Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pärnu söögikohad
 
m 22. aprill 2009, kl 17.35
Soovitage kuhu Pärnus sööma võiks minna....
 
jou 22. aprill 2009, kl 19.09
Steffannisse loomulikult. Ja Viies Villem on ka hea, Aleksandri pubi ka.
 
K. 23. aprill 2009, kl 17.37
Mina ei saa üle ega ümber Lime Lounge'st.
Toidud on head, hinnaklass mõistlik, hea teenendus.
Rohkem polegi vaja:)
 
M. 24. aprill 2009, kl 16.40
Minu vaieldamatult lemmikkoht on Jahtklubi. Sisekujundus ei ole kuigi fancy aga toidud on väga maitsvad.
Kui pitsat tahad siis muidugi Steffanisse
 
soffi 25. aprill 2009, kl 00.28
aleksandri pubi, seal kõik hea, teenindus, õhkkond, muusika ja toit....isegi suitsuruum inimsõbralik.....:D
 
:) 09. mai 2009, kl 16.59
kui kiire on siis Piiri kohvikusse...saab ka väljas istuda ja loodust nautida...
 
end pärnakas 12. mai 2009, kl 22.03
yhesõnaga, lugupeetud pärnakad - saame teist aru. midagi pole muutunud, syya pole selles linnas ikka kuskil.
ja enne kui hakkate jälle kisendama: steffani! aleksander! paradiis! lugege kultuuri- ja turismieksperdi dragan klaici sõnu pärnus toimunud konverentsil: Pärnus võiks ...olla rohkem ... gastronoomiatooteid, kuna toit pole siin kuigi atraktiivne.
 
arumaisaa 13. mai 2009, kl 16.18
miks keegi kunagi edelweissi ei maini hea söögikohana? koht alati puupysti täis...
 
otsija 14. mai 2009, kl 02.46
aga vat sellepärast:

Autor: hmm
Aeg: 07-13-06 13:25

Edelweiss!? mina küll ei julge seda kohta teistele soovitada, sest enda kogemused mitte just kõige paremad. võib-olla on teistel siis paremini läinud, või olen ise liiga pirtsakas - tahan maitsvat toitu ja et praad oleks kuum, mitte vaevalt leige(eriti kui olen seda üsna kaua oodanud) ja taldrikule garneeringuks pandud salatileht oleks ikka värske, või vähemalt mäda osa välja lõigatud ja kui inimesed jätavad tellitud toidu söömata, siis ikka küsitakse põhjust, mitte teenindaja ei jookse taldrikutega kiiresti minema. praed toodi ka nii suurte vahedega(4 inimest) et kui esimesena toidu saanud oleks jäänud ootama kuni teised ka oma praed kätte saavad, siis oleks see niigi leige praad päris külmaks läinud.
ühesõnaga hind ei vasta kvaliteedile.
 
pärnakas 14. mai 2009, kl 14.34
Käisin eile Steffanis. Söögisaal oli väga külm :( Ei ole tore mantlis süüa...
Head toidud on Wesseti restoranis.
 
nell 14. mai 2009, kl 19.24
Hahni pubi ja Aleksandri pubi on lemmikud.
 
kass 15. mai 2009, kl 13.50
aga Paradiis?
 
no mida veel 15. mai 2009, kl 22.34
paradiis ... edelweiss ... hahni pubi ... steffani ... aleksandri pubi ... piiri kohvik ... nutt tuleb peale ... nagu maale oleks läinud!
 
jou 16. mai 2009, kl 09.25
Viies Villem
 
mitte kohalik 16. mai 2009, kl 22.35
Käisin ka 9.mail Steffanis söömas ja tõesti külm oli. Talvel ei kannatagi seal eriti istuda ja toitu nautida. Nad võiks juba midagi ette võtta:(
 
to no mida veel 19. mai 2009, kl 16.40
pärnu ongi tegelikult lihtsalt üks maakonna keskus....pekske mind nüüd, aga no tallinna ja tartuga see linn küll võrdlust välja ei kannata!
nii et unustage ära lootus leida pärnust stiilset restorani, pealegi on meil MASU, nii et korralik soust ja kartul ruulivad
 
to to no mida veel 20. mai 2009, kl 16.09
eksid sõbrake, korralikku sousti ja kartulit saab näiteks abja-paluojast, aga mitte pärnust. pärnu üks suur häda on hooajalisuses - tavaliselt on suviti rahvast rohkelt ja omanikud ei pea üldse pead vaevama, mida ja mis raha eest ette anda.
kas keegi vanas victorias, nüüd vist grand vms on söömas käinud? ise olen seal koogil-kohvil käinud ja see oli küll hea.
mul on tex-mexi allakäigust kahju. see polnud küll mingi peen koht, aga seal oli paar toitu, mis mulle maitsesid. nüüd nägin ükskord mingit parmu saalis istumas ja mölisemas, endal õlu ees. ega ikka ei ole küll koos sellistega.
pole kunagi juhust olnud rannahoone restorani minna, ei tea isegi, kas see talvel lahti on. kas keegi oskab kommenteerida, kuidas seal toidud jne?
 
