Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
head söögikohad Tartus?
 
raggedy 20. oktoober 2009, kl 15.50
MIllised on siis head söögikohad?
Ja kust saab juustušnitslit?:D:D
 
peksja polkivnik 20. oktoober 2009, kl 16.03
dolce vita vist on k6ige normaalsem. crepi restoran ylakorrus oli ka norm kui liha isu.. juustusnitshlit kui sellist pole kohanud. ka noir on täitsa söödav. samuti tige tikker, aga see endiselt suvepuhkusel. v6i omab keegi mingit infi selle kohta. sea oli kyll hea l6he.
 
tanja 20. oktoober 2009, kl 19.03
dolce vita, crepp, pierre, truffe. kuigi juustusnitslit ei saa vist üheski neist.

p.s. kas noir'is on väiksed portsud?
 
Liisa 20. oktoober 2009, kl 20.45
Juustusnitsel Ristiisa Pubis. Täiesti söödav:)
 
raggedy 20. oktoober 2009, kl 22.06
Tanjale: kas Pierre all mõtlesid Cafe de Pierret või on eraldi koht Pierre ka olemas?
Cafe de Pierres on ainult koogid, kommid, joogid jms.
 
Pipi 20. oktoober 2009, kl 23.02
See mis Raekoja Platsis ikka.
 
tanja 21. oktoober 2009, kl 00.12
seda raekoja platsi pierre'i mõtlesin. ja neil on ikka üsna kena menüü - praed, pastad, ja soojad salatid (viimased on eriti maitsvad, täiesti prae möödu annavad välja)
 
Maarja 21. oktoober 2009, kl 16.10
Väga hea koht on Cafe Tedi! See asub kaubamaja kolmandal korrusel.
Seal on buffee ja taga ka väga peen kohviku osa ja oi issand kui head söögid seal on!!!!
 
trrin 21. oktoober 2009, kl 17.41
ma ei tea, mul on tedist meeles ainult pirtsakad ja ülbed tibiteenindajad. teist korda muidugi sinna pole läinud enam.
 
.. 22. oktoober 2009, kl 22.15
Kui tudeng oled siis kõige odavam Tasku keskuses Rehepapis, kus kõik 40% odavamam ja söögivalik lai;)Soovitan
 
raggedy 23. oktoober 2009, kl 13.05
jaa, Rehepapis olen ka käinud, tegin kliendikaardi ka.
olen seal võtnud mitu korda kanafileesid, aga mulle tundub, et need on natuke väheküpsenud:S
 
kiki 29. oktoober 2009, kl 13.12
Väga meeldivad kohad on Crepp, Vilde, Truffe, Tokyo sushibaar, Gruusia Saatkond. Väga head päevapraed on Suudlevates Tudengites, linna parimad "võikud" Metroos, öösel aitab tühja kõhu vastu Pool Kuus. Head praed on ka pubides nagu Ristiisa ja Big Ben.
 
Riina 29. oktoober 2009, kl 19.43
Big Ben- kõige halvemad toidud, mida olen Tartus saanud. Ei ole ainult korra käinud, ikka mitu. Paraku ainult pettumused.
 
els 30. oktoober 2009, kl 12.44
aastaid tagasi oli Ristiisias head toidud, aga kui avati Big Ben, siis üsna palju kaadrit läks sinna ja minujaoks oli kadunud Ristiisa "õige hõng" ja minule ei hakanud meeldima ka Big Ben. Mõlemis olen käinud ja ilmselt käin ka edaspidi, aga midagi erilist sealt oodata ei ole.
 
maiken 30. oktoober 2009, kl 20.09
Pitsa kõige parem Grillburgeris. (www.grillburger.ee) Koha nimi peaks küll pitsakebabiburger olema vist ;)
 
kkk 30. oktoober 2009, kl 22.38
see kaubamaja 3.korruse söögikoht on küll hirmus. Just bistroo osa. Kallis ja halb. Väkkkkkkkk.
 
Möhh 31. oktoober 2009, kl 16.31
3.korrus jah täiega väkkk. Ei tõsta sinna oma jalga enam.
 
