Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
India restorani Tallinnas?
 
Kats 22. november 2007, kl 17.04
Mulle tuleb sõber külla, kes on india köögi fänn ja tahaksime siin koos kuhugi lõunale minna. Tema pole Eestist, mina jälle ei tea india köögist suurt midagi.
Kes teab, mis on head india söögikohad Tallinnas? Ta on selline gurmaanitüüpi inimene, Kathmandu Hilli seega vist temaga ei lähe...
 
K.ass 22. november 2007, kl 17.08
Villa Thai ja Elevant. Tehniliselt peaks ka Maharaja olema india köögiga restoran aga ma ei julge seda eriti soovitada.
 
kroku 22. november 2007, kl 18.57
parim hetkel kindlasti elevant, olen ise täielik india köögi sõltlane!
 
ka 22. november 2007, kl 19.31
 
Pentti Saarikoski 22. november 2007, kl 20.26
Käisin möödunud nädalavahetusel Elevandis. Väga tore koht. Söögid head ning ettekandjad ilusad.
 
Kats 23. november 2007, kl 12.02
Suur tänu!
Elevant on Vene tänaval, jah?
 
. 23. november 2007, kl 12.58
jah, vene tänaval.

elevant on super, hinnad taskukohased ja toit hea.
villathais sa viimati käidid eelmine nädal ja oli rahvast täis, toit maitsev, soovitaks.

unustati mainida VS'i, natu trendikoht väljastpoolt aga tasuks ikkagi proovida. mõned räägivad et parim.
 
chick 24. november 2007, kl 22.13
mul mitu indialasest sopra, kes Tallinnas kylas kaies alati paluvad end VSi viia - nende sonul parim india toit valjaspool indiat ja londonit

ise pole vaga suur fann ja seega ei oska vorrelda elevandi ja villa thaiga sest pole neis kainud, aga VS toit on kyll vaga hea. aga jah, rohkem trendikoht vist, vahemalt muusika on selline mida traditsioonilises india restoranis ei kuule
 
rene 25. november 2007, kl 14.52
minge muidugi elevalti. elevant on see koht, mis nädal tagasi tervisekaitse poolt sulgeti päevaks .
 
Ke 26. november 2007, kl 18.03
Elevant ei ole kahjuks üldse hea India restoran, enne on 100 korda parem Villa Thai või Maharaja. Tasub käia ära välismaal mõnes India restos ja võrrelda. Peale 5 korda Indias käimist ei nimetaks Elevanti India restoks ja peale selle olen sealt saanud ühe korra ka toidumürgituse :(
 
sops 27. november 2007, kl 22.06
Mina nutan jatkuvalt Tanduuri taga! Kas Tanduuri tegijatelt mingi uut kohta pole tulnud?
 
panda 28. november 2007, kl 08.11
to Ke- kas sa oled üldse kunagi normaalset india toitu söönud, kui ütled, et villa thai on 100* parem kui elevant? Sõin seal chicken tikka masalat, mis on selline tavaline asi igas india restoranis ja no sry, ei olnud asjal ei tegu ega nägu- toiduvärviga vist värvitud, maitset polnud ja kaste tärklisega paksendatud- tõeliselt jube kogemus. Sõin seal ka tai toitu- veel jubedam"!
Elevant oli kunagi ok, aga VS on tõesti hea- proovi seal kas või kana byrianit või muid mõnusaid toite, kõrvale kindlasti juustu-cilli naan ja usu, sa j'ääd rahule
 
6 28. november 2007, kl 15.30
ma olen korra käinud maharajas...õuduste tipp ja kui see on india köök siis mina olen rootsi printsess.
 
viu 28. november 2007, kl 15.37
Kunagi aastaid tagasi oli tõesti Tanduur parim, aga siis läks asi hoogsalt allamäge.
Elevandis olen käinud mitu korda, aga sellist tunnet pole kunagi olnud, et nüüd sai head india toitu söödud ja kõhuprobleeme on olnud nii minul kui teistel. Hubane ja mugav ja tore on seal aga istuda küll. Mango lassi on muidugi hää.
Tõeliselt korralikku india kohta ma pole aga Eestis veel kohanud.
 
tigu 29. november 2007, kl 16.31
soovitaksin ka kas Elevanti või sisi VS-i
 
k to Ke 30. november 2007, kl 08.23
Said nüüd oma reisikorrad ära märgitud? Ma pakun, et mõni on suisa 6 korda Indias käinud, ah?!
Ja siis veel sihuke asi, et ka vanasõna ütleb, et maitse üle ei vaielda... Sulle ei meldi, talle meeldib jne.

