Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
sitad söögikohad teie jaoks, top 3
 
meenutan 24. märts 2009, kl 10.09
krantsi kõrts rapla külje all oli jubeda toiduga. pärast kõrtsu ukse taga oksndasin.
 
kk 24. märts 2009, kl 10.12
1 . kuus pelmeeni narva maanteel. pelmeenid seal kivikõvaks kuivand ja ei kõlba süiagi.
2. tammsaare osman.-osmanis on mul lemmiksöök kanagebab.aga sealt osmanist olen saanud järjest mitu korda toore kana.öäkk.teistes osmanites on ikka ilusti läbi küpsetatud toit.
 
mis see veel tähendab? 24. märts 2009, kl 13.15
süiagi, kanagebab????????????????????????????????
 
ma 24. märts 2009, kl 14.13
olen üldiselt kõigesööja, aga selles Porta Mukis viisin lausa toidu tagasi. Baaridaam oli kena käitumisega, aga vihane kokk tuli mind küll pilguga tapma.Toit ei vastanud nimelegi, rääkimata mingist maitsest.
Krantsist ainult head kogemused-saab kõhu mehiselt täis!
 
Ise 24. märts 2009, kl 18.20
1 - Buffalo pubi
2 - Seiklusjutte Maalt ja Merelt
3 - Mack's
 
yks 24. märts 2009, kl 22.17
hinna ja kvaliteedi suhet arvestades Si-Si Pärnus
 
bbi 26. märts 2009, kl 11.53
viimane nutmaajav kogemus oli Poseidonis. mehel saslõkk norm, lapse vinku-friikas tavaline, minu kana jumala kuiv, kõva ja muidugi kallis.
 
siku 26. märts 2009, kl 20.58
Steffani Pärnus- samuti halb kogemus caesari salatiga,pool sõin ära ja terve õhtu kodus vaevlesin hirmsa kõhuvalu käes.Vbl oli selle kanaga midagi?
 
t 27. märts 2009, kl 14.44
oh ma mäletan siiani kui sattusin kogemata sellisesse kohta nagu Chopsticks. tellisin sealt tai rohelise karri. laekus mürkroheline kliistrit meenutav ollus. võeh.
 
hahaa 27. märts 2009, kl 14.52
kusjuures ma olen ka selle rohelise karriga orki lennaud, üks rõvedamaid kogemusi üldse- selles mõttes et no nägi nii jälk välja et ei sand proovidagi.
ja kunagi sai osmann kebabis ka käidud mustamäel. seenekaste oli miski 6 päeva vana ja mingeid klimpe täis. loll olin et peale söömist ei oksendanud, hiljem oli 2 päev halb olla. a see oli ka mingi sada aastat tagasi!
 
siit moraal 27. märts 2009, kl 14.56
ostke/kasvatage ise värsket toorainet ja tehke ise süüa kodus. tuleb kordi maitsvam ja tervislikum.
 
moraalitsejale 28. märts 2009, kl 07.11
no sa saad ju ikka ise ka aru, et su jutt on tobe?
siin räägitakse väljas söömisest, et mida vältida jne., mitte omakasvatatu tervislikkusest.
kui sa mitmeid päevi näiteks ringreisil oled, siis istud põhimõtteliselt söömata? minu meelest küll väga hea teema, püütakse natukenegi informeerida teisi, milliseid kohti vältida.
sinu loogika kohaselt poleks söögimaju üldse vaja vist.
 
siit moraal 28. märts 2009, kl 13.14
on ikka vaja. ja teema on väga hea, loomulikult. kuid paljud ju söövadkiväjas, sest ise teha ei viitsi. ja siis virisevad siin, et oli vilets söök. olin isegi hiljuti suur väljassööja. nüüd teen ise ja söön valdavalt kodus. ja harva söön väljas. ja 95% leian, et mu endatehtu on palju parem.

ringreisid on toidu koha pealt katsumus mulle ja lapsele:). gurmeekohtadesse tavaliselt reisil rahvast eu viida, aga see tavaline kohvikutoit on üle maailma ikka üks paras ... küll:).muuseas, eestis on toidud veel täitsa head. aga põhjamaades on need läbisõidukohvikud-söögikohad ikka veel puisema maitsega toitudega.
 
g 29. märts 2009, kl 09.32
buffalo pubi
kamikaze
rahva köök erinevate supermarketite lähedal

üldiselt kui kusagil juba peab kandikut lükkama (a la rahva köök), siis seal tavaliselt söögid head pole. kindlasti on erandeid, aga pole sattunud...
 
T 29. märts 2009, kl 17.44
Ülemiste keskuse II korruse kohvik, õudus kuubis, teenendajad ükskõiksed ja mõttetult üleolevad, toit kallis ja maitsetu!
 
külaline 30. märts 2009, kl 15.10
Autor: ma
Aeg: 03-24-09 14:13

olen üldiselt kõigesööja, aga selles Porta Mukis viisin lausa toidu tagasi. Baaridaam oli kena käitumisega, aga vihane kokk tuli mind küll pilguga tapma.Toit ei vastanud nimelegi, rääkimata mingist maitsest.
Krantsist ainult head kogemused-saab kõhu mehiselt täis!

See koht ei tohiks ju enam Väike Mukk olla. Seal vahetusid omanikud ja siis tuli ka uus nimi. Peale seda käis see koht ikka tõeliselt alla.
 
pilvik 03. aprill 2009, kl 21.20
La Perlas sain suvel korra pastat, mis kindlasti polnud al dente vaid suisa pooltoores. Muidu on seal ikka maitsev söök olnud ja loodetavasti oli algaja kokk lihtsalt. Aga Vaekoja päevapraad on jamps jah. Tegelikult on ka Konnas ajapikku nt. kartulivorm viletsamaks läinud, samuti ei maitse Vanalinna kohviku võltskreemiga ja essentsitatud tooted.
 
