Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
parim šašlõkk?
 
lambaliha fänn 28. jaanuar 2010, kl 01.00
Kannu Kõrtsis on väga väga hea lambašašlõkk. Mina ja minu elukaaslase poolt 10 punkti!
 
*** 28. jaanuar 2010, kl 10.00
a - kui sa mõtled Magistrali all Sõprust, siis olen 100% nõus!
 
... 28. jaanuar 2010, kl 10.26
Kas kohvik Sõprus on kolinud? Enne oli Lepistiku pargis(pea Magistrali keskuse kõrval), mitte Magistrali keskuse all...
Koduleht küll kolimisest teada ei anna ja asukohaks ikka vana koht.
 
*** 28. jaanuar 2010, kl 14.40
ei-ei, ikka seal pargis on!
aga Magistrali keskuses on ka mingi söögikoht, ja oleks kahju kui keegi läheks sinna seda parimat sashlõkki otsima:) Või seda magusat pilaffi - omg kui hea!
 
a 31. jaanuar 2010, kl 18.40
nu mõtlen ikka seda Sõprust vist. Lihtsalt ei teadnud selle õiget nime.
 
toomas 01. veebruar 2010, kl 17.37
parim mida viimasel ajal söönud olen on Löwenruh restoranis
 
minu hääl 22. veebruar 2010, kl 06.21
Restoran Funduk Kaja peatuses.
 
to Toomas 23. veebruar 2010, kl 10.49
sinu jutu peale me seda Löwenruhi söögikohta külastasimegi aga kui su nüüd kätte saaks, siis teeks sulle tuule alla!
vähemalt seasashlõkk oli seal päris jube!
alguses ilmselt oli seda väheke keedetud? , siis ahjus järelküpsetatud, ilma maitseaineteta, nätske(pooltoores)
jube-jube.
võibolla kevadel-suvel, kui nad õues seda küpsetama hakkavad võib asi ehk paraneda.koht muidu oli isegi huvitav aga sinna tagasi ilmselt ei lähe enam kunagi.
kui siis ainult nende söögikoha juurde parte söötma:)
 
::::. 23. veebruar 2010, kl 12.47
Sulikos on kõige parem Kalkuni saslõkk.
 
ats 23. veebruar 2010, kl 19.46
Olen viimasega täitsa nõus.
 
Cristina 02. märts 2010, kl 15.33
"Sõpruse" kohvikus magistralöi keskuse kõrval parim šašlõkk ja ka muud aserite toidud super. Nimi kohvik on eksitav, aga tegelikult lahe koht. Soovitan!
 
u 03. märts 2010, kl 22.00
Kus see ses-bes asub
 
Dame Ali 04. märts 2010, kl 23.03
Argos Vilmsi ja Fahelmanni ristis
 
grillijad 05. märts 2010, kl 08.51
Kannu Kõrtsis Kadaka teel, meie lemmik lambašašlõkk-väga maitsev.
 
kass 24. august 2010, kl 01.36
Maailma parim saslõkk on Rakveres, Ararati pubis.väga maitsev ja hea hinnaga 65,. eeki. Selle pärast tasub täitsa perega Rakverre sõita, veedad 3h spas ja siis Ararati sõõma :) ja veel on tore, et klaas mahla ei maksa üle 10 eeki. Lapsed ju suudavad 3 klaasi juua:)
 
õunauss 25. august 2010, kl 14.10
tallinnas:Tigrani šaslõkikad!
Nõmme mäe all samuti hea..
Sõpruse kohvikus ka


aga kui Tartu (Võru)poole asja siis minge kindlasti Tartust välja sõites Kambja poole ca 10 km ehk(?)"Armeenia köök" väike majake,terass samuti olemas(pole ei kõrts ega pubi..söögikoht pigem),väga hea lamba- ja seašaslõkk,meeldiv teenindus jne.(Odav muidugi ei ole(Lammas 165.-ja siga 90.-/+ lisandid),aga tõeliselt hea..
 
liha sõber 02. september 2010, kl 19.14
Käisime ka siis mehega seal Nõmme mäe all šašlõkki proovimas , juuli keskpaiku. No andke andeks, lambašašlõkk oli täiesti nätske ja äädika maitsega-kusjuures tehakse head lammast kuivmarinaadis, niiet ilmselt hakkas liha käest minema.
Teenindus oli õues ok. Aga seal sees on mingi "teine eesti".
Ülejäänud toidud olid menüüs pildi pealt vaadates juba mitte isuäratavad..
Ahjaa ja see garneering seal lamba kõrval-tule taevas appi!

Arusaamatu miks sellist kohta kiidetakse ja veel arusaamatum-miks seal nii palju inimesi käib?
Vastus on ilmselt: MAITSE ASI!
 
