Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
sitad söögikohad teie jaoks, top 3
 
Olgu kiidetud.. 17. detsember 2008, kl 14.15
...kiidetud Steffani ( Pärnus). Ükskord võtsin mingi riis ja kanaga täidetud rulli, riis oli täiesti vana maitsega ja pärast oli väga paha olla. Viimati peale Caesari salati söömist oksendasin terve õhtu, ka tegelikult juba süües oli salatil väga kahtlane maitse, aga näljaga ikka sõin üle poole salatist ära. Kunagine kuum söögikoht hakkab kõvasti alla käima, eelmine kord palusin ühe huulepulga jälgedega klaasi ära vahetada ja mul õnnestus näha ka nende nõdepesu. Nimelt nõud pannakse lahtisele restile ja lastakse dušiga üle ja siis paneb veel imestama, et klaasid nii räpased on.
 
Q 17. detsember 2008, kl 17.09
Kuressaares La Perla ja Vaekoja pubi, mõlemas toit umbes selline nagu vanaema oleks kodus midagi toidujääkidest kokku keeranud. Ma ei ole üldse pirtsutaja tegelikult aga need kohad on tõesti halb kogemus.
 
tea 17. detsember 2008, kl 17.28
minu jaoks Island narva mnt oli vagagi hea kogemus!
 
heh 17. detsember 2008, kl 17.31
roccal mares seal saku suurhallist vasakul rimi nurgas üks pisike bistroolett, no nii maitsetud toidud
 
lemon 17. detsember 2008, kl 23.09
Suurte poodide sööginurkadest kaitseks Järve Selveri omi. Pannkoogid ja kebabid on seal ikka päris okeid. Kuigi kallimaks lähevad pidevalt.
Reval Cafe Pärnu mnt Sakala nurgal - nii jubedaid päevapraade annab otsida.
 
k 18. detsember 2008, kl 19.22
La Perlas on pizzad ja teenindus küll väga head, praad oli, jah, tavapärane, veits kallivõitu ka.
 
sigapaha 19. detsember 2008, kl 10.59
St Patrickon pubide klaasi skonkurentsitu esimene.
Käisin kevadel kiiruga lõunat söömas. Tellisin päevaprae, mis toodi lauale hangunud rasvas ja täiesti jahtunult. Seletasin ettekandjale, et ma ei taha külma praadi, siis tituleeriti mind pirtsutajaks ning neiu kõndis minu praega taharuumi, kus läkitas terve prae sh tomat ja salat mikrouuni ning minuti hiljem tõi soojendatud salatiga prae mulle tagasi.

Teise koha saab kindlasti Seiklusjud Tartu mntl. Toit on uskumatult stabiilse kvaliteetiga vist juba oma viimased 7-8 aastat: kõik asjad ujuvad rasvas. Kunagi sõin risotot, mis oli siis midagi pigem paella sarnast. Riisiterad koos porgandi, paprika, herne ja kana tükkidega ujusid rikkalikus rasvas.
Aga teenindus on Seiklusjuttudes alati sõbralik ja meeldiv olnud.

Kolmandale kohale platseerub Tondi Grill. Tegelikult võiks see koht teeninduse ja toiduga olla esimesel kohal aga kuna käisin seal kauem aega tagasi kui eelmainitutes, siis jätan selle koha siiski kolmandaks.
Seal on absoluutselt kõik praed identsete lisandite ja garneeringuga, ülirasvane ning maitsetest mängivad ainult rasv ja santa maria friikartulimaitseaine. Teenindus olematu ning kui õnnestub teenindaja tähelepanu pälvida siis saad kenasti tedada, et sa segad teda. Ühesõnaga ei ole ma nii ülbeid teenindajaid mujal kohanud. Lauad on purusid täis ja koht ise kasimata.

Ma tegelikult väldin pubides söömist, aga vahest kiiruga ei ole muud valida ning sedasi need halvad kogemused kogunevad.

Muudest söögikothadest väärib mainimist Stefani Tallinnas, Rävala pst-l. Ma ei ole nii halba pastat vist kusagilt saanud - makaronid olid nii pehmeks keedetud, et ei püsinud kahvli küljes. Portsjoni pealmised olid jälle osaliselt kuivanud, nagu oleksid liiga kaua sööjat oodanud. Enne omanike vahetust oli Stefani väga hea koht.
 
