Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
kus on nõmme head söögikohad?
 
tripp 06. märts 2006, kl 16.57
kolisin hiljuti nõmmele ja ei ole siinsete söögikohtadega veel eriti kursis. milliseid söögi- ja veinikohti soovitate?
 
paks kass 06. märts 2006, kl 19.25
kui pirosmani on nõmmel - peast ei oska öelda, ei ole vist, lähedal küll - siis see on parim koht sealkandis

ega muidu vist ei olegi nõmmel restorane? kohvikud ja pubid aint.
 
gata 06. märts 2006, kl 22.32
Pirosmani on jah Nõmmel, no täpsemini Nõmme ja mustamäe piiril. pole seal ammu käinud aga siis kui see koht avati oli ta küll üsna OK. Muudes Nõmme söögikohtades pole ma kahjuks käinud aga tean et seal on Hiiu Õlletuba ja see teine söögikoht Õlletoa vastas üle tee. Ja siis see vene köögil põhinev kohvik mille tase on madal ning Kassi kohvik kuhu ma pole julenud minna. Buldogi pubisse ma ka eriti minna ei taha- liiga palju rekkamehi.
ühesõnaga, nõmmelasena pean kahjuks ütlema, et ei tea ühtki normaalset restorani sealkandis :S
 
Miisu 07. märts 2006, kl 11.17
Kõige paremad söögid Buldogis, õhkkond ka normaalne
 
kiisu 07. märts 2006, kl 12.49
sõõrikukohvik on armsa õhkkonnaga ja tore (rongijaama lähedal), buldog ok, hiiu pubi mõnus (hiiu õlletoa vastas, raudtee pool teed).
alfredi pubi väga ei soovita, aga ehk on aastatega paranenud, ja siis on veel see KuKo võimisiganes kohvik, mis paistab ka enamvähem.
 
kati 07. märts 2006, kl 14.26
Pääsküla poe vastas on üks väga hea söögikoht.Kahjuks nimi ei tule meelde.Oli midagi Po...vist))
 
8 07. märts 2006, kl 16.05
pirosmani on sihuke majapugerik, aga väga hääd toidud, ikka ehtne shashlõkk ja gruusia veinid, seltskond on nagu on, aga toit OK.
Nõmme mäest alla Mustamäe poole, enne TTÜd keerab tee vaskule, buss nr. 23 sõidab otse maja ette ka
 
paks kass 07. märts 2006, kl 17.46
kati mõtleb Poliiniat. aga see on vist Pääskülas.
muide Pirosmani pole üldse _nii_ pugerik kui väljastpoolt paistab. maitseasi muidugi.
 
mafalda 08. märts 2006, kl 15.02
pirosmani on lihtsalt jube, odava ja labase maitsega inimestele, kes vist muidu harjunud veel hullemat jama sööma.
 
ma 08. märts 2006, kl 15.41
Poliina on kallis restoran, aga alfred söömiseks norm , kuigi siin on seda kohta maa sisse pekstud, mulle meeldib, lihtne ja maitsev söök, hind ka norm.
 
kellu 09. märts 2006, kl 15.11
sellist kohta vist küll nõmmel pole, kus oleks vähe moodsam interjöör ja saaks head kohvi juua või õhtul veini libistada. või on?
 
raili 10. märts 2006, kl 16.04
On ikka. Cafe Akbana on täiesti OK. Hiiu õlletoast paar majakest Nõmme poole. endine lepido vist mu mäletamist mööda. Kunagi oli seal india restoran. Ainult parkida on vilets. Söögid on suured ja maitsvad. Kohv oli kah hea. Ja tee. Eriti modernne see koht pole, aga hubane ja nö "hea auraga" küll. Puhas ja armas.
 
vot 28. märts 2006, kl 00.13
Tädi Anni juures!
 
Heidi 29. november 2007, kl 12.04
Iris on eriti hea söögikoht!!!
Näeb nii väljast kui seest välja väga nõuka aegne, tädid on seal ka samasugused:D
aga toidud on lihtsalt NIIII superhead, et selliseid annab ikka otsida!
soovitan soojalt!
 
sass 01. veebruar 2018, kl 20.51
 
sass 01. veebruar 2018, kl 20.52
gata Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pirosmani on jah Nõmmel, no täpsemini Nõmme ja mus
> tamäe piiril. pole seal ammu käinud aga siis kui s
> ee koht avati oli ta küll üsna OK. Muudes Nõmme sö
> ögikohtades pole ma kahjuks käinud aga tean et sea
> l on Hiiu Õlletuba ja see teine söögikoht Õlletoa
> vastas üle tee. Ja siis see vene köögil põhinev ko
> hvik mille tase on madal ning Kassi kohvik kuhu ma
> pole julenud minna. Buldogi pubisse ma ka eriti m
> inna ei taha- liiga palju rekkamehi.
> ühesõnaga,
> nõmmelasena pean kahjuks ütlema, et ei tea ühtki
> normaalset restorani sealkandis :S
Tropp oled
Maaks 08. mai 2018, kl 09.59
Nõmme raudteejaamas olev Elsa on väga OK koht natuke pidulikumaks õhtusöögiks.
Siis jäi Vabaduse ääres silma veel Paju villa, aga sinna ei ole ise veel sisse sattunud.
Maaks 02. jaanuar 2020, kl 14.47
Arendan seda Paju Villa teemat edasi - täiesti pädev "noobelkoht" on. Käisime naise sünnipäeva tähistamas ja jäime nii teeninduse kui toiduga rahule.
Vahur@maintest.ee 29. juuni 2020, kl 20.22
Kindlasti ei soovita külastada mimosa restorani. Ülimalt ebameeldiv kogemus. Teeninduskultuur täielik null. Vähemalt see teenindaja, kes meile sattus, ei peaks kindlasti teenindajana töötama ja kui sellisel lastakse seal töötada, siis eks näitab juba nii mõndagi selle koha kohta.
Maaks 14. juuli 2020, kl 15.22
Üks viisakas söögikoht on "Jah, kallis!" Manta majas (Vabaduse pst 174B). Toit ja teenindus OK, interjöör samuti. Isegi väliterrass on olemas.
EDIT: Siis meenus veel, et sai mingi aeg tagsi KIUS restorani külastatud Nõmme turu kõrval. Jättis kah hea mulje, ei olnud odav, ja ega ei pdanudki olema. Nüüd võiks veel nende suveterrassile jõuda enne kui suvi otsa saab.
EDIT2: Vaatasin, et siin teemas ei olegi keegi veel Diner't maininud (endine Iris'e maja) - pakun, et parimad burgerid lähikonnas.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Maaks 14.07.2020 15.35.
 
Ja, kallis on hea koht? 26. august 2020, kl 06.17
Jah, kallis on ok koht? Ma olen kord käinud ja rohkem ei lähe ka. Menüüsid pidi ise küsima minema, sest keegi meid ei märganud (mis sest, et olime ainsad kliendid seal). Sai, mis pasta kõrvale toodi, oli kuivanud ja poolkõva. Ei jätnud head muljet, enam ei läheks.
Pirosmani on see-eest väga ok, suht hea hinnataseme ja teenindusega koht. Ega Eestis teab mis head teenindust ei leia ka.
 
hoplapla 02. september 2020, kl 18.42
Sõõrikukohvik( seal saab ka suppi ja praadi ja muud) jaama lähedal ja kohvik turul.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!