Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
sitad söögikohad teie jaoks, top 3
 
ht 22. aprill 2009, kl 21.15
Tartus olen saanud halvima teeninduse osaks Mokas ja seda mitte ühe või paar korda, vaid iga kord, kui seda kohta külastam.
 
lola 23. aprill 2009, kl 21.49
Oii Ülemiste keskuse 2 korruse söögikoht on tõesti üks hullemaid... teenindus on tõesti alla igasugust arvestust... ja toit tihti kuivand ning maitsetu..
Aga keegi mainis siin Macki... hmm..huvitav miks...üks parima teeninduse ja maitsvate söökidega koht...
 
rr 04. mai 2009, kl 00.04
haapsalus Rondo kohvik,toidu sees juuksekarvad
Papa pizza-no see mida seal serveeritaxe ei ole küll pizza.
Kadriorus oli kunagi mingi söögikoht ,kust sain suu limaskesta põletiku.
 
Tartu 06. mai 2009, kl 17.16
Big Ben Tartus.
Toit oleks nagu 2 nädalat varem valmis tehtud ja korduvalt soojendatud. Liha maitsetu ja vintske, salatit pole (poolroheline poolik tomat on), valge ila meenutav nõuakaegne jahukaste- nimeks põrsapraad !!!(see oli küll vanadusse surnud kult).... öök!

Nii viletsat toitu ei oska ka mu lapsed teha.
 
pläust 06. mai 2009, kl 18.50
Mhmm, teema on kenakesti arenend. Polegi vahepeal kursis olnd asjaga....








piloot Pedro Arriba
 
DKNY 10. mai 2009, kl 20.32
1)hesburger
2)double coffee
3)kristiine keskuse teise korruse pizzarestoran
 
pläustile ja temataolistele 10. mai 2009, kl 22.50
võiks selle poriloopimise juba ära lõpetada, sest siia on sattunud paljud need, kes seda kuidagi ei vääri.
Abs. mõttetu jura!
 
A 04. juuni 2009, kl 15.34
Foorum on ju Soovita Head, miks just siin vaja laimata on?
 
Kolja 29. august 2009, kl 18.35
Tartus:

Kotka Kelder
Püssirohukelder
 
roheline karri 29. august 2009, kl 21.24
ma nii huvi pärast küsin, et mis värvi see roheline karri teie arvates siis peaks olema kui mitte roheline?
chopsticki osas ei oska kaasa rääkida, voib-olla toesti ei näe see karri seal hea välja
 
k 30. august 2009, kl 00.03
Autor: pläustile ja temataolistele
Aeg: 05-10-09 22:50

võiks selle poriloopimise juba ära lõpetada, sest siia on sattunud paljud need, kes seda kuidagi ei vääri.
Abs. mõttetu jura!
------

sa, lollpealuu, mõtle, et siia võivad kirjutada KÕIK inimesed, kel vähegi arvamust. ja sinu käskimine-keelamine ei aita. paranda siis oma kohviku mainet, kui sa nyyd nutma hakkad, aga SINA ei saa keelata rahva arvamust!
ja see, mis sulle meeldib, ei pruugi mulle meeldida, onju? (vastupidi ikka ka).

jään Väikese Muki juurde.
 
pole 01. september 2009, kl 13.26
sel kotka keldril ja püssikal Tartus häda midagi. Kolja, sa teed liiga. Aga hiljutine halb kogemus oli hoopiski Shakespeare - ettekandja ei teinud märkamagi, kanafilee oli puitunud ja üle valatud mingi valge ollusega, saltiks peedikuubikud ja mõned kurgirattad. No pettumus misuke.
 
Loetlen ka 08. september 2009, kl 18.35
KÕIGE jubedama söögi olen ma saanud Magistrali I korruse söögikohas. Tellisin tavalise prae hakklihakastmega ja see kaste oli niiivõrd jälk, et tükk aega peale sedaoli raskusi üldse mingisuguse jahukastme söömisega.
Siis on selline jube firma nagu Eesti Eine, kes toitlustab erinevaid koole ja haiglaid.
Tlna vanalinnas on miskine Kreeka söögikoht, väga väike ruum, lauad üksteise otsas, hinnad kallid ning minu meelest söök vastik (olen käinud ka Kreekas ning tean, et neil on väga head rahvussöögid)
 
tln 08. september 2009, kl 21.22
Kõige jubedam koht: Pascha, Narva mnt. Aasta tagasi korra sattusin sinna, siiani tunnen tülgastust, kui sealt mööda juhtun minema.
Selgituseks siis, et lisakse halvale teenindusele ning toidule, on seal ka prussakad!

Bassost nii palju, et kõik eelnev jutt suht õige, kuid söömise asemel soovitaksin seda kohta pigem mõnusaks deidi kohaks. Teisel korrusel on üks õdus nurgake, kus on mõnus nt veini nautida ja miilustada...
 
jäkk 08. september 2009, kl 23.14
Mina annan ka hääle Big Ben-ile. Kolm korda olen ära proovinud. Aitab. Ei midagi head ükski kord.
 
kris 10. september 2009, kl 11.07
Narva mnt pelmeenikas - absoluutselt iga sügavkülmutuse pelmeenipakk on sealsest toidust etem!

Püssirohukelder - brrrr, hirmus koht ja imestan, et seal ikka veel mõni käib kuigi Tartus on häid kohti jalaga segada! Ise sattusime sinna, kuna kutsuja valis paiga. Selliseid kummalisi turskeid mustades ülikondades ja kuldkettides kapp-shveitsereid pole 20 aastat kuskil näinud... Kliendi all lagunes pink - kapp vaatas seda vaid pahuralt pealt ja jutustas tuttavaga edasi:( Ettekandjatüdrukud olid siiski toredad.