Täpitriin 19. detsember 2008, kl 14.31
La Perlaga mina ka ei nõustu, ainus miinus läheb sellele, et alati on olnud rahvast palju. Vaekojale sajab minu poolt täiega miinuseid: teenindus, ooteaeg, toidukvaliteet ei vääri hinda.
Lisaks veel, et mulle meeldib kesklinna ringi Holostovi kompleksis oleva pannkoogi kohviku toidud, küll ei meeldi aga interjöör.
 
k 19. detsember 2008, kl 23.45
Sellel Holostovi pannkoogikohal on Tratus ka filiaal. Aga ma pole kummaski käinud, ei oska kommenteerida.

Tartus on huvitav koht Catwalk. Teenindaja lihtsalt ei tule lauda, kõige pikemalt oleme oodanud üle tunni. Siis läksime Creppi sööma.
Kaks korda olen saanud toidumürgituse Kaubamaja III korruse söögikohast (ja need on minu elu ainsad toidumürgitused)
 
! 20. detsember 2008, kl 00.19
aga äkki ole Catwalkis letist tellimine?
 
Adri 20. detsember 2008, kl 01.19
1. Ülemistes II korruse kreekapärase nimega koht
2. Kapriis Tartus
 
tarktäi 20. detsember 2008, kl 09.16
Maailm Tartus. Enam ei lähe.
 
karvamari 20. detsember 2008, kl 21.12
ma võin viimatikülastatute kohta öelda top 1:

1. st patrick - täiesti uskumatult halb toit ja teenindamisest mittehuvitatud teenindajad
 
maiustaja 21. detsember 2008, kl 00.14
1. Reliikvia pubi - midagi nii hullu polegi vist elus sööma pidanud kui ykskord sinna eksides, lisaks veel olematu teenindus
2. Pärnu Stefani - kuna Pärnus yldse söögikohtadega eriti kiita ei saa, siis arvavad nad seal endast ei tea mida
3. Roheline tuba paldiski mnt-l - end õkokohaks pidavas kohas ei osanud kyll oodata, et saan kylmud koogityki ja pean kuulama seina tagant kostvat teenindajate pomavahelist sädistamist
 
saarlane 21. detsember 2008, kl 10.59
tln bussijaamast üle tee mingi pizza, olen mitmel korral bussist maha jäänud sealse ootamise töttu, kuigi peale meie pere teisi kliente ei olnud. pannkoogid olid ka nii rammusad, et uhh. teenindajaid oli küll oma 6 tükki leti taga a neil oli muud tegemist. La perla meil siin norm a ossaissand kui kallis.
 
Q 21. detsember 2008, kl 18.36
Naljakas jah, enamasti siit La Perla kohta positiivseid kommentaare lugenud (ja seetõttu Kuresssaarde sattudes sinna sööma läksimegi) aga ei tea siis miks me nii kehva toitu saime... Kusjuures just pizza oli eriti jube, pasta oli veits söödavam.
 
kitekat 22. detsember 2008, kl 13.35
siin üks kritiseeris Viljandis asuvat Viljandi kohvikut (et k´lient ei ole sinna oodatud). Käin seal söömas paar korda kuus kui Viljandi satun... Ma ei tea, millise teenindaja otsa Sa sattusid... aga enamik ettekandjaid seal nagu ammukadunud sugulast võtab sind vastu. Mulle väga väga meeldib.
 
õun 23. detsember 2008, kl 13.19
Olen La Perlas 2 korda käinud, üle 10-liikmelise seltskonnaga ja kogemuste põhjal võin öelda, et pastad on seal väga head ja portsjonid on hiigelsuured, seevastu tavalised praed on keskpärased. Pizzat keegi ei tellinud.
See aasta meeldis kõigile küpsetatud baklazaan. Keele viis alla!
 
statistik 24. detsember 2008, kl 12.23
Siiani olnud siis edetabel miinuspooltellt:

1. Double Caffee - 6 x mainitud
2. St. Patric (ilmselt siis kõik paigad) - 5 x mainitud
3. Island - 4 x mainitud
4. Basso ja Steffani - mõlemad 3 x mainitud.

Kaks miinushäält siiani saanud:
Tammsaare kebab, Väike Mukk, Kuum Tass, Maailm, Kapten Flint, Beerhouse, La Perla, Vaekoja pub.