Al Sole 04. aprill 2009, kl 00.53
Al Sole cafes Viru tänaval saatsime pitsad kööki tagasi, sest viie minutiga lauale tooduna olid nad mitte hetkel valmistatud vaid sügavkülmutatud ja nende küljest oli võimatu tükki lõigata.
 
sasser 04. aprill 2009, kl 18.14
aga vaat hiljutine käik klafira vene "restosse" on olnud minu suurim elamus! praad lausa haises - see liha oli küll juba väga ammu pahaks läinud :(
ökka
 
anu 09. aprill 2009, kl 19.09
 
anu 09. aprill 2009, kl 23.08
Viru Magic Buffet

Käin seal tihti söömas, ja minu meelest on seal absoluutselt KÕIK supid täpselt ühe maitsega. Ei tea, mida nad sinna suppide sisse panevad, ilmselt mingit ühte ja sedasama maitseainet. Mis on siis väga tugevatoimeline.
Ja veel, alles hiljuti sain teada, kui üks kassapidaja mokaotsast küsis, et kas mul partnerkaart on, ja selgus, et see andis 5% allahindlust. Olen nüüd huvipärast vaadanud, et kas ikka kassas küsitakse, et kas partnerkaart on, aga üldiselt mitte, lüüaks hoobilt hind ja oodatakse su maksmist. Nüüd olen hakanud ise ütlema, et mul on partnerkaart ka, siis tundub, et justkui vastumeelselt võtab hinnast alla.
 
mari 11. aprill 2009, kl 23.14
Lisaksin veel Tartust: kaubamaja 3.korruse bistroo, hullud hinnad,supp hädapärast kõlbas, kõik muu-kõvad pelmeenid, maitsetud ja rasvased kartulid, mõttetud ja ülehinnatud salatid,
kehva kohv.
Kapriis- meeskelner teeb väga häid mojitot, ainult tema. söök proovitud 4x, mitte ükski ei kõlvanud,lootsin, et midagi ikka on ok, kuna atmosfäär hea,aga mitte ükski proovitust ei kannata uuesti proovimist
 
eelmisele 12. aprill 2009, kl 14.41
kas sinu ,setu ,arust on ka olemas naiskelner ?? jobuuuuuuu!
mees -kelner , naine - ettekandja. jäta meelde,kui jääb.
 
k 13. aprill 2009, kl 18.09
pirosmani
 
chick 14. aprill 2009, kl 21.43
aga kas te ikka toidu tagasi saadate kui syya ei kolba?
 
ebameeldiv kogemus 19. aprill 2009, kl 17.46
NÕMME KÕRTS RAPLA lähedal, kaks korda saanud halba toitu. Halba selles mõttes, et ükskord olid pannkoogid seest täiesti toored-tainas-saatsin kööki küpsema. Teisel korral tellisin veiseliha ja sain norm.liha ja ahjukartulid ujumas rasvas. Lihtsalt oli panni pealt rasv valatud taldrikule-vot siis küsisin raha tagasi. See on juba ükskõiksuse kõrgem tipp kui ma pean sularasva sööma 100 krooni eest! Teinud siis mingi kaste või midagi või veel parem-jätnud ilma....õudne ja enam ei lähe!
Loodan, et koha omanik või juhataja juhtuvad, kuigi vaevalt, siia lugema. Ilmselgelt nad ei tea mis toimub.
 
kiku 19. aprill 2009, kl 21.32
KES KÄINUD SÖÖMAS Tartus Tiigi 14 vanas kohvikus Töö juures,nüüd mingi teine nimi.No on ikka ära jäänud. M ÖNED SÖÖGID NII KEHVAD,ET JUBE.Seljanka nii ära ratsitud.
 
to ebameeldiv kogemus 20. aprill 2009, kl 14.33
eks need omanikud ikka teavad. see rasvaga ülevalamine on teisele rapla kandi kõrtsule - Krantsi Kõrtsile - samamoodi iseloomulik. kui kõht rasva ei kannata, siis kõrtsi minna pole mõistlik. ise elasin samalaadse söögivapustuse üle Krantsis.
 
karina 20. aprill 2009, kl 22.54
Ülemiste keskuse teise korruse söögikoht on oma teeninduse poolest õudukas. Olen seal ühe korra käinud, seisime ainukeste inimestena leti ääres (kui ütlesin, et vabandage, telliksime seda ja seda, ei vastatud midagi), üks teenindaja toimetas leti taga klaasidega ringi (pani neid välja), teine oli meie nina all (kassa ees, leti taga) ja arvestas seal joogipudeleid vms. Seisime seal ca 4 minutit, kui see naine oli oma töö lõpetanud, siis kõnetas meid, et mida soovime. No andke andeks - kas tänapäeval sellised kohad tõesti veel eksisteerivad?
 
k 21. aprill 2009, kl 12.55
ooojaaa! sealsamas ûlemistes sain söögi ja...läksin lauda ja vaatasin ringi soola järele. leidsin, aga kui tagasi tulin, siis seisis miski lapiga mutt mu taldriku kõrval ja küsis, et kas sööte veel või võib ära viia... VEEL? ma polnud kahvlitki sisse torganud.
küsisin, et klas on väga kiire, sellepeale vastas tädi, et kui nõud jätta vedelema, siis tulevad hulgused sööma.
uskumatu!
mul töesti ei olnud enam isu korraga...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!