Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Hea söögikoht Tallinnas?
 
kurjam 31. detsember 2013, kl 00.28
seal on juba ammu peakokk muutunud.
eks otsi sellest ka põhjust...
 
Mii 04. jaanuar 2014, kl 18.11
Täna sai Ancos toidud ära käidud. Igati meeldiv koht ja ka toidu ja teenindusega sai rahule jäädud.
 
Mii, väike parandus 04. jaanuar 2014, kl 18.12
Täna sai Ancos ära käidud. Igati meeldiv koht ja ka toidu ja teenindusega sai rahule jäädud.
 
aru ei saa 04. jaanuar 2014, kl 19.03
kuidas küll inimestel nii sittt maitse on???
 
fiina 08. jaanuar 2014, kl 15.31
Jah, eks maitsemeeled ja nòudmised toidule on erinevad. Mòni kiidab Màkk Donaldsi burksi taevani ja ei oskagi midagi muud tahtagi. Nende pàrast vòiks restoranid olemata olla. Teised jàlle on hea ja kvaliteetsest toorainest tehtud toidu nimel maksma ja oskavad seda ka hinnata.
Tasemed ja vajadused on erinevad.
 
Ehtne rehetalu suitsusauna sink ! 08. jaanuar 2014, kl 19.50
www .facebook.com/suitsuliha
 
to: sink 08. jaanuar 2014, kl 21.43
Palun ära risusta siin kõik teemasid, muidu kirjutan su FB lehele, et oled liiga agressiivne ja risustad seal kuhu sul asja pole!!!
 
süütaja 08. jaanuar 2014, kl 21.51
see sink on tegelikult ehtne SITT!
 
Greeta 10. jaanuar 2014, kl 14.48
lp nautlejad on kohti nii ja naasuguseid ja tihti on teenindaja väikese tippi ära teeninud aga jätkem ka 1 kena münt ka nõudekale ng nad end omavahel kutsuvad,nad on ühed viimased kes öösel taksot peavad püüdma et koju saada.kes pole sel alal olnd ei kujuta ettegi kui ränk töö see on.Seda kommet olen kohanud mõnel pool eu +s ning usas. Näis kas meil oleks ee vastuvõetav.mida arvate.
 
Mùndike 10. jaanuar 2014, kl 16.39
Nöudepesujale tipi jätmisest pole ma töesti varem kuulnud.
Aga miks mitte siis jätta mùndike koristajale ka, sisseviskajale, adminile, restorani omanikule ja ehk väike mùndike ka majaomanikule kellelt restoran ruume rendib?
 
ehee 10. jaanuar 2014, kl 21.43
aga kui oled kord ses ametis olnud siis tead millest jutt,koristaja olukorraga anna võrrelda ja vaat et see tunneb end ka ng su ülemusena samuti need teised ametid ja majaomanik juba selle ametiga maja pole saand eriti kui üksik,kas ole nii.
 
Ö 10. jaanuar 2014, kl 21.47
Söögikoha headuse määrab teenindaja. Näiteks kui on sümpaatne flirtiv teenindaja, kes toob teile prae, millesse ta sülitas, siis kiidate seda söögikohta järgmised 5a.
 
kokk 12. jaanuar 2014, kl 20.00
ise olen mitmel korral kliendi kaebust soojendanud püksis ja see on talle hästi maitsenud hiljem.
 
Tehase-vana 13. jaanuar 2014, kl 18.58
Ise töötan tuntud toiduaine tootmis-stshehhis, ja ma parem ei tle, mida me seal teinekord naljaviluks teinud oleme. Ütlen vihjeks, et me esmalt loeme ainult magistrikraadiga naiste toidublogisid, et mida nad kiidavad eriti heaks.
 
mardosas 13. jaanuar 2014, kl 23.03
ülbitsev ja uhke klient saab sellist toitu mida ta pikalt "kiidab"
 
vanalinn on ka hea 14. jaanuar 2014, kl 21.15
väga palju selliseid "häid"praade olen ise ka valmistanud vastavalt näole.
 
Siig 16. jaanuar 2014, kl 16.16
To: viimane

No siis oled ilmselgelt tööl mingis urkas, sest üheski viisakas restoranis selline madalalaubaline tegelane vastu ei peaks. Ta ei saaks sinna töölegi.
Lisaks pole sa ilmselt jalgagi ühtegi restorani tõstnud, sest muidu sa teaks, et klient tunneb halvasti ja oskamatult tehtud toidu üldiselt ära JA teavitab halvast teenindusest ja toidust ka koha omanikku.

