Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
parim kook tallinnas
 
lill 04. september 2008, kl 14.17
kus saaks tallinna kesklinna kandis parimat kooki?
 
best 04. september 2008, kl 18.09
Tina tänaval, X majas ja X korteris, ise küpsetan, väga hea valik: kohupiimaga, õuntega, marjadega jne. jne.
Aga ainult oma tuttavatele
 
v 04. september 2008, kl 20.19
minu viimase aja lemmikud on ce la'vies.
 
laupäev 06. september 2008, kl 16.52
Laias jalas on üks tore kohvik - seal mõned päris head koogid.
talliinna vanalinn.
 
ahhaa 06. september 2008, kl 19.02
Imre Kose mango-ingveri kook Viru keskuse boulangeries (Rahva Raamatu poes 4.korrusel)
 
murka 08. september 2008, kl 12.43
Jahhh, see kook on just IMRE enda tehtud. pädev pädev....
imre on kokk. koogi teeb ja retsepti töötab välja ikka kondiiter. täitsa tavaline inimene.
 
ära kisa kui ei tea 08. september 2008, kl 13.52
ei, retsepti mõtleb välja imre ja siis kokad kes ta alluvuses töötavad teevad selle retsepti järgi.
 
ahhaa 10. september 2008, kl 09.49
Kahtlustan, et Kose koostab oma söögikohtade menüüd siiski ise. Nime lisasin sellepärast, et nimi boulangerie ei ütle paljudele mõhkugi ;)
 
black 10. september 2008, kl 10.54
laias jalas???

(jämejalas?)
 
nee 10. september 2008, kl 12.03
Le Bonaparte´s on üks hästi maitsev šokolaadikook maasikas peal ja Anneli Viigi šokolaadikohvikus on saamuti üks äraütlemata maitsev šokolaadikook, mmmmm....
 
kristiine 10. september 2008, kl 16.57
ei ole küll kesklinnas, aga kristiines teisel korrusel salamandri vastas söögikohas pakutakse väga head sooja shokolaadikooki jäätisega :P
 
panna kota 10. september 2008, kl 23.39
veel on hea Matilda kohvikus Pavlova tort.
 
mood2 13. september 2008, kl 23.20
10 points to black!
 
miu 21. september 2008, kl 20.53
Lounge 8 laimikook. Lihtsalt üks parimaid.
 
triinu 30. juuli 2010, kl 16.58
Järsku täiendaks seda parima koogikohta:
mulle meeldib lisaks Mathildele ka Komeedi koogid,
aga kus veel ?
 
* 30. juuli 2010, kl 19.51
Viru tänava alguses enne Viru väravaid esimesel väliterrassil (Viru poolt tulles) on superhea Budapesti kook!
 
mai 01. august 2010, kl 21.37
Head koogid on Fahles. Napolion viib pilvedesse :)
 
jalou 03. september 2010, kl 17.33
oo, kas Fahles on päris Napoleoni kooki? peaks ära proovima. viimati söödud Napoleon Pärnu mnt Revali Cafe'ss jättis halva maitse suhu ega suutnudki lõpuni süüa. nagu ka Selveri Napoleon. mõlemad hapud, vist sidrunihappega valmistatud õudused, öäkk. õigest Napoleonist oli asi kaugel. imestan, et seda jälkust ikka sortimendis hoitakse.
pikka aega oli minu lemmikkook Mademoiselle'i kohvikus müüdav Morengi rull, mmm...
Lounge Kaheksa laimikook on ka lihtsalt suurepärane :)
Meistrite Hoovis on hea koogivalik, samuti Josephine's (neil ju üks omanik), kui shokolaadi isu võtab silme eest mustaks;
Reval Cafe's müüdavatest maitseb kõige enam Budapesti rull, eklääride fänn olin ka kuni kord sain ühe, millega oleks võinud uksele koputada :D
Komeedi koogid ei maitsenud, midagi oli nagu puudu;
Viigi kohvikust on ainult head mälestused nii koogi kui kommi osas :)
ise teen väga head Napoleoni (hull mässamine), Pavlovat, porgandikooku, õuna-, ploomi- ja kapsapirukat, igasuguseid muretaignakooke ja loomulikult pühapäevased crepid :)
 
no rääkige siis 03. september 2010, kl 20.39
milline see õige napoleon on. minu jaoks on keedukreemiga napoleon täielik kräpp. paraku muud pole viimasel 10 aastal enam näinud. peab olema ikka keedukreemi ja võikreemi segu, siis on ikka megahea asi, kui on piisavalt külmas seisnud.
 
qwerty 05. september 2010, kl 18.37
Müüriääre napoleon, kunagise moskva kuum šokolaadikook
 
maarja 05. september 2010, kl 19.33
Väga hea kook on juustukook, mida müüakse Solarise keskuse kõige alumisel korrusel, kohe Solarise toidupoe kõrval. Nime täpselt ei mäleta, kuid iga tüki peal oli kreeka pähkel. Väga hea! Kusjuures, mulle meeldib ka väga Selveri kook, väga väga lahja, kuid imemaitsev ja kreemjas!
 
ilo 09. september 2010, kl 21.38
Jagan arvamust, et fahle napoleon ja pavlova viivad taevasse. pavlova serveering on muidugi juba omaette kunstiteos, mida ei tahakski lõhkuda.
 
:) 10. september 2010, kl 11.39
jaa, maarjaga nõus - Solarise toidupoe juures on uus kohvik ja kõik mida seal proovinud olen on väga maitsev olnud.
loodan, et see pole ainult alguse asi vaid et nad oma kvaliteeti ka hoiavad ;)
 
Maiasmokk 12. september 2010, kl 23.11
Anneli Viigi kirsikook sulas täna suus!!!
 
qwerty 13. september 2010, kl 12.47
Ei ole väga peente kookide austaja ja liiga palju raha ka ei soovi koogitüki eest maksta. Komeedi koogi on küll pealtnäha ilusad aga maitses ei midagi erilist. Kõige rohkem armastan ise küpsetada erinevaid juustu-, shokolaadi-, õuna- jne kooke. Aga vahel kohe tuleb poekoogi isu. Leidsin lemmikud Pihlaka poest: mõlemad on plaadikoogid - sefiirikook, kus on vaarikas peal ja shokolaadi-mandlikook.
 
k 18. september 2010, kl 21.35
Rakvere pihlaka kohviku rummirull..mmmmmm!
 
Nämm 19. september 2010, kl 13.25
Minu lemmik siiani on Sushicat´is pakutav Bayles´i likööriga kook. Taevalik!
 
shoko 24. september 2010, kl 21.57
boheem - shokolaadikook
kloostriait - pavlova
 
maasikas 11. oktoober 2010, kl 10.53
Minu lemmikud koogid asuvad siiski Coco pagariäris! Solarise kaubanduskeskuse 0.korrusel!
 
maiasmokk 18. oktoober 2010, kl 22.00
Laagris , Laagri Leivatoa nimelises poekeses on porganidikook päris hea, veel meeldib nende kohupiima tasku ja juustukook marjakattega. Ja kõik tooted tehakse kohapeal - vahel õnnetsub sealt ka ahjusooju pirukaid saada kui tööpäeva sees või laupäeva lõunajapaiku sinnakanti satud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!