sulle ei tuua isegi menüüd, siis ajab ikka vihale küll. siis lähed tood ise menüü ja istud jälle nagu tropp, et tuleks keegi, kes tellimuse toob, siis ootad praadi ja siis veel sada aastat arvet.
selline ootamine ajab närvi:(
koht ise on väga lahe, kahju et teenindus suhteliselt kehva on (st aeglane)
 
Erle 09. november 2005, kl 10.37
Prae ooteaeg ei ole mitte kuni 40 minutit,vaid hakkama peaks saama 20 minutiga!
 
:) 14. november 2005, kl 16.10
aga ,mulle meeldib hoopis trühvlikohvik sealsamas kõrval.
armas koht ja meeldiv teenindus ja toidud on ka maitsvad...ja peamine ongi see, et teenindus ka suht kiire :)
 
! 14. november 2005, kl 16.28
Käisin paar nädalat tagasi caffetruffeú seal kõrval.Vot seal oli aeglane teenindus.Menüü saime kähku,tellimuse saime anda alles 20 min. pärast,tellimuse täitmise ootamisega läksime veits närvi.Lisa kohvi ei tellinudki kuna ettekandjat ei tulnud ega tulnud.Arvegi sai makstud letti ja seal ka ettekandja ei teinud kohe välja.Kohvik polnud rahvast täis.Kolisime 2 tunni pärast(kogu see kamm võttis nii kaua aega)ümber suudlevatesse tudengitesse ja teenindus oli tüüpiline nagu igal pool tavaliselt.Jäime rahule ja külastan edaspidigi tudengeid.
 
veel kriitikat 14. november 2005, kl 23.08
Olen kaks korda teed käinud joomas . NING SEE VESI, KUHU PAKIKE SISSE TULEB LIGUNEMA PANNA, ON MÕLEMAD KORRAD OLNUD LEIGE....
KAKS KORDA SAMASSE ÄMBRISSE ASTUDA ON MINUST TÕESTI MASENDAV...
:(


=> ROHKEM SINNA EI LÄHE!


SOOVITAN PANGE HOOPIS ISTUMA MINNA =)
eid_159708918174fa 14. märts 2018, kl 19.05
Kõige halvema teenindusega söögikoht Tartus, mida tean. Toit on täiesti normaalne, kuid nii üleolevat teenindust annab otsida. Tekib tunne, nagu segaksid oma sisenemisega teenindajate vaba aega.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!