Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
sitad söögikohad teie jaoks, top 3
 
pläust 11. detsember 2008, kl 21.10
laske tulla. põhjuseid ja iseloomustavaid fakte pole tarvis.
 
einoh 11. detsember 2008, kl 23.52
lihtsam oleks ikka head üles lugeda, sittu võibki kirjutama jääda.
 
õunauss 12. detsember 2008, kl 09.17
enamus pubisid tln-s,eriti märkimist väärib kamikadze,bazar...
 
ratas 12. detsember 2008, kl 10.38
St Patrick, lihtsalt õudne, mida seal söögiks nimetatakse.
 
objektiivne 12. detsember 2008, kl 11.28
kui ei põhjendata, siis pole sel küll mõtet. ühele meeldib üks, teisele teine.
nt. mõned on nii vingatsid, et kui on valet värvi salvrätt laual siis juba ei meeldi.
st. patrick suur-karja tänaval mulle jälle meeldib, vägagi.
nii, et võta siis kinni...
 
k 12. detsember 2008, kl 13.57
st.patrick foorum - võrreldes teist patrikutega on hinnad poole kallimad ja söök lahjem.
siili pubi - uus menüü on kohutav, hinnad liiga kallid soojendatud valmistoidu jaoks. teenindust pole. aastaid tagasi oli lemmikkoht.
tammsaare tee kebab. nimi ei tule meelde. ikka toit.
pärnu kohviku esiosa - ülehinnatud, söök maitsetu, koguselt väike. õnneks kinni.

ahh, tglt jah, neid kohti on väga palju, kuigi pole eriti väljas sööja.
 
... 12. detsember 2008, kl 14.23
osman kebab tammsaare teel-kunagi oli lemmik. viimased 2 korda kui olen toitu tellinud siis olen kuulnud kuidas natukese aja pärast kõlab mikrolainahju tilin ja söök tuuakse lauda. ja kusjuures see polnud isegi soe vaid leige. nõud olid ka katkiste äärtega.
 
mm 12. detsember 2008, kl 15.59
aasta tagasi sõin mingit jõledat omletti Islandi nimelises söögikohas Narva mnt. alguses, Tallinnas.
Peale seda pole sinna jalga tõstnud, ei tea, mis seal vahepeal on toimunud.....
 
Reepicheep 12. detsember 2008, kl 20.03
1. china red või midagi taolist viimsis, ilged toidud
2. chopstiksid
3. osman tammsaare teel on tõesti alla käinud

ma üldiselt väga pips ei ole ja pubis gurmeetoitu ei eeldagi, samuti ei taha sööklast restoranitoitu saada aga selle viimsi hiinaka toidud lihtsalt ei kannata kriitikat, chopstiksi läppunudrasvane toit on vastuvõetamatu ja osmanist on lihtsalt kahju, hea koht oli.
 
mups 12. detsember 2008, kl 23.22
St Patrick, ükskõik, milline
Basso - sealne tom kha oli mingi jahupuder, kunagi ei lähe enam :(((
 
K . 13. detsember 2008, kl 08.53
Basso.
Nii kena koht ja nii kehv köök, nende andekas köögitiimsuudab ka kõige lihtsama toidu p-sse keerata pelgalt sellega, et üritab koostisainete koha pealt mõnikümmend senti kokku hoida.
 
kh 13. detsember 2008, kl 12.19
Zebra- paljudel tuttavatel toidumürgitus, mis lõppes Merimetsas, arvatavasti toorest kalast.
Island- jube urgas
Kadriorg- blond paks teenindaja tuleks päevapealt vallandada, kohutav teenindus.
 
ry 13. detsember 2008, kl 19.05
Double caffee - pole seal aastaid käinud. Umbkeelsed teenindajad, halb teenindus.
 
heh 13. detsember 2008, kl 22.35
estonia teatri vastas see mingi türklaste kebab on jama
 
eesti=tallinn 14. detsember 2008, kl 09.45
...??

Üle Pärnu Port Arturi Väikese Muki ei ole ikka midagi! See soperdamine, eksimine, siis vabandamata vihase näoga minema jooksmine... see on ületamatu!
Aga nagu ma aru saan, siis need eelmised kommenteerijad tallinnast kaugemal ei näe/ei käi, siis mul pole mõtet muudest linnadest rääkida.
 
jänes 14. detsember 2008, kl 10.48
to eesti võrdub tallinn

Milleks tatti pritsita?
Võib olla eelnevalt kommenteerinud inimesed tõesti ei olegi mujal kui Tallinnas söömas käinud, mille poolest nad siis sinust halvemad on? Aga see ei tähenda, et keegi lugeda ei tahaks, kuhu pole mõtet oma nina tühja kõhuga pista kui ta näiteks Pärnuse või Tartusse juhtub sattuma.
 
pläust 14. detsember 2008, kl 12.03
väikese muki osas küll nõus. pärnakana sinna mõned korrad juhtunud ja ega midagi meeldivat ei meenu.

palun edasi lasta! kõik mittekenad kohad üle-eesti on sellesse teemasse teretulnud!
 