Ole hea, mine tagasi sinna kust tulid.
 
eelmisele 16. jaanuar 2014, kl 18.41
naiivne hellik oled ja liialt memmekas, et asjadest aru saada.ole ise hea ja ära kaua õues töllerda, nohu võib kimbutama hakata.
 
to Sülg 16. jaanuar 2014, kl 19.10
Tõesti naiivne. Tõenäoselt magistrikraadiga naine oled, kes oma blogis näitab pilte kuhu sülitasin meeskonnaga, niiet kõhud kõveras piilusime pärast kuidas mugistasid.
 
blinka 16. jaanuar 2014, kl 20.45
siig sa oled väga rumal ja eluvõõras
 
T 17. jaanuar 2014, kl 08.47
Sülg, sa oled nagu tüüpiline magistrikraadiga naiivitar.
 
Carlos 07. august 2014, kl 22.21
Maris Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Läksin täna Loitsukeldrisse Vanalinnas ja avastasi
> n, et sinna kõrvale on tekkinud väga lahe Mehhiko
> köögiga koht Ancho. Kuna abikaasa on hirmus vürtsi
> ka toidu armastaja, siis mõtlesime proovida... väi
> ke ja armas kohake oli ja nad olid väga vastutulel
> ikud ja tegid mulle vähem vürtsika roa. Soovitan C
> hilli con carnet... oli väga maitsev ja ainult 5 e
> urot. Hinnad üldse väga sõbralikud.
Olen Marisega nõus, väga maitsvad toidud ja hinnad ei ole kallid, õllevalik ka väga viisakas. Soovitan soojalt!
 
Küsija suu 14. august 2014, kl 11.43
Miks mulle tundub, et keegi püüab siin reklaami teha? Seda 5 eurose chilli con carne juttu olen samas sõnastuses erinevatel aegadel mitmelt poolt lugenud.
 
Maria 14. august 2014, kl 13.48
Ei tee keegi reklaami, aga see chilli on seal tõesti super ja meie pere ainult sealt ostabki!
 
Vastaja suu 19. august 2014, kl 19.08
Nädalavahetusel toimus Tallinnas chili keetmise võistlus. Rahvusvaheline žürii hindas Ancho chilicon carne eelviimaseks.
https://www.facebook.com/groups/264251253777319/273698919499219/?notif_t=group_activity
 
Tom 29. september 2014, kl 17.07
Ma leidsin omale siit nimekirjast paar uut lemmikut http://www.eleven.ee/soovitame/
 
Kihiline tiramisu 22. oktoober 2014, kl 14.24
Al Mare Grill- suurepärane koht kui armastad liha.

Tõeline grill- liha elamus, sõime naisega Havaipärast seasisefileed vokitud köögiviljadega, tütar sõi suitsujuustu peekonipastat seentega. Eripära, liha oli väga mahlane ja tugeva maitsega. Kindlasti külastame jälle! Kiitused nii kokkadele kui ka teenindajatele!
 
Gurmaan Maria 22. oktoober 2014, kl 18.06
Ei saa aru, kuidas mõnes kohvikus või pubis on kogu pakutav menüü kirjas ainult ühel papist paberitükil ja nii juba mitu aastat sama tekst. Teine suudab kokku panna terve raamatutäie igale maitsele, pluss veel kuupakkumised hooajaliste marjadega või puuviljadega. Eraldi teema on ka omastarust kohvikutega, mis konkureerivad parima kohviku tiitlile ja võibolla juba valitigi selleks...ei ole kursis tulemustega. Pakkudes näiteks salatitest ühte sorti ainult- udupeenete komponentidega kolme pardilihaviiluga kaetud hirmkallis amps. Sisustuse naudin ühe korra ära, aga toidu pärast tagasi ei tule. Tuleb kodulinnast kaugemas aegajalt maitseelamusi otsida.
 
üldiselt 29. oktoober 2014, kl 22.29
Urka tunnuseks ongi 30 lehte menüüd.
 
oh jummal 31. oktoober 2014, kl 23.11
see almare grilli omanik võiks lõpuks kirjutada midagi reaalset. seened ja tütar ja...muhh-haa-haaaa........
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!