Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Kannu kõrts
 
külastaja 02. mai 2009, kl 22.53
Kirves koht, ettekandjad vahetuvad pidevalt (keegi oli ükskord purjus lausa), piletihinnad muudkui tõusevad,söögiga kuidas veab, alkoholist oleme oma seltskonnaga küll mürgituse seal saanud, metaxast oli tookord,
aga eks igaüks leiab oma kohe siin päikese all:)
 
ettekandja 03. mai 2009, kl 13.21
Alkoholist saab ikka mürgituse kui juua ei oska, ettekandjad ikka vahetuvad igalpool(imelik kui olen ettekandja ja töötan 10 a ühes ja samas kohas), söök on maitse asi ja selle üle ei vaielda(kui see just pahaks pole läinud või ära kõrbenud), piletihinda saab tõsta vaid koht, mis töötab, siin päikese all on kõik võrdsed, lihtsalt kibestunud vingatsitele paistab päike harvem:-D Ettepanek Delfile-muuta teemade nimetust, mitte söögi-joogikohta vaid depressiivsete vingatsite kirumisnurgake:-D
NB! KannuKõrtsi teema all avaldan arvamust juhuslikult - see mõte on kõigile selles rubriigis kiruvatele endistele töötajatele ja ülbikutest klientidele, kes mingeid kohti järjepidevalt maha teevad
-MASENDUS.......POLE IME, ET MAJANDUS LANGEB, KEEGI MIDAGI ISE EI TEE AINULT KIRUVAD TAGA NEID KES MIDAGIGI TEEVAD JA KA HAKKAMA SAAVAD....vaadake kõik kirujad peeglisse....
ENAMUS kohti mis maha tehakse on tegelikuslt väga meeldivad ja töötavad kohad ju sellepärast kirutaksegi.....
JÕUDU KÕIGILE SÖÖGI-JOOGIKOHTADELE KES RASKES OLUKORRAS PINNALE JÄÄVAD!
 
üks 04. mai 2009, kl 12.12
väga huvitav, et samasugused kirjastiiliga, suurte tähtedega röökimist kasutav inimene satub "juhuslikult" iga kannu kõrtsi puudutavat teemat kommenteerima...

ma ei ole depressiivne vingats, ma käin väga tihti väljas söömas nii eestis kui mujal. inimestel on õigus arvamust avaldada, kui kriitikat kardate, pange oma putka parem kohe kinni. normaalne oleks teadmiseks võtta, mida kliendid arvavad ja püüda end parandada.

paluks veel teemasid, kus kannu kõrtsi restoraniga võrrelda. nõme on seda reklaami lugeda üle ühe teema. on selge, et kui inimene, kes tõesti hästi süüa armastab, selle reklaami peale kohale läheb ja leiab eest mingisuguse saekaatrimehi täis urka, siin kirjutab, et temale see koht ei sobi, toit oli jama ja seltskond veel hullem. mida te ootasite siis? kui me näiteks räägime restoranist kadriorg, ja keegi kukub selle peale hoopis kannu kõrtsi soovitama- no vabandage väga, tulemus on ju etteaimatav.
 
222 20. juuni 2009, kl 08.43
IRW - haige oled!!
 
krissu 08. jaanuar 2010, kl 21.10
Meeldiv kuulda,et arvamusi on ikka erinevaid..See oleks ju imalik ka kui kõik inimesed armastaksid käia ühes ja samas kohas..Mina isiklikult armastan väga seda kohta..Seal on head söögid-joogid ja teenindajaid on raske paremaid leida..Ka muusika kohapealt saan ainult kiituse avaldada kui kerdo puldis..Nii et inimesed kes pole käinud,ärge uurige siin arvamusi vaid vaadake ikka koht ise üle..

Ja veel pean märkima selle salati kohapealt,et sinna alla on kirjutatud ka et salati asemel kasutatakse tomatit ja kurki..:D

Keep going Kannu Kõrts;))
 
ise 08. jaanuar 2010, kl 23.30
Olen seal mõned korad söömas käinud.Saslõkkiga olen väga rahule jäänud,väga maitsev ja suur ports.Ooteaeg on kuskil 25-30 minutit,kuid arusaadav liha küpseb.Vahel on natuke kauem ka läinud....Aga teeninduse kohapealt....On alati olnud kas ma ei jõua ära oodata kuni ettekandja kohale tuleb ja lähen letti tellima,või...unustatakse ära,et keegi soovib ka peale söömist arvet maksta :S Olgugi,et majas on peale meie veel paar lauda. Polegi nagu arusaanud,kas on leti või laua teenindus.
Kord sattusin sealt pühapäeval mööda minema ja tekkis joogi jänu.Kuna tol hetkel läheduses muud kohta polnud,kus juua saaks osta siis astusin sisse ja ostsin poole liitrise karastusjoogi,mille eest küsiti 50 krooni. Super!
 
külastaja 15. veebruar 2010, kl 15.54
Kannu kõrtsis on hea juba sellepärast käia, et seal ei pea sa kemplema karja venelastega, nagu igalpool mujal Tallinnas.Samuti DJ õhtujuhid on väga head, sest nad lasevad muusikat igale maitsele ja oskavad ka rahvaga suhelda.Lisaks sellele on seal absoluutselt igal nädalavahetusel elav muusika, mis vaheldub.Kui Teie jaoks on sissepääs kallis, siis on alati võimalus teha endale kliendikaart:).Ja samas on Tallinnas vähe selliseid kohti, kus sissepääsu eest maksma ei pea.Teeninduse ja turvalisuse kohta pole ka midagi öelda.Väga sõbralikud inimesed on.Mina seal näiteks oma asjade pärast kartma ei pea.Eks seal on ka tüütuid õllekõhuga vanamehi, kes ennast ilusaks joovad, aga neid saab ju alati ignoreerida.Paljudel on jäänud ettekujutus, et Kannu kõrtsis käivad ainult vanad inimesed pidutsemas. Tegelikult on see müüt.Enamus on seal siiski väga noored inimesed ja teie kahjuks või rõõmuks, on see vägagi populaarne koht:)Ei tunne ennast küll alaväärsena, et seal käin.Pigem vastupidi.Vähemalt olen mitmekülgne ja oskan klubide kõrval ka kõrtsis pidutsemas käia;)
 
Nipitiri 13. jaanuar 2016, kl 20.00
Nonii, mida oskate kannu kõrtsu kohta öelda ? 6 aastat on mõõdas sellest postitusest. Kas kannj kõrtsu rahvas on muutunud või ikka sama ? Kas tasub sinna pidu pidama minna ?
 
Pässä-Rixx 29. jaanuar 2016, kl 17.40
umbehää kotus! Laua viin ei lõppegi otsa ja bemu saab ka normaalselt otse ukse ette parkida et ikka kõik norm piffid näeksid kes on KUNN!
 
soovitus 30. jaanuar 2016, kl 21.56
ära mine
 
On keegi kursis mis Kannus 16. märts 2016, kl 11.15
päevane praad maksab? Kvaliteet-hinnasuhe?
 
kus see üldse asub? 07. märts 2017, kl 20.24
pole kunagi tee peale jäänud..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!