Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
India restorani Tallinnas?
 
kk 07. detsember 2009, kl 12.36
VS-i india toidud tõesti head, lamba curry nt viib lausa keele alla :PP viimati käisin eelmisel nädalal. Kokad on mingid musta värvi tegelased küll :)
 
Lilitha 20. detsember 2009, kl 02.48
VS on nagu ameerika mäed- üles alla :) elab oma elu juba aastaid ja läheb neil kord paremini siis on jälle kehvemas seisus, aga ometi elus :) Naan on neil minu arvates parim Tallinnas. India toitudest on minu lemmik kana tikka masala, mis on alati hea olnud, välja arvatud viimasel korral :))) kui vist kõik tm-s kasutatavad maitseained sattusid minu taldrikule ning kogemata suhu sattudes rikkusid need maitseelamuse täielikult. Ja ka muu toit on neil täitsa arvestatava kvaliteediga ning ka hinnad ei ole Tallinna kohta nii ulmeliselt kallid.
Elevandis ei ole ise käinud, aga mitu sõpra sealt paraku toidumürgituse saanud:S
 
anna 20. detsember 2009, kl 14.13
Käin aastaid Elevandis söömas ja pole kordagi isegi kuulnud, et keegi sealt mürgituse saanud oleks, saati siis ise saanud.
Vürtsidega on selline asi, et kui inimene neid ei talu, siis ei maksa neid ka süüa.
 
x 21. detsember 2009, kl 22.56
kui kontor oli vanalinnas sõin Elevandis 3-4 korda nädalas lõunat. nüüd harvemini, aga vähemalt 4 korda kuus ikka. pole olnud mürgitust ega midagi lähedast sellele. taimetoidud on seal head, lihad ülehinnatud just hinna poolest. supid ja kathi kabab mu lemmikud. ja mango lassi loomulikult
VS wrap ja naan super.
chakra kana curry on vist linna parim, kuigi jah 2 korda seal käinud ja esimene kord oli nii paar nädalat peale avamist ja siis olid kõik tellitud asjad täiesti suva, nagu soomlastele tehtud eesti toit. teine kord oli mega, ainult et ootamisaeg talumatult pikk, täismaja ja oodata üle tunni aja kõvasti.
veel on villa thai, tomatisupp kanaga asi millega mööda ei saa panna. mõned asjad veel aga pole nii regular et mäletaks peast mis eriti meeldis. saag paneer parem kui teistes kohtades küll.
hmm, hookah house on ka india köök aga koht paras veidrus, ülikonnas turvamees viimane kord töllerdas seal ringi, igakord kui nägime teda ei suutnud naeru tagasi hoida. söök oli hea aga mitte midagi väga erilist, hinnaklassilt vist odavaim.

kes vürtsi kannatab peaks kindlasti ettekandjalt natu uurima, äkki saab lasta toidu teha täpselt nii nagu hindud seda endale teeks. eeldusel et köögis ikka on hindud.

a noh need tallinna kohad on päris norm tegelt, brick lanel on hullemat saadud..
 
Evelin 08. jaanuar 2010, kl 23.57
Meie käime töökaaslastega Masala restoranis söömas, see sai paar kuud tagasi avatud Radissoni kõrval (Maakri 19/21) - mõnus hubane koht ja väga head päevapakkumised. Minu lemmik on nn. "Thali" - india komplekt (70eek). Teenindus on seal supper ja menüü roogade valik lai. On väga huvitavad taimetoidud, näiteks "malai kofta" - kodujuustust ja köögiviljadest valmistatud pallikesed mahedama maitsega karri kastmes -soovitan! Ei teadnud varem, et lihata toit võib nii maitsev olla:)
 
n 09. jaanuar 2010, kl 13.59
kahtlane kui igasse teemasse on masala kiitmine äkki kukkunud.
 
Geidi 09. jaanuar 2010, kl 15.05
Lugesin Masalast Eesti Päevalehest http://www.epl.ee/artikkel/483666
 
joanna 23. jaanuar 2010, kl 14.47
Chakra on parim!
Imelised kastmed, lammas on hea õrn. (India köökides on lammas üsna suur pettumus üldiselt) aga Chakras on ülihea.
No ei ole ühtegi asja mille üle kurta. Hinnad aint nats soolased:) aga parem maksan rohkem sest olen seal kokku vist mingi 15 korda käinud ja mitte kordagi pole halba toitu saanud.
 
sirje 29. jaanuar 2010, kl 09.15
Tean, et vanalinnas Bremeni käigus (uue ja vene tn vahele jääb) on suvel avatud india restoran. Käinud ei ole, aga kas kellelgi on kogemust?
 
takso 29. jaanuar 2010, kl 15.48
See Bremeni käigu restoran ongi Chakra.
 
masalakiitja 25. veebruar 2010, kl 19.31
Käisime väikese seltskonnaga eelmisel nädalal Masalas. Kolmest kaks kiitsid teenindajat, kolmest üks sööke. Esmalt oli minu maitsele lihaollust liiga vähe ja leib, ok, naan vms, oleks võinud ikka juures olla. Soust oli ere-ere-erepunane ja seda oli palju. Toit valmis nappide minutitega. Kõlli mikrost küll ei kostnud.
Interjöör oli kena. Kahjuks on minu meelest asi selles, et püütud on teha segu loungest ja aasia söögikohast. Esimene eeldaks õhku ja vaadet. Teine eeldab lõhnu, helisid, silma- ja kõhunuumamist.
Väga soodne oli lõunamenüü ja selle maitse üle ei saa kaevata.