Mõned paigad siis esindatud ühe häälega ja eraldi mainimist väärivad kaubanduskeskustes asuvad toidupaigad. Ka igasugu hiinakad ja kohad, mida täpselt nimetada ei osata (a la seal selle vastas ja tolle taga).
Igatahes jääb üle rõõmustada, et on veel palju toredaid paiku linnades, kus oma vatsa nuumata ja ennast hästi tunda.
Ilusaid pühi kõigile!
 
ahvukaat 29. detsember 2008, kl 14.35
ma küll Patricku teenindust halvaks ei nimetaks, vähemalt mitte Foorumi ja Pärnu mnt oma, kus olen ise käinud korduvalt. toidud võivad teine asi olla, pole suur asjatundja. aga just teenindus on minu meelest jumala ok.
 
ry 30. detsember 2008, kl 14.44
pärnu mnt patricku teenindus on täitsa OK, aga päevapraed on seal tõesti kummalised. imelik on see valkjas-rohekas-hall geeljas kaste, mida päris paljudele praadidele peale valatakse.

aga need kohad, kus teenindatakse letist võiks siis otse lauda istunud inimesele öelda, et teenindavad letist. paar aastat tagasi istusime ühe rahumäe söögikoha (vist alfredi pubi)õue laua taga vist 45 min, ükski teenindaja ei tulnud ütlema, et telligu me letist, kuigi neid käis seal siblimas teiste laudade juures kümneid kordi.
 
miss B 03. jaanuar 2009, kl 13.23
Siia alla tuleks teha ka eraldi kategooria kohtadest, kus hinna ja kvaliteedi suhe on paigast ära:
Ribe - kogu papp läks sisustusele ja ambiendi loomisele, korralike teenindajad ja hea koka jaoks enam raha ei jätkunud.
Argentiina restoran Foorumis - 5 korda kallimad tavalised pubitoidud.
Kadrioru spagetteria - peale hinnashoki ei saa sealt midagi.

Ja eriauhind läheb Pegasusele, kes tegi poolest alumisest ruumist suitsetamistoa.
 
Immobilare 03. jaanuar 2009, kl 16.59
chopstiksid
 
to miss b 04. jaanuar 2009, kl 00.20
Kui sina ei suitseta, siis ära arva, et köik on "karsklased". Oma tervis, oma raha, oma asi - tossan, kui mulle restoran selleks meeldiva vöimaluse annab.
Käi jalöa ja söö kapsast - sure aga ikka tiigeedaaanaaa...
 
irw 04. jaanuar 2009, kl 17.24
ei tea jah, kes siin praegu tige on...
 
priit 05. jaanuar 2009, kl 14.54
nojah, kohad siin kõik nii erinevad. nagu ka need inimesed, kes kommenteerivad.
siin foorumis tehakse ikka mõnele söögikohale väga liiga.
nt viljandis asuv toidukoht, millest siin räägitakse, satun sinna umbes 1 kord kuus ja alati on väga meeldiv olnud, toit on hea ja teenindus ka tore.
või nt basso, pole seal küll mingit tom kha suppi söönud, ei tea kaasa rääkida, aga minul siiani ainult head kogemused (eriti soovitan seal süüa ühte pastat, kanafilee jms oli vist).
ja st patricus ka tehakse ikka häid sööke ka. kuigi jah, olen ka ise paar korda pettuma pidanud.
 
saare pealt 06. jaanuar 2009, kl 14.39
No minu meelest pole jälgimat sööki, kui saaremaa vahet sõitvatel praamidel pakutav supp.
 
kah saarelt 06. jaanuar 2009, kl 18.12
no miks peaks üldse praami peal hinge hinna eest sööma??? kas töesti ei jöua see 20 min. kannatada? inimeste igal pool järamine on lihtsalt vastik komme - kinos, vabaõhuüritustel, praamil, rannas, tänaval, ühistranspordis... kogu aeg nälgas, vai?
 
merle 05. märts 2009, kl 20.20
Minu meelest on õudukad ja kallid toidud kohe kindlasti Nõmmel Hiiu Õlletoas, seal kus jalkaülekandeid vaadata saab.Ja teiseks kohaks on Tammsaare Gebabis, juuuuube rasvased toidud, kõrvetasin oma keele nii ära, et mitu päeva süüa ei saanud.Seal lasti mikrouunis üleaja...kohutav!
 
praamil 24. märts 2009, kl 09.04
aga kus siis veel süüa kui mitte praami peal? Ega virtsus ela, olen eelnevalt tunde Virtsu sõitnud, roolis ju ei söö, edasi sõidan jälle tund-poolteist. Kas Saaremaa sõidu päeval ei tohigi süüa? Ei söö need, kes kõrvalistmel pirukaid järavad, siis tundub jah praamil söömine ülearu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!