Tartu maanteel Kosel olev burgeriputka - kõige halvemad friikad eales ja mis kotlett veel saia vahel oli...
 
hh 10. september 2009, kl 14.43
Restoran Dominic, tõeline pettumus alustades eelroast kuni lõpuni välja.
 
mm 13. september 2009, kl 21.31
Vana villem - rohkem enam ei lähe , kohutav..
 
ei ei 16. september 2009, kl 10.49
Vana villemi koha pealt julgeks küll vastu vaielda. olen seal alati mega head sööki saanud:)
 
pläustile ja temataolistele 16. september 2009, kl 11.50
mõnele lihtsalt meeldib paska loopida ja tunda sellest siis rahuldust, a`la "ära panin".
Arvamusavaldamisega ei ole sel tihti mingit pistmist, sest need puhtalt õelad sapipursked ja enamasti johtuvad need persoonist enesest, mitte klienditeenindajast või söögikohast.
 
K 16. september 2009, kl 15.03
Vana Villemi pubist sain jubeda toidumürgituse eelmisel aastal
 
jaana 16. september 2009, kl 17.48
Raplas on mitmeid lahedaid söögikohti kuhu jalga ei tasu tõsta.
Krants- sealt ei ole kunagi midagi meeldivat saanud, käidud olude sunnil, vabatahtlikult sinna ei läheks. Toidud maitsetud ja mutt, kes seal kamandab eriti agar oma toidu kvaliteeti kiitma, et lõpuks oled ise loll kui ei maitse. Seega teenindus ka alla igasugust arvestust. Eks nimigi ütleb mis kohaga tegemist.
Meie pubi- toit kõik mikrouunis kiirelt tehtud, sellise hinnataseme juures tahaks paremat toitu saada, teenindus on enamvähem. Pole sinna oma aasta jalga tõstnud ja kui kõht väga tühi, siis lähen kasvõi poest läbi ja võtan purgisupi, tulemus palju parem.
Artur- kaks korda saanud pahaksläinud liha, ei käi enam.
Üldjuhul on eelpoolkõnelenul õigus, et enamus kohti Raplas on rasvaga üle kallatud.
Ah jah, eriline elamus peaks olema konsumisse sattujatel, külastage sealset burgei putkat:-)
Sellist sõna otseses mõttes s..ttta ei ole ammu saanud.
 
JC 21. september 2009, kl 23.42
Minul on Wana Willemiga valdavalt head kogemused- neil on norm hinnad ja suht suured portsjonid. Üks koht mida siin mainitud pole, aga mille allakäigu suhtes on mul meeletult kahju, on Paat, Viimsis. Kunagi oli see üks mu lemmikkohti, nüüd ma sinna enam ei lähe- teenindus vilets ja aeglane, hinnad ülikõrged ja portsjonid tibatillukesed.
Ja muidugi see kordvalt mainitud Double Coffee.. See teenindajate riigikeele oskamatus ajab lihtsalt kurjaks. Ma ei saa aru kuidas selline koht eksisteerida saab??
 
AE 24. september 2009, kl 22.43
Õnneks see Double Coffee ei eksisteerigi enam.
 
katu 25. september 2009, kl 20.41
mauruse SOE kanasalat oli ka õudukas, kapsakuhi, paar viilakat kana ja üle kallatud hapukoorega.
loodan siiski, et kõik toidud jubedad ei ole, kuna hea asukoht ja hinnad OK.
 
Ise 25. september 2009, kl 22.50
Kuulge... Sitematest ei oska, ent ehk parematest sööklatest...

Odavatest och headest söögikohtadest tooksin välja linnas:
- Siseministeeriumi söökla (viibin vähe ning vaat et teinekord saab Park Hotellis soodsamaltki)
Supp 20 ja 25

- MaSu kohvik mustamäel. Leidsin selle enda jaoks üllatuslikult. Ühe seltsilise blogi netis reetis - Tuuliku tee 4C II korrus. Raskesti leitav ent söögid kuni 40 kroonini

- ning viimasena, kuna Pärnu maanteedpidi välja lähen einestan ehk viimasena Tamro kohvikus. Viimasel ajal sinna sisse kolinud väga võimas uus köögimeeskond. Päevapraed on alates 29.- suur praad! kalleim aga 40. Toitu jagub üldjuhul lõpuni ning ka lisandeidki.
 
Appiii 26. september 2009, kl 17.48
Ausalt,see Masu on tõeline masu ja jube koht,jube söök jne.Kuidas see saab kellegile meelidida???
 
kokkatädi 26. september 2009, kl 19.53
Käisime ajapuudusel hiljaaegu kohvikus Nämm-Nämm tallinnas keskturu juures oli see vist

tellisime seljanka ja kahed pannkoogid singi ja juustuga

kõigepealt saabus siis supp milles oleva liha oli vist kokko juba eelmine õhtu koju viinud ,sest liha seal küll ei olnud siis sai mu vend pannkoogi (umbes 10 minutit peale selle kui ema sai supi ja ssiiis umbes 15 minuti hiljem tuli mulle pannkook.Teenindus oli alla igasugu arvestust.

pluss ärge kunagi sinna minge .Pannkoogid olid nii mitmekordselt kasutatud õli maitsega ,et jube.
 
sddd 26. september 2009, kl 19.54
ja unustasin lisada Pappa Pizza Haapsalus
 
sushi fänn 27. september 2009, kl 11.11
sakura-toidu kvalteedi, koha välimuse, teeninduse ja hinna vaheline suhe on tugevas nihkes. ilmselt seetõttu olime ka ainukesed kliendid:(
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!