Mittetallinlasena küsin - misasi on VS?
Ja veel - aastaid ise aasia köögiga seotud toidukohas töötades sain ka suure sõltuvuse (imelik, kuidas küll põhjamaalasele selline asi nii mokka mööda on...), aga segadusse ajab ikka see, et enamik kohti on globaalselt haaranud hiina, india, tai jne. köögi ühe kaane alla. Nüüd siis enam ei teagi, kas mulle meeldib hiina või india toit...
Kokad olid hindud, koht hiinakas, menüüs mõlemad toidud (on keegi üldse klassikalist hiina toitu söönud? See, mis maailmas on ropp, kiire ja puhas sodi...), lisaks pikiti sisse ka veel jaapani sugemeid..
Niisiis - kas kõik teie poolt nimetatud toidukohad on INDIA toitu pakkuvad paigad või ikka kirju-mirju?
 
mai 30. november 2007, kl 11.40
mina jagan Ke arvamust, ei hakka oma indias kaimise kordi mainima, aga Elevandis kyll head toitu ei saa
 
tigu 30. november 2007, kl 13.34
VS asub pärnu mnt-l. Kunagi oli selle nimi Võitlev sõna.
 
chick 30. november 2007, kl 17.58
VS'i kokad ka Indiast ja minu meelest vaga hea india toit, samal tasemel mis Londonis, aga kahjuks pole ma Indias kainud ega tea vorrelda,
 
- 01. detsember 2007, kl 19.28
india kokad?seal oli ju alles kokaks kevadiste rahutuste ajal hügieenisidemeid jm varastanud venelane:))mäletate meedias neid toredaid pilte temast?
 
:)) 01. detsember 2007, kl 20.14
VS-i India kokk: http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=15839230&categoryID=1727246&ndate=1178533850
 
. 01. detsember 2007, kl 23.54
VS ju umbes nagupubi, aga hinnad nagu kallil restoranil. Pasta oli seal kallis ja mõtetu, aga India toitude kohta ei oska öelda.
 
paks kass 03. detsember 2007, kl 15.48
muide selleks, et india köögist kõhuhäireid saada, ei pea köögihügieenil üldse midagi viga olema. näiteks mina saan karrist alati kõhulahtisuse, isegi siis, kui ise teen. mu kõht lihtsalt ei talu seda kuigi hästi.
 
. 03. detsember 2007, kl 19.58
haha hea jah, tule targutama hindadest ja söökidest kui ise nagu näha konservatiivne et india restoranist pastat tellida. mõttega üldse kommenteerida? keegi kes küsib india restorani kohta ei mõtle never sinna pastat sööma.

muide käisime täna vs's lõunatamas, kahekesi, läks alla 400, sest me mõlemad võtsime päris palju süüa juua, ning väga hea oli, kindlasti läheks veel.

üldse neid kohti on suht vähe kus arvet vaadates mõru meel oleks. pigem kusagil patrikus kus on küll väga odav onju aga toit ise on ka odav. minumeelest pole paarkümmend krooni rohkem maksta küll röövimine kui peale oldut see "hea olla" tunne tekib :)
 
chick 04. detsember 2007, kl 10.20
vbl ma kaisin seal sel ajal kui VS'i kokad toesti indiast olid, aga ma maletan ikka kyll, et indialased seal klaasi taga syya tegid...voi nagin ma seda unes....?
 
sops -ikule 08. detsember 2007, kl 21.16
Ära nuta midagi Nan'i (India õhuke leib) saad pannil jahust ja veest teha, aga Tanoori jaoks osta Santa maria "Tandoori Chicken" purk, 1 maitsestamata jogurt ja 1,2 kg sea või kanaliha , ahi kuumaks ja........ fantastiline, ning ei pea muretsema pesemata kätega toiduvalmistajate pärast!
 
hm 23. detsember 2007, kl 00.32
võib-olla on VS-is india söök hea, aga olen seal nii salateid kui pastasid söönud - pole vist üheski restos nii halba sööki saanud kahjuks. Esimest korda elus pidin pasta kööki tagasi saatma, ja ma pole söögiga üldse pirtsakas, võin keedetud saabast ka süüa pmst.
 
kurkum 28. november 2009, kl 19.19
Aga tänapäeval? Tanduuri on nad kinni pannud juba ammu aga kus sis on hea india/tai köök.
 
nt 28. november 2009, kl 19.54
Chakra http://www.chakra.ee/
 
eke 01. detsember 2009, kl 17.55
ma olen india toidu fänn aga elevanti küll ei soovitaks. viimane elamus oli suht mage.
VS-s on head india toidud, valik pole küll kuigi suur aga koht on kaua lahti. pole kordagi pettunud.
hiljuti avastasin uue koha - Chakra (asub vanalinnas, Vene tänavalt peale kirikut paremale). ja kuigi olen seal ainult kaks korda käinud, jäin väga rahule. menüü on lai ja valiku tegemine võtab aega. ettekandjad on toredad. magustoitudest meeldis väga pistaatsiajäätis...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!