Pettunud 04. september 2010, kl 23.01
šeš-Beš- käsime täna ja koht sakkib 100-ga. Naise toit oli väga rõveda maitsega(kana tasku riisiga)minu Seašašlõkk oli enamvähem(kaste miski poe magushapu:(ö) )Ports keskmise suurusega. Lastele oli ka friikas ja viiner(lubatud juurvilja valik puudus).
Kokku 280.- eeku ja ainult üks täis kõht ja kaks pettunud nägu.

Vot selline koht, minu hinne oleks: 3-
Viitna Arturi maja on superluks koht!
 
kana 11. september 2010, kl 11.57
Väga head sašlõkki sain Mandarinis Tartu mntl. Kanasašlõkk oli väga maitsev:)
 
koer 13. september 2010, kl 16.22
Halvim saslõkk Rakveres Araratis.Kass kiitis,aga pole vist head saslõkki saanud.
 
K. 18. september 2010, kl 20.51
Nonii... me mehega suured sashlõki sööjad. Oleme käinud järmistes kohtades:

Sõpruse kohvik Magistrali kõrval - ei olnud hea seal see toit
Tartu mnt-l linna sisse sõites on mingi koht - samuti halb kogemus
Löwenruh - suhteliselt ok, aga tallinnast leiab paremat
Nõmme mäe all TTÜ juures see mingi koht - eriti nigel mälestus
Suliko - keskpärane
Tigran loomaaia juures - väga hea, üks meie lemmikutest.
Al mare grill - suhtkoht okidoki, aga eelistus pole
Funduk Vilde teel - ka väga hea, tigrani kõrval teine lemmikkoht sashlõki söömiseks
Mustamäe teel Männi pargi läheduses ka mingi koht - keskpärane
Brezza söögikohad erinevates kaubanduskeskustes (kristiines ja rocca al mares oleme me käinud) - ka suht keskpärane
Osmani grill-kebab (oli vist, Tammsaare teel) - keskpärane

Rohkem kohti praegu meelde ei tule, kindlasti jäi midagi välja. Aga kokkuvõttena - parimad on Funduk ja Tigran
 
fänn 01. veebruar 2011, kl 18.53
Mummmi trahter
 
No Osmani oma... 07. veebruar 2011, kl 21.06
...küll ei kõlba. Hääl Viitna Arturi poolt. Hea maitse, kiire ja viisakas teenindus, avatud 24h, suur portsjon, palju püsiklientuuri, pole aastatega oma taset alla lasknud erinevalt mitmetest teistest. Mõned põhjused siis.
 
Juhe 09. veebruar 2011, kl 10.58
Argentiina grill, Tallinnas pärnu maanteel, super lammas. Kindlalt parim eestis, ainult natuke kallis.
ülejäänud sashlõkiputkadest saate ise kindlalt parema teha. Stockmannis on müügil talle karree, vajadusel koputad kergelt haamriga, maitsestad pipra ja soolaga, praed pannil. Ja sa ei telli enam kunagi Tigranis või Kannu kõrtsis lammast. Kui tellid, siis kirud pärast omaenese laiskust ja lollust:). Testitud.
 
aga 04. märts 2011, kl 12.28
minu tehtud on ikka kõigeparem.
 
ebameeldiv 03. aprill 2011, kl 00.16
Soovitan eemale hoida Fundukist: halvad toidud (ntx kroketid olid seest jääs) ja ebameeldiv teenindus.
 
Kas 02. juuni 2011, kl 11.35
Kas keegi on sel aastal juba seal Sõpruses shaslõkki ka proovinud? Kokk pole vahetunud? Tahaks minna siinsete kiitjate jutu peale, aga vaatasin, et kiitused üsna eelmise aasta kuupäevadega. Tahaks just shaslõkki sööma minna.
Kas seal on ikka vardas grillitud nn päris shaslõkk? Olen saanud shaslõki pähe ja guljašši-laadset lihatükid jahukastmes asja.
 
Juhe 02. juuni 2011, kl 15.26
Käisin täna Sõpruses shaslõkki söömas. Ilus puhas koht, teenindus normaalne, shaslõkk tavaline, friikartulid kehvad, salat olematu, ainult tomatikaste oli hea. Ilma selle kastmeta poleks viitsinud kogu portsu ära süüa. Teist korda ei lähe. Praad pluss jook 7,80.
 
annika 10. juuni 2011, kl 18.38
oleme mehega mõlemad suured sašlõki sõbrad ja teeme sageli ise kodus,aga sõidame ka palju ringi.ja meie esikolmik on väljaspool tallinna selline1)viitna -konkurentsitult,2)tartu külje all-naos on selle koha nimi ja 3)viljandis soso juures.vahetevahel on siin ja seal väikeseid apsakaid ka olnud,aga viitnal mitte kunagi.
 
annika 10. juuni 2011, kl 18.39
unustasin lisada,et mäos sämmi grillis ka väga norm.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!