SUUSL6KK 03. november 2009, kl 15.41
noiris on suht ok suurus ja kvaliteet
ristisa r6vekartul ja mingi salatirämps nyyd kyll ei lähe
 
nonoh 27. november 2009, kl 12.18
Pierre salatid on minu arust ühed Tartu kalleimad JA kehvemad. Imepisikesed ja haledad. Igast teisest raekoja platsi kohast saab parema. Teenindus läks ka vahepeal päris käest ära, nüüd pole enam ammu sattunud.

Kaubamaja III korruse lauateeninduse osas on ülihea soe kanasalat fetajuustuga (mida küll vist enam menüüs kirjas pole, aga alati saab, kui küsida).

Ristiisa juustušnitsel oli enamvähem ok, aga lisandid mu arust nõksa kehvakesed.

Aga ma korraliku toidu kohta ei teagi suurt - mu kompetents on salatid ja rämpstoit. :D
 
K. 27. november 2009, kl 14.22
Kus see Rehepapp Taskus täpsemalt asub? Esimesel korrusel, eskalaatoritest vasakul või kuskil mujal?
Ja palju seal keskmine prae hind on, kas on mingid kindlad ajad kui see 40% on?

Palju küsimusi, aga loodetavasti keegi lahke annab vastused :)
 
to K. 13. detsember 2009, kl 17.02
Rehepapp asub Taskus teisel korrusel. Eskalaatoriga ülesse ja siis hoiad paremale, läbi spordipoe pead minema ja siis seal taga otsas ongi. Väga ebamugav on seda leida ja sinna pääseda. Bussijaamast saab ka sisse: siis tuleb lihtsalt liftiga või trepist üless minna.
40% soodustus tudengitele on kogu aeg. Muidu on praed kuskil 50-... krooni ringis. Praed saad seal ise kombineerida, neil on suurte pannidega kõik väljas, vali mida tahad. Toit on selline keskmine, tavaline, aga söödav.
 
h 14. detsember 2009, kl 10.51
Moka - toit kui meistriteos!
 
N30 14. detsember 2009, kl 15.15
olen ka kuulnud Mokat väga kiidetavat. ise pole sinna jõudnud veel - pole nagu selle pealegi tulnud, et võiks sinna sööma minna, kuidagi selline "kahe silma vahele jäänud" koht. aga nüüd tuttavate soovituse peale proovin lähiajal ära.
 
K to to K. 14. detsember 2009, kl 18.41
Aitäh, selle peale poleks tulnud jah, et läbi sprodipoe vaja minna Rehepappi.
 
mokk 15. detsember 2009, kl 01.07
mokas on niuksed kunstipärased toidud jah. mulle meeldib, sest toit on erinev ja maitsev, aga samas pole tegemist mingi udupeene restoga, kus ei saa end mugavalt tunda. meeldib, et kokk on natuke asja peale ikka mõelnud, mitte ei lajata juba ammu tuntud roogadega.

pitsad pidid ka head olema, ise ei tea.
 
Pipi 15. detsember 2009, kl 22.02
Meeldib Itaalia köök Gildi tänaval.
 
minni 21. detsember 2009, kl 17.19
Mokas on mu meelest kõik asjad ühe maitsega. Näevad head välja küll, nimed ka panevad suu vett jooksma... Aga kõik asjad maitsevad nagu... Moka.
 
mmm 22. detsember 2009, kl 13.48
Hmm... olen Mokas proovinud vaid pasta bologneset ja mingit kalapraadi ja ühtemoodi nad küll ei maitsenud :D Bolognese tellisin mina, ülisuur oli ja mees pidi poole ära sööma, aga muidu maitses hästi. Kalaprae tellis mees, minule ei maitsenud (mulle üldse kala eriti ei lähe peale), aga tema ütles, et enamvähem. Aga kookide poolest on Werner küll parim (Y)
 
a 26. jaanuar 2010, kl 09.07
Mõnikord on kasulik hoopis valida päevapraad, seal tuleb appi http://www.paevapraed.com mille abil saab teha õige valiku
 
d 31. jaanuar 2010, kl 01.33
Ruunipizzas on hea kaerahelbekook :) ja kallis ka pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!