Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
parim šašlõkk?
 
arsen 19. juuni 2011, kl 00.32
tere!suliko on üsna hea, camandor linnamäe teel 91 on üsna hea veidi halvem on vist samas majas camandori ehk sambukaga, verona,.. veronas. pole lihtsalt alati šašlõkki ka saada.., sulikost sai toite tellitud käib kah. homme minek funduki,vaatan 2 positiivsed,ja 1 negatiivne,eks näis. aaam, kaspi on ka üsna hea.
 
k 19. juuli 2011, kl 00.34
Parimat saslõkki olen söönud Baikonuri lähedal ühes väikeses linnakeses ja see oli kaugel nõuka ajal. Tuletan ikka meelde vahel kui maitsev see oli. Ei ole, ei Gruusias ega mujal nii head saanud.
Pirosmanis minul küll ei vedanud, ei maitsenud need kondid, liha oli ikka tõega vähe. Hind krõbe. Roccalmares minu rahakott ei kannata vist käia. Sulikos olen söönud, halba ei ütle aga miskit head ka mitte. Keskpärane.
 
ss 19. juuli 2011, kl 18.41
ses-bes Maneezi tn-l. Seal ikka super hea saslõkk, parim saslõkk muide on lambalihast ja gruusia, armeenia või aseri söögikohtades, vot nii.
 
Družba 29. juuli 2011, kl 03.03
Sõpruse kohviku oma on absoluutne lemmik, samuti sealne tomatikaste :P.
 
šašlõkisõber 19. august 2011, kl 15.23
Minu maitse järgi on hea šašlõkk Viitnal Arturi-s ja Tallinnas Lasnaka alguses Kaspis. Varem oli väga hea ka Pirosmanis Nõmme mäe all, aga viimased korrad on asi jamaks läinud. Rahvast on seal sageli nii palju, et vaba laua leidmisega võib probleeme olla, söögi kätte saamise ja headusega siis ka.
Seal Maneeži tänava armeenlaste grillis on ka tegelt täitsa ok šašlõkk, aga lammas pole mulle seal maitsenud.
 
Jõhvikas 19. august 2011, kl 17.46
Kui mul tuleb shashl'ki isu, siis sõidan Viitnasse. Nii head shashlõkki ja nii suurt portsu pole ma mujalt saanud.
 
R 04. september 2011, kl 01.51
Täna käisin loomaaia kõrval, Õismäe poolel ja seal Tigranis on parim šašlõkk. Olen alati sealt saanud korraliku pehme liha ja ülihea kastme, millega seal ei koonerdata.
 
inga 04. september 2011, kl 11.29
Veskagrill on parim söögikoht!
 
jaanus 16. september 2011, kl 17.53
ise kiidaks ka seda kohta, mis asub seal TTÜ juures ja seda, mis Viljandi mnt. alguses, kohe peale raudteed.
Pole pidanud kunagi pettuma.Edu neile.
 
Marru 16. mai 2012, kl 16.44
Parim šašlõkk on ikka ehtsa armeenlase tehtud ehk kas Caravan house (Grill restoran) või Tigrani šašlõkibaar :))
 
Lihasober 25. mai 2012, kl 17.46
Parim lambasaslokk kannus- muidu lammast ei söö aga vot seal maitseb:)
 
gurmaan 02. juuni 2012, kl 00.07
Sesh-Beshis on väga hea sashlôkk. Maitsesin nii sealiha kui lambaliha, väga maitsev!
Hea teenindus ja tore kogemus. Hull asukoht, aga kindlasti külastust väärt!
 
Susi 07. veebruar 2014, kl 00.42
Siinsete soovituste põhjal sai sulikos ära käidud. Koht ise hubane, menüüst sai valitud firmanimeline roog mis koosnes eri lihavalikust(lambaliha šašlõkk,sealiha šašlõkk,kanaliha šašlõkk, ljula kebab) ooteaeg oli 25 min. ootused olid suured, hinda taheti roa eet 21 Euri.
Portsjon oli ka vastavalt hinnale korralik! Esimesena sai lambaliha proovitud, sibula maitse käis liha enda maitsest üle. Kanaliha oli vesine, tundus nagu oleks otse sügavkülmast võetud ja pannile pandud. Sealihaga sama lugu ja tänu vesisusele ei olnud ka erilist maitset. Lõpetusesks sai ljula kebabi proovitud mis tuli siis juba meeldiva üllatusena, hästi küpsetatud ja korralikult maitsestatud. Ljula kebab on ka ainuke mida soovitada saab!

Al mare grillis olen käinud korduvalt ja mitmel korral valinud grillmixi kahele mis on valik eri lihadest(kalkuni rinnafilee,kanasaslõkk, bbq seafilee)hind oli 15 Euri kopikatega.Liha kogus oli väiksem kui sulikos kuid kõht sai kenasti täis sealgi. Olen sealt alati positiivse maitsekogemuse saanud!
Teenindus on olnud väga hea!

Minu maitsele sobis igal juhul Al mare paremini!
 
lõpetage see jura 07. veebruar 2014, kl 14.26
al maret ärge promoge sest seal on alla keskmise toit ja kõik muu!!!
 
ss 04. veebruar 2015, kl 14.04
Mina käin ntx Tommi grillis saslõkki söömas, või lidos solarise keskuses ntx. Ja kebabina maitseb mulle grill baasi oma kõige rohkem
 
no way 08. veebruar 2015, kl 22.13
Lidos on hea šašlõkk?? Pole sealt kunagi raatsinud proovida...
 
Parim 16. mai 2015, kl 15.48
Parim saslõk on lambalihast, olgu siis ükskõik millises neist söögikohtadest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!