_k_ 14. detsember 2008, kl 15.19
Tallinnas Mustika keskuses asuvast Rahva Toidust saime mingit söödamatut jubedust - nii supp kui praad ei kõlvanud süüa.
 
Kiiksu 14. detsember 2008, kl 17.43
Kõik räägivad Tallinna söögikohtadest, ma alustaks Tartuga :)
1. Lõunakas seesöökla- lihtsalt jube
2. Kuum tass- paatide kokkutulek
3. Place- kõik toidud rasvaga ülevalatud


Viljandi
1. Viljandi kohvik- ei ole koht kus klient on oodatud
2. Suur vend- jubedad toidud, veel jubedam teenindus
3. Tegelaste tuba- toidud Selvrei kuumletist tellitud :S


Pärnu
1. Steffani- maitse asi a mulle ei meeldi seda teinast süüa, mida seal pitsaks nimetatakse.
 
mups 14. detsember 2008, kl 23.28
Tartus on erinevalt Tallinnast lihtsalt nii palju normaalseid kohti, et halvad ei torka nii silma ja paljudesse kahtlastesse kohtadesse (Kuum Tass jms) ei satugi.

Aga siiski:
Maailm (väga "huvitavad" jäätisekokteilikogemused, toit on täiesti kõlbmatu) - kunagi oli üsna normaalne, viimasel korral aga uskumatult halb, ei lähe enam.

Truffe - ma ei saa täpselt aru, kas tartlastel on lõuna jaoks 2 tundi aega, aga just nii kaua kulub seal teeninduse ootamisele.
Toit on muidu mõnus.

Pierre'i kohvi oleksin nagu ise keetnud - süda läheb pahaks ja/või hakkab puperdama. Muidu toit jällegi ok.

Ka Wildesse ega Tsink Plekk Pange enam ei lähe ja Tartu hotelli hommikusöök on üsna markantselt vilets.
 
Str 15. detsember 2008, kl 16.59
Esimese koha saab konkurentsitult Double Caffe- kohutav teenindus ja kui lõpuks söök tuleb, on see kindlasti mingi vale asi või lihtsalt täiesti jahtunud.

Teise koha annaksin Captain Flint'le- samamoodi teenindus annab soovida (ühtegi teist klienti pole ja vene tibid lihtsalt lobisevad leti taga, rääkimata sellest, et keegi laudu ära koristaks) ja toitu kvaliteet oli ka seal kunagi kõvasti parem.

Kolmas koht läheb Islandile, toit oli lihtsalt vastik.
 
bam 15. detsember 2008, kl 17.47
double coffeest olen saanud toidumürgituse.. teenindusest pole mõtet rääkidagi
 
foxx 15. detsember 2008, kl 19.32
 
karina 15. detsember 2008, kl 23.05
Kapten flint toit on kallis ja täiesti maitsetu. Rahast hakkab seal alati kahju, aga õnneks sinna väga tihti pole sattunud. Teenindusest üldse ei räägigi, sest pole seda seal ausalt öeldes märganudki.

Merimetsa selveri söögikoht, satume aeg-ajalt sinna, kuna lapsele maitsevad sealsed pannkoogid, muu toit on suht jube. Eriti õudne on salativalik, sest see lett on iga kord käärima läinud.

Üleüldse ei meeldi sellised tavalised söögikohad (pean just silmas kaubanduskeskuste jms söögikohti), kus näiteks mingite makaronide eest pead maksma hullu hinna.
 
ka 16. detsember 2008, kl 09.16
tallinnas:
island, tõesti urgas!
double coffee, ei tõsta nende keti kohvikutesse enam kunagi jalga, põhjused juba eelnevalt siin kija pandud
 
a. 16. detsember 2008, kl 21.25
beerhouse ja double coffee
 
v 16. detsember 2008, kl 22.15
double coffee ei maksa rääkidagi, see on omaette tase. ilmselt on nende turundustrikiks olla vabariigi halvim kohvikukett.

aga vähemalt tallinnas ei ületa miski palermo restorani. jubedaim kogemus üldse söögikohtadest.

kaubanduskeskuste kohvikud ei vääri mainimistki, seal mingit taset nagunii pole mõtet eeldadagi.
 
õun 16. detsember 2008, kl 23.15
Pole juba mitu aastat üheski hiinaka kiirrestos käinud. Igal pool on kõik toidud täpselt ühe - rasva - maitsega.
Basso'st on kahju. Nagu eelpool mainitud, et nii ilus koht aga toit alla igasugust arvestust.
Rebasemäe pubis sain ükskord toidumürgituse.
 
pläust 16. detsember 2008, kl 23.25
meeldiv lugeda. jätkakem loetelu!
 
to pläust 17. detsember 2008, kl 07.29
Ma ei näe siin midagi meeldivat, pigem vastupidi - kahju, et sellised kohad veel eksisteerivad.
Käisin ka eile ühes bistroos, toit jube ja söökla kohta üüratult kallis. Saan neist samas omamoodi aru, sest ega neis selverites üürihinnad (ikka ilmselt buumiajast veel) ka normaalsed ei ole ja toitlustaja on sunnitud selle raha kliendi taskust välja kiskuma.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!