no 24. mai 2009, kl 18.51
ma pole pärnust, aga seal käies on lemmikkoht ikka aleksander ning ka edelweiss, samuti veinikohvik piccadilly ning selle kõrval olev prantsuse stiilis kohvik, nimi ei tule hetkel meelde
 
Mia 27. mai 2009, kl 15.52
Mina soovitaks veel Bravo lounge'i.
 
cha 31. mai 2009, kl 20.18
Si-si on mõnus
 
to cha 10. juuni 2009, kl 15.25
noo, kuule.... inimesed küsivad siin tõsiselt ja sina kukud naljatama, et sisi on mõnus..... naljahammas.
 
cindy 14. juuni 2009, kl 17.24
käisin pärnus märtsi lõpus ja siis oli küll edelweiss jumala tühi.
kaks tööl olnud tibi olid ainsad inimesed peale meie. tellisime menüü uurimise ajaks 2 latte´t, nende saamisega läks nii kaua aega, et jõudsime menüü pähe õppida. ei hakanud riskima näljasurmaga ja süüa otsustasime siiski kuskil mujal.

kohtadest, mida veel selle nädala jooksul külastasime jätsid väga hea mulje postipoiss ja steffani, jahtklubi ka enam-vähem. piccadillys oli hea rahulik kohvi juua, meeldiv teenindus, aga üldiselt eriti ei meeldinud seal (ise ka ei tea miks).

kindlasti ei lähe maenam kunagi edelweissi (polnud minu esimene negatiivne kogemus) ega bumerangi pubisse (minu elu kõige jubedam kogemus üldse).
 
cindy 15. juuni 2009, kl 10.42
unustasin eile - käisime veel ühes kesklinna nurgataguses kohas, mille nime ma ei mäleta :( see lihtsalt muutub nii sageli, et vist iga kord kui mina Pärnu satun on kohal uus omanik ja uus nimi :)
aga asub see munga ja vee tn. vahel, teatri bussipeatuse juures oleva suure maja taga. asukoht on hästi ebamugav (vähemalt minu meelest), aga teenindus oli küll väga meeldiv, koht ise puhas ja hubane.
mina ise ei söönud, aga sõbrad jäid küll toiduga väga rahule.
 
lõuna-eestlane 15. juuni 2009, kl 21.11
täiesti juhuslikult sattusin jalutades supeluse tänaval olevasse Väike Klausi. Armas koht- teenindus hea ja sõbralik, toit maitsev.
 
aga 16. juuni 2009, kl 18.26
mina sattusin rannast tulles Estonia pitsabaari. väga taskukohased hinnad ja toit oli ka maitsev! pitsad on mõnusad, eriti õhukese põhjaga. seljanka oli supermaitsev (25kr), sõber sõi mingeid mozzarellasaiu, mis viisid ka keele alla ja olid sama hinnaga mis seljankagi. meeldiv üllatus!
 
kli 28. juuni 2009, kl 20.39
unustasin eile - käisime veel ühes kesklinna nurgataguses kohas, mille nime ma ei mäleta :( see lihtsalt muutub nii sageli, et vist iga kord kui mina Pärnu satun on kohal uus omanik ja uus nimi :)
aga asub see munga ja vee tn. vahel, teatri bussipeatuse juures oleva suure maja taga. asukoht on hästi ebamugav (vähemalt minu meelest), aga teenindus oli küll väga meeldiv, koht ise puhas ja hubane.
mina ise ei söönud, aga sõbrad jäid küll toiduga väga rahule.

See oli vist koht nimega Hansalinn? Kusjuures me oleme ka seal söömas käinud ja alati rahule ka jäänud - kunagi pole liiga palju rahvast, teenindajal on kõigi klientide jaoks aega. Ja muidugi maitsev toit on alati olnud - muidu ju ei läheks sinna tagasi;) 20.juunil käisime taas seal ja menüüs olid mõned uued road - parim oli grillitud sealiha! MMMMMmmmmm. Proovige. Seda kohta julgen soovitada, kuigi pahatihti Pärnu kohtadest ainult negatiivset öelda.
 
nell 03. juuli 2009, kl 20.54
Rüütlihoovis olid ka head söögid, loodetavasti pole alla käinud.
Bumerangi ei soovita, sealt olen toidumürgituse saanud.
 
sipsik 08. juuli 2009, kl 22.02
Mulle jääb iroonia Si-Si suhtes arusaamatuks. Olen mitmeid kordi käinud ja jäänud iga kord väga rahule. Kokk Roberto tunneb oma tööd, teenindus on hea, koht hubane jne. Soovitan!
 
hele 08. juuli 2009, kl 22.35
mul pole ka Si-si kohta ühtegi halba sõna öelda, aga ma pole ka kohalik ja ei tea telgitaguseid.
ettekandjad on sõbralkud, toit söödav, hinnad ok. lisaks soe väliterrass jahedal õhtul.
 
õõ 17. mai 2010, kl 22.09
Männi kohvikus vms on väga kehva selveritoit... ei meeldi eriti hapuks läinud masstoodangut süüa...

Fixuse poe vastas on mingi hotell - vot sealt saab SITAKS HEAD värsket toitu! kahjuks ainult 17ni lahti ja nädalavahetustel üldse kinni :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!