Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pagariliisu! Jess!!
 
Pirjo 18. aprill 2007, kl 08.54
Avastasin Pagariliisu kondiitripoe Liivalaia tn Hansapanga taga. Ma olen kadunud hing! Nende struudlid on midagi sellist, mille pärast ma lähen sinna ilmselt taas ja taas, ja oh mu vaene figuur! Õnneks elan teises linna otsas ja siiski liiga tihti sinna ei satu. Teisi asju pole veel proovinud, välja näevad küll head.
 
karvapea 18. aprill 2007, kl 16.35
Jaa-jaa, ma tean, mida sa tunned :)))))

* Pagariliisu fännaja
 
Kaiti 18. aprill 2007, kl 16.37
Seal on veel kohupiimakook (vist oli Kalusi kohupiimakook), minu täielik lemmik.
 
teadja 18. aprill 2007, kl 19.39
Klausi kohupiimakook on see. Kõik koogid ja tordid on jube head. Ja muidugi struudlid. Tordid on fantastilised, sest neis pole läbiligunenud biskviidikihti ega margariinimaitselist kreemi, kõik on väga peene maitsega. Minu vanaemale meeldib kõige rohkem Volkonski tort. Ta ütles, et seal on kõik maitsed ja struktuur tasakaalus. Edu Liisule ja kõigile naistele!
 
huvi 18. aprill 2007, kl 19.55
kas te tahate öelda, et nad kasutavad päris toiduaineid, mitte mingit keemiapulbreid?
 
ff 19. aprill 2007, kl 08.49
just! puhas kraam. munad on päris munad!
 
tartus ? 19. aprill 2007, kl 10.37
Kas Tartus ka neid müüakse ja kus ?
 
mmm 19. aprill 2007, kl 11.30
ja sealne moonikook.. mmm
 
bonaparte'i fänn 19. aprill 2007, kl 20.59
bonaparte'is on ka päris asjadest küpsetatud! Elagu päris piim ja munad! lähen proovin siin soovitatud pagari ka ära, äkki saan uue lemmiku!
 
Pirjo 19. aprill 2007, kl 23.51
Just et on ehtsad ained seal Pagariliisus, ma oma suures vaimustuses vahutasin tööl ka muudkui struudlitest ja üks kolleeg ütles et seal sellepärast ongi asjad kallid, et nad teevad ainult ehtsatest ainetest. No olgu kallid, egas ma iga päev neid ei söö, isegi mitte iga nädal, muidu ma ei mahuks enam varsti uksest sisse.
Nüüd peab siis Bonaparte'isse ka vaatama,nagu eelmine fänn siin vihje tegi.
 
enter 20. aprill 2007, kl 08.46
no on alles promo!
 
sigapaha 20. aprill 2007, kl 11.05
Mõlemad kohad on superhead, nii Bonaparte kui Pagari Liisu :)
Ja siis on imehead kringlid Olümpias.

Kõige tihedamini ostan Bonapartest saiakesi... mmmm .. soojad saiad hommikukohvi kõrvale. Pole paremaid saanud.

Aga tordid on pagari liisus jumalikud... Eriti meeldib maasikatega (ma nime kahjuks ei tea).
Struudleid ei ole proovinud aga selle struudli-kiidu-kõne peale peaks proovima kindlasti :S
 
fännitar 20. aprill 2007, kl 11.41
sama siin, Pagariliisu struudlitest juba aastaid sõltuvusest ja isu täis ei saa, kui sealt oled korra ostnud, siis teiste tegijate omad enam loosi ei lähe. Ohh, isu tuli kohe peale, peaks vist töönädala lõpu puhul ennast premeerima.
 
tartus ? 20. aprill 2007, kl 12.21
Ajate siin suu vett jooksma, kus ma Tartus neid saan ????
 
m 20. aprill 2007, kl 13.48

Tartus ei saagi!
 
rabakas 21. aprill 2007, kl 14.31
ja pagari-liisu rabarbarikook!~no on ikka hea, kuidagi nii kreemine ja suussulav (tegelikult ühe korra sain ka sellist, mis suht kuiv, kahjuks)
ja hind koogil ka 6 krooni vaid

aga muide, tellisin selat sel aastal vastlakukleid ja no vot need olid harju keskmised
 
to enter 23. aprill 2007, kl 20.17
Ma tean seda kohta juba üle 5 aasta,tõesti on head tooted.See pole promo,cést la vie,kak gavarjat frantsuužõ!!!!
 
liisu 29. aprill 2007, kl 10.19
Eelmise korra Pagari-Liisu kiidukõnede ajel käisin nende struudlit ostmas ja ausalt öeldes ei meeldinud. Teisi tooteid pole proovinud, võib-olla oleks parem mulje jäänud.
 
jänku 29. aprill 2007, kl 11.38
ilmselt on teatud tooted,mis on head,ostsin õuna martsipani koogid-need küll mingit maitset ei omanud,martsipani polnud ja õunte asemel olid rosinad....
 
muidugi 17. juuli 2007, kl 21.26
nad kasutavad seal igasuguseid stabilisaatoreid ja toiduvärve ja paksendajaid,70 protsentti pulber ja muud pastad ja mõksid mis värvi ja maitset annavad.
 
töötajad kommivad 26. märts 2015, kl 11.50
see kiidukõne oli küll töötajate enda kirjutatud. korra käite, siis teist korda enam tagasi ei lähe ilmselt. igalpool tooted, mis head ja halvad. narva kohvikus ka kringlid, mis head ja mis kohutavalt halvad.
 
vana töötaja 26. märts 2015, kl 18.33
Töötajad nüüd küll ei viitsiks kiidukõnesid siin kirjutada. Pigem omanik ise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!