Kõik see oli minu kui paadunud indiahuvilise ja sündinud budisti jaoks liiga ne rõbo-ne mjaso. Samas lähen tagasi kindlasti veel, kasvõi seepärast, et temperatuur saalis oli hea ja teenindaja nii kena ja lahke ning parkimisvõimalused head.

Samas oma sünnipäeval, mis tänasest päevast on paari ndala kaugusel, külastan ma ilmselt tülikalt paiknevat ja invaliidile kättesaamatut elevanti. Vähem "lounget", rohkem aroome, rohkem südant, nagu mulle tundus.

Masalale soovin rohkem masalat ja kui kokk tammub läbi saali, võiks ehk naeratada või midagi. Teenindaja aga on hea. Minu küsimusele sibula jms kohta vastas kohe.

Soovitan Masalas käia ja maitsta. Äkki olen mina liiga vürtsilemb, mis võib vabalt ka nii olla...
 
marinell 04. märts 2010, kl 12.25
India toidu fännina soovitan proovida Chakra restorani vanalinnas. Tõesti tasemel india köök.
 
uhuu 06. märts 2010, kl 14.16
Mulle on ka india toit väga mokkamööda -esmalt meenuvatest - Elevant-käidud korduvalt, söögid muidugi head, mõnus hubane koht ka. Chakra - seal olen käinud vaid korra aga esimene külastus jättis tegelikult üsna hea mulje, ei mäleta et oleks midagi ebameeldivat olnud, koht ka tore. Ja siis Villa Thai - üllatuslik kuna see koht on ju tegelikult tai köögile spetsialiseerunud, siis minu jaoks on just sealsed india toidud linna parimad - eks see muidugi on maitse asi. Samas Villa Thai interjööri poolest on selline noh natuke ülepakutud kuidagi, Elevant näiteks teeb selle koha pealt pika puuga ära. Aga no ega kõht ringi ei vaata muidugi, silmad ainult :)
 
mjju 09. märts 2010, kl 22.19
Hookah house on ka päääris hääää
 
retik 22. märts 2010, kl 22.30
Kokkuvõttes - ikkaggi Elevant? Mis auk see Liivalaias on, Kathmandu? Sõidan sellest koju minnes iga päev mööda aga kus seal parkidagi? Panga parklas? Ons maitsev?
 
silja 23. mai 2010, kl 15.37
Olen ka just Masala juurde pidama jäänud. India toit on tõeliselt indiase maitsega, part oli superhea, ülalmainitud thali komplekt tasuks kaa äramainimist, meeldib, et selle kõrvale nii lätsekaste kui raita käivad. Maitse küllalt viimistletud ja klientide soovidele tullakse vastu, menüü osas ollakse paindlikud, kõike annab vahetada jms. Mõnus vaikne on ka. tasub ära käia.
 
katerinale 26. mai 2010, kl 17.24
Kulla Katerina Lipberg. Kui teha reklaami, siis võiks seda teha oskuslikult. Milleks valetada, noor neiu? Milleks valetada "Olen ka just Masala juurde pidama jäänud", kui sa tegelikult ju töötad seal. Igaüks veendub selles korraks sinu meiliaadressis olevat nime guugeldades, et sa ise seda b u d u a a r i s ütled.

Ühesõnaga - vähem valetamist ja rohkem head india toitu!
 
ma 29. mai 2010, kl 23.07
soovitan restorani Arcadia Pikal tänaval.
www.restoran-arcadia.ee
 
Alex 22. juuni 2010, kl 10.27
Jep Arcadia on vaieldamatult parim eelpool mainitutest. Oleme seal juba 3 x käinud. Seal on tõest kõik super!turisti tunne tekib seal restoranis..
Tasub proovida.
 
to Alex 22. juuni 2010, kl 11.37
Kas turisti tunne on hea??
 
naine 18. aprill 2013, kl 21.54
Viimased postitused juba vanad,on kellegil midagi värskenduseks lisada?
 
Marju 02. mai 2015, kl 18.40
Mina soovitan uut India köögiga kohvikud Ginger Cafe https://www.vabalaud.ee/et/restoran/gingercafe/
 
Chr 26. juuni 2015, kl 16.53
Minule meeldib väga Bollywood Pikal tänaval.
Mõnus interjöör, alati head toidud ja sõbralik teenindus.
Kui kahekesi minek, siis soovitan koha broneerida aknalauale, seal mõnus süües pikutada ja möödujajd jälgida :)
 
huvitav 02. juuli 2015, kl 22.20
Mida te neist möödujatest vahite? Mõnitate neid vaeseid inimesi, kes kallis restoranis prassida ei saa?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!