Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
pubi Pelgulinnas
 
Lant 09. oktoober 2006, kl 13.43
keegi võiks teha ühe normaalse, pole ühtegi kohta, kus käia
 
olen 09. oktoober 2006, kl 14.26
sinuga Lant täitsa ühel nõul, võiks olla jah. Äkki tehakse midagi endise kpl Minsk ruumidesse.
 
Lant 09. oktoober 2006, kl 14.39
koht oleks üsna soodne.
 
pelkar 09. oktoober 2006, kl 20.01
aga mis vanast stoorist saand on???? mis seal praegu on?
 
Lant 09. oktoober 2006, kl 20.56
kinni peaks lihtsalt olema
 
Lant 09. oktoober 2006, kl 20.58
Ahsoo, miks ma üldse kirjutama hakkasin. "Juurviljabaar" on igas mõttes alla käinud ja 100% tiblastunud. Mingil ajal isegi kannatas käia. Alguses.
 
olen 10. oktoober 2006, kl 10.57
Kuskohas asub pelgus Juurviljabaar? Pole üldse kuulnudki.
 
Lant 10. oktoober 2006, kl 16.42
Mööblimaja kõrval, Foorum vist nimeks :)
Päris enne oli seal juurikapood
 
del 10. oktoober 2006, kl 17.19
Aga kui see asukoht sobis, siis sealt ei jää ju kaugele Kassisaba õllekas? Kuigi ma saan aru, et seal on vbl karmid Kelmiküla kutid, kes võib-olla pelgulinnakaid sinna ei oota. ;)
 
Lant 10. oktoober 2006, kl 22.57
Oo jaa, need jõrmid Kelmiküla omad... Pelgukate vastu on nad muidugi tühjad kohad:) Aga see koht on ka täiega slaavi. Kuigi mitte tibla, tõsi. Olen erinevatel eluetappidel kogenud (mõõdukalt) heaks kohaks. Aga Pelgus ikkagi ühtegi normaalset kohta pole.
 
k 11. oktoober 2006, kl 09.58
tahaks jah normaalset olemis-söömispaika kus rahulik õhkkond ja ülihead söögid oleks
 
juku 11. oktoober 2006, kl 13.23
unistused.....seal kandis pole ÜHTEGI normaalset söögi-joogikohta..st pelgus siis,aga kunagi oli päris arvestatavaid kohti(kui "võõrkeelset"seltkonda talusid)-elasin seal 15a-t tagasi;

aga "kassisaba" on ÕLLEKAS ja seltskond on kummaline st sööma sinna eriti ei kaku-rohkem oma sõpruskonna aja veetmiskoht
-kus võõrast vaadatakse väga imelikult;Välja ei aeta,aga endal ebamugav. söögid on odavad ja söödavad(mitte rohkem),olen käinud-kuna elan kohe kõrval tänaval.

Aga baltijaama ümbruses on paremaid söögi ja joogikohti kui kassisaba..
kasvõi korea (söögikoht) Ariran(söögid 5+) ja 100eek saab kõvasti kõhu täis; telliskivi tn,

see juurikabaar on jube mööblimaja kõrval peaparanduskoht ehk aga söögid kriitikat ei kannata

baltijaamast kohe nunne tn-on renesanss (uh,mis nimi)ukraina restoran(?) pigem söögikoht-normaalne ja odav...

baltijaama trammipeatusest üle tee on mingi hotelli restoran
(neil kodukas olemas-enne asus seal pitsabaar)-söögid on head-ja mitte tapvalt kallid(st 100..eek ringis,üsna viisakas koht ka...
 
m 11. oktoober 2006, kl 16.03
Äkki Bazaar?
 
Lant 11. oktoober 2006, kl 20.13
Arirani ka vist enam pole? Või on lahti jälle? Seal ma kunagi käisin, no ei olnud väga hea, mu meelest. Aga jah, Pelgus pole tõesti mitteühte kohta, need Balti jaama omad jäävad juba kaugele ja Nunne on puhta vanalinn.
Ärgem siis statistika huvides unustagem ka Drink Salooni. Ma ei kommenteeri seda mingil viisil praegu :)
 
juku 12. oktoober 2006, kl 13.28
m-le

bazari (tulika põik tn)küll SÖÖGIkohaks ei soovita, aga istumiseks ja drinkimiseks käib kah...
 
juku 12. oktoober 2006, kl 13.32
ariran on ikka olemas küll,aga mõni aeg tagasi lihtsalt remondis,värviti maja jne..suuremat sorti tööd,pidid okt.keskel avama

ja toidud on stabiilselt söödavad oma 10a-t kindlasti;ja sutsu teistsugused kui eesti karbonad näit;
vürtsised ja maitsevad- ausalt.
 
njah 12. oktoober 2006, kl 16.14
standardi juures olev hiinakas ei jää ju ka kaugele. söögid on väga head aga kaua istuda pole seal küll väga õdus.
 
geena 13. oktoober 2006, kl 22.55
kas pelgus üks maroko koht mitte ei olnud?
 
juku 17. oktoober 2006, kl 13.19
endises õllekas "pentagon"(sõle ja puhangu nurgal) asub vist koht nimega "Aladin" aga ise pole käinud...
 
njah 17. oktoober 2006, kl 13.26
no see puhangu pole enam eriti pelgulinn ju
 
Lant 17. oktoober 2006, kl 13.54
Õlleka kohapeal on tänapäeval Selver. Aladdin on praktiliselt Koplis juba. Kohal pole väga viga iseenesest, aga restorani ambitsioone omab.
 
Madis 31. oktoober 2015, kl 03.25
kui hommikul on isu värske molli ja noa saamise järele võib ikka mööblimaja baari külastada :)
 
Pubi 09. november 2015, kl 16.58
Olen ammu m6elnud, et see vana Minski pood seisab niisama ja sinna oleks hea teh Pubi + bowling vms. Koht on hea ja ymberringi puudb konkurents. Mida pole on algkapital.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!